Skocz do zawartości
przemko_85

CB Radio President Johnny III ASC -wasze opnie

Rekomendowane odpowiedzi

przemko_85

Witam,

mam możliwość zakupienia CB Radia President Johnny III ASC w dość atrakcyjnej cenie 400 zł...

Chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o nim...

Czy warte jest zakupu...

Chciałbym do niego dołożyć krótką antenkę, aby nie ściągać jej z autka...

Proszę o porady i opinię...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piter13

Jezeli masz mozliwosc to go sobie przetestuj,czy niezbiera zaklócen w aucie,radio niejest złe,ja mam jeszcze jedynke i mi pasuje.Tu znajdziesz opinie i recenzje na temat teg radyjka http://gut.nazwa.pl/forum/index.php?&&&CODE=00 ,i Tobie ma przypasc do gustu a nie innym bo kazdy bedzie wychwalał swoje.Co do anteny to sie zastanow bo lepiej sobie kupic dłuzsza,i zawsze ja mozesz odkrecic i schowac,bez sciagania magnesu i rysowania lakieru.A ze Ci powiedza ze duzo zbiera to chyba lepiej,bo zz dalsza usłyszysz wiadomosc,a bedziesz chcial mniej słyszec to tylko skrecisz na Rf-geinie.Co do ASC to sie niewypowiadam,kazdy ma swoj gust,ja jestem na nie,inny moze byc na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ptasznikos

Moim zdaniem słabo wypada to radio. Średnio radzi sobie z zakłóceniami pochodzącymi z samochodu, ale nie jest tragicznie. Nadawczo jest ok (jak praktycznie każdy president). Odbiorczo wychodzi niestety marnie. W przypadku gdy się skręcisz, słyszysz dobrze komunikaty z bliska. W momencie rozkręcenia SQ i rf gaina radio zbiera bardzo dużo różnych dziwnych trzasków i zakłóceń. Ciężko jest zrozumieć osoby nadające z większej odległości. Nie jest to normalny szum który musi występować (bo w końcu jest to cb). Radio testowałem na antenach sirio triflex, sirio ml145, sirio turbo 2000, sirtel santiago 1200. Moim skromnym zdaniem w odbiorze dużo lepiej wypada uniden 520 pod warunkiem, że propagacja nie daje za bardzo w tyłek. Mogę jeszcze dodać, że odbiorczo podobnie do johnnego pracuje radio m-tech legend. Dobrze sprawują się yosany, ale mają specyficznie stłumione wysokie tony (nie jest to wina głośnika, ponieważ na zewnętrznym jest podobnie). Trzeba się do tego przyzwyczaić.

Ogólnie nie wydałbym już w tym momencie 400 zł na to radio. Nie wydałbym nawet 200 bo z takim odbiorem nie da się tego używać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta