Jump to content
PadreMercante

Uwaga na te samochody !!!!

Recommended Posts

Junk65

Opis pojazdu:

Jest to najbogatrza wersja peugota .

klimatyzacja climatronic

6 poduszek powietrznych

samochod w idealnym stanie,własciciel nie palacy

orginalny przebieg

samochod sprowadzony

samochod do obejrzenie na miejscu

Szczyt bezczelności.

To zgłoś naruszenie regulaminu - otomoto.

kbarann

a tutaj odnośnie kupowanie aut o babci, dziadka czy kobiety z niemiec

White206

http://moto.allegro.pl/fajna-tania-206-tka-i1405194495.html

Uwaga na to auto :) bylem je oglądać ponad pól roku temu Kosztowało wtedy 9900zl

Auto było cale malowane PĘDZLEM (serio) cale w smugach itp i poprzyklejany jakieś papruchy do lakieru skóra bardzo wytarta. Właściciel przez telefon mówił ze normalne ślady użytkowania i ze lakier w stanie dobrym i skora tez w dobrym :)

Dujawica
I dlatego też nie wierzę w przebiegi w 10 letnich dieslach (szczególnie sprowadzonych z zagranicy) na poziomie 100 tys km. Mój chociaż jest krajowy i 6 letni ma już 230 tys i uważam, że nie jest to przebieg który w jakiś sposób dyskwalifikuje taki samochód. Ale większość polaków woli mieć 100 tys cofnięte z 300 niż realne 200.

Ja mam w swoim przejechane 63 tys km. Kupiełem go 5 lat temu z przebiegiem 38 tys. Żona dowoziła dziecko do przedszkola i odbierała je. Czasem używając go do wyjazdu po babskie sprawunki.

Wystawiłem go na sprzedaż i faktycznie pewnie "odstrasza" mały przebieg.

Aras
I dlatego też nie wierzę w przebiegi w 10 letnich dieslach (szczególnie sprowadzonych z zagranicy) na poziomie 100 tys km. Mój chociaż jest krajowy i 6 letni ma już 230 tys i uważam, że nie jest to przebieg który w jakiś sposób dyskwalifikuje taki samochód. Ale większość polaków woli mieć 100 tys cofnięte z 300 niż realne 200.

zależy jak trafisz, mój kupiłem prawie 6 lat temu, jako auto dwuletnie miał 80 tys., obecnie ma 133 tys.

Boczek

Samochód jak stoi,to się psuje,takie moje zdanie :]

blaster
Uwaga na tą 206 http://moto.allegro.pl/peugeot-206-1...492670222.html http://img687.imageshack.us/i/212n.png/ a tu przed http://img200.imageshack.us/i/dsc04141ul.jpg/ i jeszcze dach po gradobiciu i tył walony ale techicznie powiem że nienagannie jeden plus

jeśli takie bicie miał to brawa dla mechanika i tego co go naciągal :) masakra bezwypadkowy w ogloszeniu

Aras
Samochód jak stoi,to się psuje,takie moje zdanie :]

zależy gdzie stoi i czy czasem jeździ :P

lwuigfdxfliguf

http://www.bezwypadkowy.net/forum/49-opinie-o-sprzedawcach/8382-komis-qkoss-carsq-z-rzeszowa

Wklejam link do wątku o P206 z komisu Koss Cars z Rzeszowa. Uprzedzam o złym stanie technicznym samochodu.

Do moderatorów: mój post na ten temat został usunięty po raz trzeci bez podania przyczyny, kazdy z nich był zgody z regulaminem. Uprzedzam że jeśli sytuacja powtórzy sie po raz kolejny zrobię wokół tego faktu rozgłos, tak jak zrobiłem wokół rzeczonego komisu. Polecam wpisanie w google "koss cars rzeszów" i zapoznanie się z zawartościa cache google na tamet tego wątku:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kBN7JdFbwe8J:www.206club.net/showthread.php%3Fp%3D1348959+koss+cars+rzesz%C3%B3w&cd=6&hl=pl&ct=clnk&client=ubuntu&source=www.google.com

marecek
Do moderatorów: mój post na ten temat został usunięty po raz trzeci bez podania przyczyny, kazdy z nich był zgody z regulaminem. Uprzedzam że jeśli sytuacja powtórzy sie po raz kolejny zrobię wokół tego faktu rozgłos, tak jak zrobiłem wokół rzeczonego komisu.

lwuigfdxfliguf, usunąłem Twoj post bez podania przyczyny bo właściciel komisu oskarżył Cię o pomówienie. Drua sprawa, że wkleiłeś wulgarny opis, dokładnie taki sam, jak na innych forach (bezwypadkowe.net). Tutaj nie jest miejsce na prowadzenie prywatnej wojny względem nieuczyciwych handlarzy, takie wypowiedzi nie będą tolerowane.

A skoro zarejestrowałeś się tutaj tylko po to, żeby prowadzić z kimś wojnę, to Tobie już podziękujemy.

Petru23

Pierwszy mój post i od razu ostrzeżenie.

Uważajcie na tego Puga

Rudy 206 na ładnej feldze z Chmielnika

http://otomoto.pl/peugeot-206-diesel-zadbany-C16021455.html

C16021455_3.jpg

Oglądalem go z tydzień temu. Miejscami lakier bezbarwny odchodzi płatami, nierówno spasowany. Środek podniszczony, drzwi od kierowcy nie maja tego górnego zawiasu (?) - to, co chowa się w drzwiach. Widać że nieudolnie poskładany.

W srodku oprócz wspomnianego zużycia wszystkiego obicia drzwi jakby z foremki kartonowej na jajka. Jak przy szybie dotknie sie palcem to poddaje się właśnie jak ta foremka.

Ogólnie stan zły - obejrzalem z zewnątrz, wewnątrz i poszedłem bo szkoda mojego czasu na dokładniejsze oględziny

kbarann

Petru23, może popowodziowy

Dario.

Przecież w opisie jest napisane, że stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry. Auto nie wymaga wkładu finansowego. ;)

Petru23

ale felga ładna :)

edit:

aha, nie ma kierunkowskazu z boku, nie pamiętam którego.

Reasumując... szrot, jak reszta z tego komisu (przejeżdżam niekiedy obok i sobie zajrzę :) )

Pmarancza1

Dobra ROBOTA!!!:kc

:206

czeskiss

Wiedziałem że zwykle[blacharz, lakiernik]= Magik, ale CUDOTWÓRCA??!! :szok:szok

wiater

Nie wierze, że takie coś naprawiali... Podejrzewam, że przełożyli wszystkie części i nr nadwozia do jakiegoś kradzionego auta

Waheto206
Nie wierze, że takie coś naprawiali... Podejrzewam, że przełożyli wszystkie części i nr nadwozia do jakiegoś kradzionego auta

Też tak myślę. To niemożliwe żeby tak go zrobić, za dużo kasy i roboty. :/

ziaro

Czy tak się da? Dla mnie to przecież to auto powinno iść na żyletki a nie całkowita rekonstrukcja.

All In

ale jeśli to zrobili to nalezy im sie :1st!