Jump to content

3CITY SQUAD - Pogaduchy

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• G-T-C

213

• Tomec

100

• henson

100

• MarekK1

69

Top Posters In This Topic

No to można teraz zrobić harmonogram spotów

1. Spot związany z tym czy zrobić popijawe klubową u Mirka

2. Spot na którym podzielimy sie między sobą obowiązkami organizacyjnymi

3. Spot kontrolny czy każdy jest przygotowany

4. Spot na działce u Mirus(ia)271, wszyscy pija i tak przypadkowo ktoś pod wpływem dobiera się do telefonu Mirasa który zgubił go podczas sikania w krzaczorach i wykręca numer do Żony....... "Koooooosssschanie, nie seeeekaj z kolasją" :heniek

Ale Żona się nie dowie :whstl :hyhy

No to można teraz zrobić harmonogram spotów

1. Spot związany z tym czy zrobić popijawe klubową u Mirka

2. Spot na którym podzielimy sie między sobą obowiązkami organizacyjnymi

3. Spot kontrolny czy każdy jest przygotowany

4. Spot na działce u Mirus(ia)271, wszyscy pija i tak przypadkowo ktoś pod wpływem dobiera się do telefonu Mirasa który zgubił go podczas sikania w krzaczorach i wykręca numer do Żony....... "Koooooosssschanie, nie seeeekaj z kolasją" :heniek

Ale Żona się nie dowie :whstl :hyhy

Mirus271 tylko podaj termin jak jesteś za oczywiście :ok

4. Spot na działce u Mirus(ia)271, wszyscy pija i tak przypadkowo ktoś pod wpływem dobiera się do telefonu Mirasa który zgubił go podczas sikania w krzaczorach i wykręca numer do Żony.......

nie no, jak chcecie mi taki numer wyciąć to ja dziękuję za imprezke......:ojoj

tak na poważnie to ten weekend odpada...!!!

Byle by nie za pozno we wrzesniu, bo bedzie coraz zimniej i w ogole

nie bedzie :sun... brrr

Ale za to bedzie sie trzeba inaczej "dogrzewac"...

:alko :zdrowko :winko :dance3 :wesolyromek :dance4 :party :chat :friends :spie :zabawa :party :alko :zdrowko :winko :piwko

szefspeed to teraz masz przechlapane u mirus271 :rotfl A jak nie u niego to u 3City squad teraz musisz go nakłonić aby się zgodził na porzegnanie sezonu bo będziesz miał na pieńku

jak nie u niego to u nas :rotfl :lol2 :rotfl

Eeee to była propozycja a on wyraził chęć ale żeby tylko żona sie nie dowiedziała. Zresztą co ja tylko do niego dzwoniłem w wakacje to siedizał na działce sącząc procenty, więc chyba lubi miejscówke :D

Wszystko kwestią dogadania

Moja propozycja jest taka: wyczaić w prognoze w jakiś fajny (wolny od pracy) dzionek, spotkać się na szpanplacu, zebrać się i ruszyć na grillowanie. Gdzie?? Kwestia debaty byle by bardziej treściwej od tej na "wiejskiej".

• 2 weeks later...
Zresztą co ja tylko do niego dzwoniłem w wakacje to siedizał na działce sącząc procenty

chłopie.....nie przeginaj........:ang

dzień w dzień to nawet nie miałem okazji. bo siedziałem za fajerą.....a zadryndałeś do mnie raz,nooo może dwa razy.niestety święto nie święto, człowiek pracuje.....spocik u mnie odpada i ja w najbliższym czasie też-szykują mi się duuże zmiany w robocie i muszę trzymać rękę na pulsie....

Eeeeeee ja i tak widze że temat upadł :kwasny Pogoda się szmaci, społeczeństwo choruje, ja mam mini szpital w domu :( Można mieć tylko nadzieje na jakieś przebłyski ciepła i słoneczka (nie wiem czy to sie nie nazywa babim latem). Ja jeszcze grila do piwnicy nie schowałem, moge ugościć w swoim ogródku przy bloku na Karwinach :D tylko niech sie ta pogoda troche poprawi.

PS

mirus271 Ty wiesz, że ja z samym cieplutkim serduszkiem :serce

Ja szykuję się mentalnie na spot w Tczewie, bo chciałem zobaczyć GT Brzucha na włsne oczy, może i Raj by się skusił.

Ja szykuję się mentalnie na spot w Tczewie, bo chciałem zobaczyć GT Brzucha na włsne oczy, może i Raj by się skusił.

Ustalcie jakis termin, a zobacze czy dam rade przyjechac i czym.

Spocik by się przydał właśnie. Ja wczoraj wróciłem z Frankfurtu. W przyszłym roku GP Monaco.

... a co z Pugiem?

Odpoczywa i czeka na lifting przodu. Krotka chwila nieuwagi i 3 tygodnie walki z AC PZU.

Panowie i Pnie może ten czwartek? organizujemy coś? :)

Raj co z Twoim Qs? :(

Odpoczywa juz trzeci tydzien:(.

To, o ktorej godz. pasuje spot w czwartek na P carefur?

Przyjade zastepczym:)

U mnie może być mały poślizg bo o 18 kończę pracę a z Sopotu to trochę się będę kulał :(