Jump to content
Pedro

Ile razy zdawaliście prawko?

Recommended Posts

LatajacyHolender

dwa raz B raz A :D:D ale nie powiem na "Be" miałem więcej szczęścia niż rozumu :D:D no ale sie udało :P

michal_pom1

Za pierwszym 10 lat temu

marass5

Udało mi się dodzwonić do znajomej i sprawa wygląda tak.

Jeżeli masz już ustalony termin egzaminu w Poznaniu to podejdź do niego. Jeżeli zrezygnujesz to kasy Ci nie oddadzą.

Aby przenieść się musisz zgłosić się do informacji, czy kasy i powiedzieć, że chcesz się przenieść do Piły na egzamin. Oni dadzą Ci papierek i musisz go wypełnić. Musisz w nim wpisać dokładny adres WORD Piła!!! Wtedy oni wyślą twoje papiery do danego WORD. Nie dostaniesz ich do ręki. Po około 7 dniach papiery powinny dotrzeć i wtedy dzwonisz do Word Piła i się pytasz o swoje papiery czy są. Jeżeli są jedziesz do nich i ustalasz termin.

Tak by to wyglądało mniej więcej :)

sevendic

Kat. "B" "teoria + praktyka" za pierwszym razem w czerwcu 2001 roku :).

Sarisa

Za 2 razem, dobrze pamiętam ten dzień -> 1 września 2006.

Pierwsze podejście zawalone na łuku.

SoS89

za 1 razem 3 lata temu WORD Częstochowa

Bocian18

Za 1 Razem:D szczęście i tyle:D

Pedro
Udało mi się dodzwonić do znajomej i sprawa wygląda tak.

Jeżeli masz już ustalony termin egzaminu w Poznaniu to podejdź do niego. Jeżeli zrezygnujesz to kasy Ci nie oddadzą.

Aby przenieść się musisz zgłosić się do informacji, czy kasy i powiedzieć, że chcesz się przenieść do Piły na egzamin. Oni dadzą Ci papierek i musisz go wypełnić. Musisz w nim wpisać dokładny adres WORD Piła!!! Wtedy oni wyślą twoje papiery do danego WORD. Nie dostaniesz ich do ręki. Po około 7 dniach papiery powinny dotrzeć i wtedy dzwonisz do Word Piła i się pytasz o swoje papiery czy są. Jeżeli są jedziesz do nich i ustalasz termin.

Tak by to wyglądało mniej więcej :)

Dzięki wielkie. Już ostatnio stwierdziłem, że jeszcze raz podejdę w P-ń, a potem będę kombinował.

marass5
Dzięki wielkie. Już ostatnio stwierdziłem, że jeszcze raz podejdę w P-ń, a potem będę kombinował

Powodzenia ;)

angel

1 raz - Katowice.

Tiger_pn

za pierwszym razem się udało..w wakacje i to o 7rano miałem egzamin:)

Pedro
za pierwszym razem się udało..w wakacje i to o 7rano miałem egzamin:)

Najbliższy też mam o 7 :D

krecha

Za pierwszym razem - WORD Bytom.

Matias421

Mi również udało się zdać za pierwszym razem. A co ciekawe zdawałem 09.09.2009 w samochodzie nr 9 :) WORD Bielsko-Biała

Tiger_pn

na pewno dasz radę:)

ryan11

ja za trzecim 9 lat temu i a 2 tygodnie temu zdalem kat. C tez za 3 razem.

Powodzenia

Sihaja

W sumie trzy razy. Dwa razy na B i później raz na A.

beti686

Za drugim razem w WORD Bydgoszcz:-)

-22 wrzesień 2010,godz 7:00 -teoretyczny zaliczony,praktyczny oblany za ''chamskie'' wymuszenie na ul.Lelewela

Pózniej dłuuuuga przerwa,gdzie nie jezdziłam w ogóle....

Trzy dni przed kolejnym egzaminem,wykupiłam sobie 3 godz ''za kółkiem" w szkole zupełnie innej,niż w tej w której kończyłam kurs...

Jezdziłam z takim Panem Andrzejem,który ''pokazał'' mi gdzie popełniam błędy i jak je naprawić.

-25 listopad 2010 r....Pamiętam dokładnie ten dzień...a właściwie wieczór,bo egzamin miałam wyznaczony na godz 20.

Na egzamin pojechałam oplem astrą mojego narzeczonego...tym autem również samodzielnie do domku na Wyżynach wróciłam:-)

Ale do rzeczy....Z budynku WORD-u wyszłam grubo po 21-szej,ale warto było:-)

Miałam przesympatycznego egzaminatora Pana Tomasza...od samego początku wydał mi się ''taki normalny'',w ogóle nie czułam żadnego stresu.

Kiedy udało mi się pokonać plac manewrowy,byłam pewna,że prawko mam już w kieszeni:)

Na spokojnie przejechałam trasę egzaminacyjną(ruch był niewielki,bo to przecież był dość pózny wieczór),zrobiłam jednak mały,choć dopuszczalny błąd-nie włączyłam kierunkowskazu podczas zawracania:-/

Tak czy siak się udało:-)

W ramach nagrody,już tydzień pózniej,tj.2 grudnia otrzymałam od narzeczonego wymarzone autko...zresztą sama je sobie wybrałam;-)

Pyziak był zaniedbany...w chwili obecnej doprowadzam go do porządku...ciągle coś do niego kupuję...nagminnie też wracam nim do mechanika,by chodził jak pszczółka..

Za jakiś czas przyślę fotki,abyście sami ocenili czy ''idę'' we właściwym kierunku:-)

err0r

za drugim razem w MORG Kraków Koszykarska :D ehh te złodzieje :D

dieselek

Za pierwszym razem WORD Szczecin jako ostatni z grupy POWODZENIA

ZonX

Na egzamin pojechałam oplem astrą mojego narzeczonego...tym autem również samodzielnie do domku na Wyżynach wróciłam:-)

(jeszcze) Bez uprawnień wsiadać za kierownice? Gratuluje rozwagi, fart że nie spotkałaś drogówki. Byłabyś szczuplejsza o 500zł.

Pedro
(jeszcze) Bez uprawnień wsiadać za kierownice? Gratuluje rozwagi, fart że nie spotkałaś drogówki. Byłabyś szczuplejsza o 500zł.

I sprawa w sądzie również niewykluczona

Phantom
Z budynku WORD-u wyszłam grubo po 21-szej,ale warto było:-)

Miałam przesympatycznego egzaminatora Pana Tomasza...od samego początku wydał mi się ''taki normalny'',w ogóle nie czułam żadnego stresu.

hehehe :D brzmi interesująco :)

wiecior

za 1 w listopadzie i to w urodziny ^^ WORD Olsztyn

Guest mecenas

raz chyba 1998 roku... jak zle wyjdzie to za 2 punkty bede kolejny raz zdawał