Jump to content
G-T-C

3CITY SQUAD - Pogaduchy

Recommended Posts

Lulu

(Mam nadzieję, że mogę...)

Mam małą sprzedażową ofertę, szczególnie dla trójmiasta (w końcu tu mieszkam ;D).

Sprzedam Peugeota 405 + alufelgi

Może ktoś potrzebuje dodatkowego autka, albo znajomy potrzebuje... A może ktoś zakocha się w moich niedoszłych alusiach. Albo znajomy się zakocha. Albo druga połówka... Albo ktokolwiek.

Zapraszam i polecam.

oster88

Witajcie towarzysze...

Jest temat na kolejnego Spota tym razem za miastem... Zostaliśmy zaproszeni jako Francuska Motoryzacja na Pomorzu czyli czytajcie że wy też!! Na spotkanie z Francuskie.pl którzy chcą z nami nakręcić i napisać reportaż o tym co sie dzieje na Pomorzu...

Całe spotkanie było by w Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie (okolica Pucka) następnie przejechali byśmy kolumną na parking nad Zatokę...

Piszcie kto jest chętny zapewne byłby to ten weekend.

sunrisea

oster88

Panie i Panowie z Pomorza zapraszam na Forum Francuskiej Motoryzacji na Pomorzu

http://www.fmnp.eu/Forum/

sunrisea

widziałam cie dziś ?!?! jak wjeżdzałeś na morską? :)

henson

Odgrzebuję temat bo zniknął z pierwszej strony :)

Dzisiaj odwiedził mnie kolega:

<a href=dafota.2.bm81406640139g.jpg.smWP_2014072

Tomec

Super Merolek! Moj dziadek kiedys mial takiego...ktory rok?

henson

Tomec, rocznik 71

sunrisea

czas pozegnac sie z 206 tką :buuu

Tomec

Sunrisea co sie stalo?

sunrisea

16 lat czas na mlodsze ...

Tomec

Uuu...widze wpadla juz w Twoje lapki 4letnia 308osemka;-) Gratki!!! Zapodaj fotki i powiedz jaki silnik,moc i Twoje odczucia...206 za ile poszla?

madmax
16 lat czas na mlodsze ...

Gratuluję zakupu, a po liczbie koników widzę już że masz ten sam silnik. 1,4 16V 90KM. Szału nie ma ale jak na razie jest niezawodny. Mam na moim przejechane ponad 100tys. km i odpukać....

A co najważniejsze , silnik jest na łańcuszku rozrządu a nie na pasku więc problem z częstymi wymianami z głowy. To silnik budowany w kooperacji z BMW. Do tego w moim praktycznie pełne wyposażenie.

Tego lata jadąc nad morze we trójkę z bagażem spalił mi 6,2l/100km

Szerokości :)

Obeebok
A co najważniejsze , silnik jest na łańcuszku rozrządu a nie na pasku więc problem z częstymi wymianami z głowy.

Lepiej nie kracz. Zdarzały się modele, gdzie łańcuch wytrzymywał krócej niż pasek w innych np. Honda Civic mojego kuzyna :P

madmax
Lepiej nie kracz. Zdarzały się modele, gdzie łańcuch wytrzymywał krócej niż pasek w innych np. Honda Civic mojego kuzyna :P

Mam przejechane przeszło 100tys i nie widzę żadnych objawów np. głośniejszej pracy naciągniętego łańcucha, pytałem w serwisach ASO (nie jednym i nie dwóch) nie mieli problemów z łańcuchami w tych silnikach. Gdyby było cokolwiek nie halo to raczej ciągnęliby klienta na wymianę, tym bardziej że już płatną bo pogwarancyjną.

W jednym masz rację, lepiej nie krakać, choc naprawdę nic się nie dzieje.

sunrisea

dajcie mi sie ogarnac mam go az 10 dni , zdjecie jakies wrzuce. a 206tka na sprzedaz za 4.. ja tam jestem zajarana juz na starcie ledwo zielone wszyscy stoja a ja juz smigam .

---------- Po chwili dodano... ----------

az 6,2 ?? ja bylam na mazurach i spalil 4,3 ???????

Gratuluję zakupu, a po liczbie koników widzę już że masz ten sam silnik. 1,4 16V 90KM. Szału nie ma ale jak na razie jest niezawodny. Mam na moim przejechane ponad 100tys. km i odpukać....

A co najważniejsze , silnik jest na łańcuszku rozrządu a nie na pasku więc problem z częstymi wymianami z głowy. To silnik budowany w kooperacji z BMW. Do tego w moim praktycznie pełne wyposażenie.

Tego lata jadąc nad morze we trójkę z bagażem spalił mi 6,2l/100km

Szerokości :)

madmax
az 6,2 ?? ja bylam na mazurach i spalil 4,3 ???????

Piszemy oboje o benzynowym silniku ?

sunrisea

nie ja mam on ::))

madmax
nie ja mam on ::))

Dlatego miałaś 4,3l a ja 6,2l. Ale w przypadku benzyny i tej wadze auta to i tak dla mnie super wynik.

U Ciebie zasugerowałem się mocą, którą podałaś bo innych danych nie miałem.

PiotrKP

NIE CHCĘ ZAKŁADAC NOWEGO TEMATU.... Jest może ktoś z okolic poznania, leszna, jarocina, śremu, gostynia co ma PP?

Będę zmieniał wyświetlacz z a na b (mux) i w razie potrzeby podłaczenia pod kompa poszukuje już zawczasu pomocy. Z góry dzięki pozdrawiam:)

MafiaPL

Witam wszystkich :) czy byłby ktoś chętny na spotkanie z pomorskiego? okolice Lęborka itp. Pozdrawiam Wesołych Świąt :P

psyk0_pl

Witam wszystkich i zapraszam na spot Francuskiej Motoryzacji Na Pomorzu który odbędzie się w Niedziele 04.01.15 o godz. 19.00 w Galerii Przymorze

więcej informacji na:

http://www.fmnp.eu/Forum/index.php

Lub

https://www.facebook.com/pages/Francuska-motoryzacja-na-Pomorzu/1386524508234889?fref=nf

Serdecznie Zapraszamy

wiktor

Ahoj! :D mam pilne pytanie, czy któryś z klubowiczów z Trójmiasta ma moze do pozyczenia bagaznik rowerowy do 5d? :) z góry dzięki, bede dluzny ;)