Jump to content
GSX-R

Nowy projekt 206 2.2 benzyna

Recommended Posts

Phantom
całe szczęście nie wszyscy traktują samochód jako środek transportu z punktu A do B.
teoretycznie...

Osobiście uważam, że "cicha woda brzegi rwie".

Zamiast robić wokół tematu fajerwerki i wielkie halo jak Kacz. o Smoleńsku wolałbym przeczytać temat-

"Zrobiłem 2.2 w 206- xxxKM, xxx Nm"

:)

Osobiście uważam [ to tylko moja, i wyłacznie moja opinia!] że temat umarł zanim powstał, i żaden 2.2 nie wyjdzie w 206.

:) Chciałbym się mylić, i życzę autorowi wielu PLNów na koncie, i sukcesów.

Chciałbym kiedyś zobaczyć na YT albo osobiście jak ten 2.2 idzie ze świateł... ale jakoś "nie wydaje mje sie" [Chłopaki nie płaczą]

Guest Pawełkowy

Tutaj już jeden był, któremu wszyscy bili brawo i czekali na cud z nieba - http://www.206club.net/showthread.php?t=64096

:]

Zamknięto temat, bo większości opadły kopary poniżej poziomu klawiatury, że kolega nie tyle nawet nie zabrał głosu w temacie, co już dawno nie ma tego owianego wręcz "międzynarodową" sławą RC :]

całe szczęście nie wszyscy traktują samochód jako środek transportu z punktu A do B.

No właśnie, całe szczęście. Nie muszę sobie powiększać tu i tam. ;)

Cierpliwie będę czekał na rozwój w tym temacie. :]

Zamiast robić wokół tematu fajerwerki i wielkie halo jak Kacz. o Smoleńsku wolałbym przeczytać temat-

"Zrobiłem 2.2 w 206- xxxKM, xxx Nm"

Rzadko Cię popieram Phantom, ale tutaj się podpiszę każdą z kończyn. Cenię ludzi którzy mało mówią, a dużo robią - nie odwrotnie.

GSX-R
Osobiście uważam [ to tylko moja, i wyłacznie moja opinia!] że temat umarł zanim powstał, i żaden 2.2 nie wyjdzie w 206.

Nie znasz mnie / nie znacie a gadacie. Mam nadzieję ,że jak zrobie to będę mógł wam podnieść szczękę do góry.

Na chwile obecną nic nie będę pisał. Poczekam na rozwój wydarzeń . Za tym idzie czas i kasa.

Dam znać za jakiś jak idą prace.

PawelOknw

Dlatego ja proponuje zamknąć temat do czasu ruszenia prodżektu i wtedy na prośbe autora otworzyć ;)

Phantom
Nie znasz mnie
owszem nie znam, ale życzę powodzenia w modyfikacjach.

Jednakże wolałbym przeczytać temat, że już jest robiony ten wóz, a nie chcę robić

"Chcieć, a móc" :)

Ale wytrwałości, i powodzenia jeszcze raz.

---------- Po chwili dodano... ----------

Dlatego ja proponuje zamknąć temat do czasu ruszenia prodżektu i wtedy na prośbe autora otworzyć ;)

to samo dziś proponowałem MODom, ale widocznie się nie spodobał mój pomysł :)

sebomaster

Fakt.. mało projektów na tym forum wypaliło, ale to nie wina właścicieli tych marzeń, lecz kraju którym jest Polska. U nas ciągle słychać VW i VW i VW .. nic innego .. nikt Ci nie chce pomóc .. każdy mówi kup VW ...

GSX-R

Poproszę o zamknięcie tematu. Jak tylko coś ruszy to sie odezwę do zamykającego.

Pamiętajcie ,że pisałem "zaczynam jak sie ciepło zrobi" Chodzi mi o wiosnę.

:takiego Nie po to wywalałem kasę na silnik i skrzynie żeby teraz powiedzieć "nie robię" :takiego A to koszta połowy auta 206.

Dziękuję

Guest Pawełkowy
ale to nie wina właścicieli tych marzeń, lecz kraju którym jest Polska

Toś teraz pojechał po bandzie. Ty Polski nie obwiniaj ! :D Tutaj się kłania powiedzenie - "Chcesz zmieniać świat? Zacznij od siebie." Mi w Polsze dobrze jest, choć marzeń 500HP+ w 206 nie mam. ;)

ancymon

No właśnie, całe szczęście. Nie muszę sobie powiększać tu i tam. ;)

Tym postem chyba Ty próbowałeś sobie powiększyć. To że dla kogoś samochody są czymś więcej niż narzędziem do przemieszczania się, nie oznacza że muszą sobie powiększać cokolwiek.

chaos

temat został zamknięty z powodu mętnej dyskusji, czekamy na efekty wtedy wznowimy dyskusję.

dziękuję za uwagę.

_zamkniety

a i ku jasności jutro się przyjrzę dogłębnie jakości postów i odpowiednio nagrodze.

zwłaszcza te które nijak nie mają się do tematu.

GSX-R

Chciałem tylko dodać ,że w aucie zmieniłem zawias z MTS'a na K-sporta z pełną regulacją wysokości i twardości. (czekam na poduszki z możliwością regulacji kątów)

Wymienione łączniki stabilizatora,końcówki... , wahacze wzmocnione.

Belka tył po regeneracji.

Hamulce przód /tył

Wałki już powinny leżeć w garażu , zrobiony jest pełny porting głowicy. Przepustnice od kawasaki zx10r też już są. Jeszcze troszkę czasu i silnik będzie złożony.

Od wizualnej strony ( - Felgi MOMO CORSE 16" , opony toyo t1r 195/40 , kierownica momo , dywaniki momo.

To chyba narazie wszystko.

deperdussin
czekam na poduszki z możliwością regulacji kątów

Wybacz laicyzm, ale dzięki tym poduszkom jesteś w stanie dokładnie ustawić kąt pochylenia kół, czy ja coś wymyśliłem durnego?

Generalnie pytam, bo w 206tce nie można ustawić pełnej geometrii tylko zbieżność. Jest jakiś patent, by móc pochylać koła przednie? Wiadomo, że pochylać do środka górą koła, ale tak czysto teoretycznie da się też w drugą stronę?

GSX-R

W 206 kola stoja tak " / \ " Na tym zawieszeniu juz mam jakas regulacje na srubach ,gdzie zle ustawilem katy , stoja tak " \ / " Tak dzieki poduszkom mozesz ustawiac dowolne katy.

Link obrazowy jak wygladaja poduszki.

http://racing-shop-germany.com/K-Sport-Peugeot-206-inkl-CC-SW-RC-2-adjustable-aluminium-pillow-ball-camber-plates-front

Brzuch

Oby Ci się udało a nie było tak jak z moim 4x4 na szczęście dawce (berlingo) udało mi się tak samo szybko sprzedać jak kupić :) A to wszystko przez to że lato jest do bani i ludzie klimy nie kupują roboty mało i $ brak. Chęci były i może jeszcze powrócą.

GSX-R

Licze ,ze projekt zostanie skonczony. Nie wiem czy w tym roku sie uda ? Raczej nie. Zycie...

All In

3 mam kciuki, widziałem ostatnio na żywo w PNO jest nisko :]

a tak btw.

planujesz zejsc do 6s do 100km/h..podobno puste s16 robi coś około 7,4-6s :] wiec zostawiasz środek po przeszczepie???

papuc_2004

z tego co mi wiadomo środek zostaje...

PawelOknw

6s w wolnossącej s16 nie realne.

All In
6s w wolnossącej s16 nie realne.

ale to ma być z silnikem 2,2 czas już :]

a tak OT : silnik z 306s16 sie zmieści w 206?

ancymon
3 mam kciuki, widziałem ostatnio na żywo w PNO jest nisko :]

a tak btw.

planujesz zejsc do 6s do 100km/h..podobno puste s16 robi coś około 7,4-6s :] wiec zostawiasz środek po przeszczepie???

Prezes - imo realne, zobaczcie na osiągi Slater11 :]

6.7s z g-techa, gdyby wyjąć wszystko ze środka i dobić do tych 175KM (co z wałkami jest spokojnie możliwe, jeśli bez wałków ma chyba 164KM) to imo jest możliwe, zwłaszcza na 15". Sama zmiana na 15" daje ~0,1-0,2s spokojnie.

All In

slater ma 6,7?

:bry2 czapki z głow!

w internecie znalazłem temat jak pytał o soft turbo :P

ancymon
slater ma 6,7?

:bry2 czapki z głow!

w internecie znalazłem temat jak pytał o soft turbo :P

Z tego co kojarzę, to 6,77s dokładnie, ale niech się sam zainteresowany wypowie, bo nie chcę przekręcić ;)

I kombinuje dalej, ale z czym, tego zdradzić nie mogę, być może On napisze ;)

All In

:ok

jezdzisz podczas VI edycji RS ?!

ancymon
:ok

jezdzisz podczas VI edycji RS ?!

Nie, póki co robię samochód... Musiałbym już opony zmienić, wydech skończyć w końcu. Niestety chwilowo mnie na starty nie stać najzwyczajniej.

All In

a co modzisz..?! jak chcesz to po klubowej znajomosći podrzuce Ci ten ssący bo mi miejsce graci :] [ friko ]