Jump to content
G-T-C

3CITY SQUAD - Pogaduchy

Recommended Posts

Brzuch

Raj my musimy się ustawić niech tylko Pyzia odbiore a ty zrób ten swój FAP

Tomec
A nie innym dokonaniem...?? spóźnieniem się do kina...?? teoretycznie film sie juz zaczął a Ty z panną pomykałeś w kierunku sal 7/8

ojj tam ojj tam :P faktycznie spóźniliśmy sie troszke i wtedy tez pyzio poczuł ciężką noge :) A Wy na czym byliście w kinie? Pozdrawiam

ania_i_krzys
ojj tam ojj tam :P faktycznie spóźniliśmy sie troszke i wtedy tez pyzio poczuł ciężką noge :) A Wy na czym byliście w kinie? Pozdrawiam

Na "King's Speech" godny obejrzenia, ale jak nie w kinie to w domu też można zobaczyć...:) Pozdrawiamy

Tomec

halo halo co taka cisza? :)

raj

Gdzie sie ukrywasz?

Sledz temat o spocie w Tczewie, ktory bedzie kolo godz. 20 jutro lub w piatek.

FreakaZ

Witam. Ktoś się może orientuje gdzie w trójmieście i za jaką kasę mogę wywalić FAPa? Znalazłem póki co jednego mechanika, wydaje się być solidny. Koszt oszacował na 900zł. To adekwatne koszta? Bo mi się wydaję, że ciut drogo

G-T-C

Napisz do raj 'a Mówił coś o goodhope'ie

---------- Po chwili dodano... ----------

Jak już tu zajrzałem to pochwale się że Radek dał mi poprowadzić przez sporo czasu swoje auto. Zakochałem się w tym silniku i też taki chcę :) bez względu nawet na FAP i dwumas.

Tomek, ale mnie olałeś, no nie ładnie, nie ładnie, jak się zaczerwienisz czytając to, to może napiszesz w końcu :P

Guest Pawełkowy
Zakochałem się w tym silniku i też taki chcę bez względu nawet na FAP i dwumas.

Dobrze gadasz :ok

Tak się składa, że nie mam FAPa u siebie (egzemplarz wyprodukowany na Francję) ale dwumas to koszt hmm nieco większy od regeneracji belki w 206 :P Warto poczytać o wymianie na sztywne koło :P Poza tym... czy wszystko co najgorsze i najdroższe musi się od razu psuć? :)

G-T-C
Tak się składa, że nie mam FAPa u siebie
Radek opowiadał wczoraj o tym niebywałym przypadku :)
Warto poczytać o wymianie na sztywne koło
O tym pierwsze słyszę, nie żebym był znawcą tematu od podszewki, ale nie sądziłem że to możliwe. Tylko czy po takim zabiegu nie ucierpi elastyczność i osiągi?

Banan
Gdzie sie ukrywasz? Sledz temat o spocie w Tczewie, ktory bedzie kolo godz. 20 jutro lub w piatek.

spot w TCZ odwołany...

przeniesiony na przyszły tydzień

FreakaZ

Podpinam się do pytania o dwumas. Niebawem niestety czeka mnie także zabawy z tym. No i też słyszałem, że dwumas się wywala i w jego miejsce montuje jakieś inne ustrojstwo, tańsze. Mówiono mi, że auto nie traci na dynamice ani niczym takim. Prawda to faktycznie? Dobre takie rozwiązanie jest?

No i pytam dalej, poleci ktoś miejsce gdzie można tego FAPa ogarnąć?

Guest Pawełkowy
O tym pierwsze słyszę, nie żebym był znawcą tematu od podszewki, ale nie sądziłem że to możliwe. Tylko czy po takim zabiegu nie ucierpi elastyczność i osiągi?

Sam nie wiem dokładnie jak to wygląda...będę doszukiwał się info dokładniejszych gdy będę stał przed wymianą. Co do drugiej części - nie wiem :P chyba nie :) podobno na sztywnym kole szarpie trochę przy gaszeniu i odpalaniu, poza tym spoko. :)

Włochaty

Tomec!:krzeslem co sie z Toba dzieje!

Tomec
Tomec! co sie z Toba dzieje!

przepraszam panowie,ale ostatnio małe problemy i na nic nei mam czasu-wybaczcie i prosze o wyrozumiałość...

G-T-C

Spoko Tomeczku, prosimy o szybki kontakt w celu obalenia paru piw przy grillu bo sezon się zaczął właśnie więc może w maju coś ogarniemy?

MarekK1

Witam wszystkich, może jakiś spontan dziś?

raj
Spoko Tomeczku, prosimy o szybki kontakt w celu obalenia paru piw przy grillu bo sezon się zaczął właśnie więc może w maju coś ogarniemy?

Tylko nie zorganizujcie czegos w weekend Bronkowy.

G-T-C
Witam wszystkich, może jakiś spontan dziś?
Nie mam auta, Aga mi zabrała :)
ylko nie zorganizujcie czegos w weekend Bronkowy.
Nawet nie wiem kiedy to jest :)

spontan dziś?
No chyba że bez aut i spotkamy się w Piwnicy Świętego Jerzego :)

adasiko
Podpinam się do pytania o dwumas. Niebawem niestety czeka mnie także zabawy z tym. No i też słyszałem, że dwumas się wywala i w jego miejsce montuje jakieś inne ustrojstwo, tańsze. Mówiono mi, że auto nie traci na dynamice ani niczym takim. Prawda to faktycznie? Dobre takie rozwiązanie jest?

Jednomas to jest to ustrojstwo

kolo dwumasowe ma na celu redukcje drgan z silnika i ma wydluzyc zywotnosc skrzyni ale nie lubi ono strzałów ze sprzegła tylko delikatne przyspieszanie

są tez tacy którzy zaspawywują dwumas, ale osobiscie sie z tym nie spotkalem.

Nie wiem jak taka zmiana wplynie na francuską skrzynie z plasteliny i po jakim czasie sie ona rozsypie,

co do fap-cutout'a to w trojmiescie Zoltar mysle ze by to ogarnął w niskiej cenie(tyle ze pewnie by go odłączyl na poziomie komputera, a wyciac go mozesz u tłumikarza badz w strefie, wydaje mi sie ze rob z tune-up'a, nie wiem jak ze strefa tuningu ale Cieplak ogarnia temat wydechów

G-T-C

Marek, a jak tam Twój RG?

MarekK1

Kasa mi była potrzebna wiec go :papa nie mam. Na szczęście pozostał w rodzinie bo kuzynka nim śmiga i jest bardzo zadowolona.

FreakaZ

Wystarczy, że komputerowo wyłączę FAPa czy musi on także zostać wycięty?

adasiko
Wystarczy, że komputerowo wyłączę FAPa czy musi on także zostać wycięty?

no to tak jak bys mowil ze masz wydech wolnoprzelotowy a dalej mial tłumiki ktore sie zapychaja z czasem

Marek, a jak tam Twój RG?

tak a propo moja siostra tez sobie RG kupila :P

Brzuch

Dobra a kiedy jakiś spocik?? Ni zw w tym tygodniu w Tczewie??

szefspeed

Siema wszystkim

Można się wbić na SPOTa jeśli już kupie Puga??