Jump to content
ralfi86

Karta kodowa do kluczyka

Recommended Posts

Guest Wiolka

Ja również proszę o pomoc, zgubiłam jeden kluczyk, pozostał mi jeden a z moimi zdolnościami za chwilę nie będę miała żadnego :(

canaveral

że tak zapytam :) czy jakiś klubowicz, dysponujący kompem do naszych wozidełek, mógłby mi zakodować owy kluczyk??

buziaczek1431
że tak zapytam :) czy jakiś klubowicz, dysponujący kompem do naszych wozidełek, mógłby mi zakodować owy kluczyk??

http://www.206club.net/member.php?u=9334

:))

Cepelia

Odświeżę temat.

Potrzebuję kod do zaprogramowania kluczyka w  moim Peugeot 206cc, czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie, a jak nie to gdzie szukać ? Oprogramowanie mam tylko że prosi o kod. Przejrzałem wszystko co dostałem z autem, instrukcje i inne takie ale karty kodowej nie ma.

Pozdrawiam.

Stackburn
Dnia 3.09.2018 o 18:51, Cepelia napisał:

Odświeżę temat.

Potrzebuję kod do zaprogramowania kluczyka w  moim Peugeot 206cc, czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie, a jak nie to gdzie szukać ? Oprogramowanie mam tylko że prosi o kod. Przejrzałem wszystko co dostałem z autem, instrukcje i inne takie ale karty kodowej nie ma.

Pozdrawiam.

Musisz zamówić naklejkę z pinem w ASO.

buziaczek1431

Koszt ok 30.

Ale pewnie będę chcieli co wcisnąć kartę kodowa koszt ponad 200zł -)?

• Like 1

madmax
4 godziny temu, buziaczek1431 napisał:

Koszt ok 30.

Ale pewnie będę chcieli co wcisnąć kartę kodowa koszt ponad 200zł -)?

Łaski nie robią żeby zamówić naklejkę kodową. Wystarczy że zamawiasz po numerze "części"  wg swojego vin-u i to ich "sasr..ny" obowiązek wydać taką naklejkę.

Reszta info tutaj: 

https://www.206club.net/forum/topic/68981-kod-z-karty/?tab=comments#comment-1029409

cichy206sw

Mam pytanie , nie działa mi pilot , wylała się bateria , samochód kupiłem jakies trzy tygodnie temu , byłem dzisiaj w Aso , główka (pilot-płytka + obudowa ) 390 + programowanie 80 , są jakieś tańsze opcje ??

Stackburn

Tak. Zakup od majfrenda z aliexpress kompletnego kluczyka za równowartość około 30zł + kodowanie przez pp2000.

• Like 1

cichy206sw
49 minut temu, Stackburn napisał:

Tak. Zakup od majfrenda z aliexpress kompletnego kluczyka za równowartość około 30zł + kodowanie przez pp2000.

To niezła opcja ? . mozesz zapodać linki czy mam sam szukać ?

cichy206sw

Poczytałem trochę i mam pytanie ; posiada ktoś interfejs pp2000 ? Bo kluczyki znalazłem , 

Edited by cichy206sw

Stackburn

Ludzi z PP2000 nie brakuje , pewnie bez problemu znajdziesz w swojej okolicy.

Jeśli jednak będzie problem to daj znać to podam Ci namiary z forum 307.

Edited by Stackburn
  • Like 1

MattHarderzz

Odkopuję temat. Jest ktoś na forum, kto potrafi odczytać kod po VIN?

ewa faraon
Dnia 28.05.2011 o 10:18, ralfi86 napisał:

Jeśli ktoś z was nie posiada karty kodowej potrzebnej do zakodowania kluczyka to istnieje forum gdzie zdobędą dla was pin na podstawie waszego numeru VIN.

Usługa sprawdzona przez chłopaków z forum PKP.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam:

http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f175/vin-pin-peugeot-citroen-59235/index794.html

ten link nie dziiala!

ozzi91

odkopuję temat :)

madmax
6 godzin temu, ozzi91 napisał:

odkopuję temat :)

Nawet tego tematu nie chce Ci się odczytać od początku chociaż ma tylko 2 strony?

Kurwa, ludzie jesteście aż tacy leniwi, bezmyślni czy głupi?

Parę postów wyżej na tej samej stronie  (z 5 września 2018) masz wyjaśnienie i odnośnik do tematu.

Ceny mogły się zmienić od tamtego czasu ale reszta bez zmian. 

Nie róbcie wiochy i śmietniska z forum.

• Thanks 1

ozzi91
13 minut temu, madmax napisał:

Nawet tego tematu nie chce Ci się odczytać od początku chociaż ma tylko 2 strony?

Kurwa, ludzie jesteście aż tacy leniwi, bezmyślni czy głupi?

Parę postów wyżej na tej samej stronie  (z 5 września 2018) masz wyjaśnienie i odnośnik do tematu.

Ceny mogły się zmienić od tamtego czasu ale reszta bez zmian. 

Nie róbcie wiochy i śmietniska z forum.

Oczywiście że przeczytałem, post o odczytaniu w aso też przeczytałem. Jakbyś nie wiedział wątek zaczynał się od odczytania tego numeru za darmo bez zaangażowania w to ASO, więc nie wiem po co te nerwy

madmax
Dnia ‎16‎.‎07‎.‎2019 o 18:41, ozzi91 napisał:

Oczywiście że przeczytałem, post o odczytaniu w aso też przeczytałem. Jakbyś nie wiedział wątek zaczynał się od odczytania tego numeru za darmo bez zaangażowania w to ASO, więc nie wiem po co te nerwy

To nie nerwy tylko bijecie pianę o kilka groszy.

Nie stać Cię na 2 dychy za naklejkę? Wypij 3 piwa mniej. Po uj kupiłeś samochód jak nie masz 20zł żeby w niego włożyć? Wymień auto na rower, do niego nawet powietrze do kół jest za darmo na stacji przy kompresorze. No ale czasem trzeba kupić nową oponę albo wentyl. To może hulajnoga?

• Like 1

ozzi91
15 godzin temu, madmax napisał:

To nie nerwy tylko bijecie pianę o kilka groszy.

Nie stać Cię na 2 dychy za naklejkę? Wypij 3 piwa mniej. Po uj kupiłeś samochód jak nie masz 20zł żeby w niego włożyć? Wymień auto na rower, do niego nawet powietrze do kół jest za darmo na stacji przy kompresorze. No ale czasem trzeba kupić nową oponę albo wentyl. To może hulajnoga?

Nie chodzi o pieniądze ale o fatygę z tym związaną. Musisz jechać specjalnie a po co kiedy mógłbym to załatwić przez internet.

Do hulajnogi trzeba wymieniać kółka więc argument słaby