Jump to content
GSX-R

Nowy projekt 206 2.2 benzyna

Recommended Posts

ancymon

nieznajomy - obstawiaj sobie co chcesz, co mnie to obchodzi? :] Astrą OPC jeździłem, RS'em tylko MK 1, a nawet gdybym tylko o tym przeczytał/obejrzał - to co?

Ty jak rozumiem wypowiadasz się tylko w tematach, których sam doświadczyłeś?

Swoją drogą - czemu ja muszę tłumaczyć rzeczy oczywiste i jasne? Myślałem że takie podstawy wie każdy kto się porusza samochodem i wcisnął gaz w mocniejszym samochodzie przednionapędowym podczas skręcania.

krejzRudy

Na szczęście każdy jest wolnym człowiekiem i niekiedy może go ponieść fantazja :)

ancymon

krejzRudy - piszesz tak, jak bym krytykował cały pomysł, a przecież napisałem że "fajnie że masz zajawkę" i że tylko MOIM zdaniem to nie do końca ma sens. Reszta na mnie wskoczyła to się bronić musiałem ;)

GSX-R
MOIM zdaniem to nie do końca ma sens.

Auto ma służyć do poruszania się po mieście. Do swobodnego łapania się wieczorami. Jeśli będzie kasa ,to wrócę do mojego "wyjściowego" auta. Nie sądzę żeby był problem z skręcaniem ,to tylko 200HP + ,które będzie przenosić napęd łagodnie bez turbo.

Zreszta wyjdzie w praniu. Narazie czekamy aż się zrobi ciepło.

nieznajomy

Ty jak rozumiem wypowiadasz się tylko w tematach, których sam doświadczyłeś?

bardzo dobrze rozumiesz, wypowiadam się tylko wtedy kiedy wiem o czym piszę. Czasami wolę poczytać, obejrzeć i nie zabierać głosu niż pisać bzdury. Tobie również tego życzę :))

ancymon

GSX-R jeśli ma być do swobodnego łapania się wieczorami - to jak najbardziej ;) myślałem że mając taką moc będziesz chciał jakieś KJSy zaliczać itp.

nieznajomy - żeby mieć pojęcie nie trzeba czegoś doświadczyć. Nie musisz polecieć w kosmos żeby wiedzieć jak jest na księżycu. Pamiętaj o tym. Szkoda tylko, że w twojej wypowiedzi nie ma żadnych konkretów. Wskaż proszę gdzie napisałem "bzdurę".

innovision31

GSX-R - pomysl zacny realizacji - GRATULUJE!

nie myslałes zeby zapodac w nim DIESEL ? 2.2 masz juz uturbiony, wiec tylko wymienic glowice na zakuta(cale wszystko) i szlif tloka?

Powiem wam ze marzenia sa najwazniejsze, ale gdy dojdzie do tego realizacja to duma wychodzi z czlowieka i staje obok :D

Pozdrawiam i zycze powodzenia w realizacji projektu.

papuc_2004

fifi cos Ci to mowi :D

GSX-R
myślałem że mając taką moc będziesz chciał jakieś KJSy zaliczać itp.

Nigdy nie brałem udziału w takiej rywalizacji. Pozostawie to tym co już to robią. Ja w lato non stop jestem na motocyklu ,więc to mi przynosi ogrom szczęścia. 206 będzie do małych sprintów.

---------- Po chwili dodano... ----------

chciałem sprawdzić czy ktoś coś takiego już robił i trafiłem na niezłe 2.0 heh http://www.dp-engineering.nl/EN/projects/206_itb_turbo.php

Tutaj masz filmik tego samego auta

nie myslałes zeby zapodac w nim DIESEL ?

Klekot diesla doprowadziłby mnie do bólu głowy. Nowe diesle są ok. Np. BMW 535 ,to już nie pracuje jak diesel.

GSX-R - pomysl zacny realizacji - GRATULUJE!

Dziękuję. Potrzeba czasu i kasy ,ale projekt będzie.

papuc_2004

to w czym bedzie ten silnik 2,2 bo widze ze chcesz sprzedac s16...?

GSX-R
to w czym bedzie ten silnik 2,2 bo widze ze chcesz sprzedac s16...?

W 206 cc jesli sprzedam obecną 206. Jeśli jej nie sprzedam , to zrobie w tej 206.

papuc_2004

yhym ale to dodatkowe koszta kupno cyca nie lepiej wsadzic ta kase w htb...? Zreszta zrobisz jak uważasz :P

PawelOknw

I cyc troche cięższy jest z tego co pamiętam :P

GSX-R

Tak cięższy i koszta ,ale ja to auto jak zrobię ,to chcę zostawić dla siebie na dłuższy czas. Myślę ,że warto.

papuc_2004

nom i jeszcze dochodzi sztywnosc auta

Boczek

Racja,to już nie będzie chyba fajne :(

papuc_2004

zawsze mozna zapsawac dach wsadzic klatke i jazda :D ale czy warto pakowac $ niech sobie kazdy sam odpowie ;)

GSX-R

na tym zawieszeniu już jest sztywne ,więc chyba nie będzie różnicy na CC. Jak mi nie skrzypiały plastiki ,tak teraz je słyszę. NA wiosnę chcę je zdemontować i wsadzić matę audio i po problemie.

papuc_2004

ale mi chodzi o konstrukcje cyca a nie o zawias...

Boczek

Sztywność nadwozia,która w przypadku kabrioletów kuleje,a ma wpływ na prowadzenie auta.

krejzRudy

No to rozpórka przód (komora silnika - dół i góra), środek (za fotelami), oraz w bagażniku.

I już mamy zwiększoną sztywność, czyż nie ? ;)

Guest Pawełkowy
Takie 206 2.0 ma 8sek do setki
Chce osiagnac 6 sek do 100kmh

Dla 2sek takie inwestycje, wywalanie kasy itd? Wybacz, głupi pomysł. Wolałbym na 2 sek zamknąć oczy przy rozpędzaniu się, a mieć kilka/kilkanaście tyś w kieszeni :]

Ten temat umrze śmiercią naturalną. Nie wróżę - wiem. ;)

uczeszsie
Dla 2sek takie inwestycje, wywalanie kasy itd? Wybacz, głupi pomysł. Wolałbym na 2 sek zamknąć oczy przy rozpędzaniu się, a mieć kilka/kilkanaście tyś w kieszeni :]

Ten temat umrze śmiercią naturalną. Nie wróżę - wiem. ;)

całe szczęście nie wszyscy traktują samochód jako środek transportu z punktu A do B.

GSX-R
Dla 2sek takie inwestycje, wywalanie kasy itd? Wybacz, głupi pomysł. Wolałbym na 2 sek zamknąć oczy przy rozpędzaniu się, a mieć kilka/kilkanaście tyś w kieszeni

Jeden lubi rybki ,drugi akwarium. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ,że 2 sek to "wieczność" zatem zamknij oczy przy rozpędzaniu ,otwórz i zobacz ile przebyłes drogi np w końcowej fazie przyspieszania.

Wracając do kasy. Wole ją wydać na taki projekt ,niż mam ja chomikować na koncie. Nigdy nie wiesz co będzie jutro ?

To nie tylko dla 2 sek. To dla dzwięku , dla indywidualnego projektu , dla fanu , poprostu dla siebie.