Jump to content

Samochód rodzinny.. jaki?

Recommended Posts

mateuszmsaker

Tak jak kolega wyzej pisze do 307 dobry jest 1.6 HDI ale ten bez fapa, 90 KM, bardzo oszczędny, dynamiczny i przyjemny silniczek. jak masz dwadziesciapare tysiączków to znajdziesz takiego już po lifcie w dobrym stanie. I szukaj SW bo kombi chyba miały dzieloną kanape 2/3 a SW ma 3 oddzielne fotele z tyłu (ale tego nie jestem pewien)

Ja osobiście wąchałem się między A4, A6, lub Mazdą 6. Moje wątpliwości rozwiał szef jak dostałem służbowe A6. Prywatnie będę kupował A4 po 2003roku.

Alhambra, Sharan, Espace itp.

Fakt duze auto, ale pakujesz co chcesz i nie przejmujesz sie, ze bedzie niewygodnie albo miejsca braknie. ;)

Spalanie jak na taka mase samochodow nie jest szczegolnie wygorowane, a jeszcze chcesz gaz wsadzic.

Nie zastanawialabym sie zbytnio czy brac vana czy kombi, van jest duzo bardziej przestronny i tez ladniejszy.

jak vana to coś z grupy VW lepiej w TDi niż gaz sie pchać, skrzynia "szóstka" wiec to pali prawie nic :)

• 2 months later...

A ja bym Ci polecił 407SW z silnikiem 2.0Hdi o mocy 136 KM. Auto z wyższej półki, spokojnie kupisz w tej cenie z 2005 roku. Często jeżdżę tym autem i będzie to na prawdę duży przeskok z 206 w prestiżu i wielkości. Auto u mnie w rodzinie robi głównie trasy około 1200km i nie sprawia żadnych problemów. Na baku 65l spokojnie przejdzie ponad 1000km, chyba, że jedzie się 190km/h ;) Jedyna wada to wielki pysk i niewygodnie się tym parkuje, ale Vany też do małych nie należą! ;) To jest propozycja kierowana sercem, a rozumiem poleciłbym Ci jakiegoś japońca ;)