Jump to content
jarus62

Info na temat sytuacji na polskich drogach.

Recommended Posts

jarus62

Zbliża się okres urlopowy,w naszych szeregach clubowych ,są koleżanki i koledzy .którzy pracują oraz studiują .Wielu z nas będzie się udawać na wakacje z swoją rodziną ,lub koleżanką lub kolegą . Dlatego ten Temat :) .Gdzie każdy z nas będzie mógł się zapytać .Jak wygląda droga po której będziemy się poruszać.Dlatego też ten Temat bo z wielu z nas mieszka w wielu krańcach Naszego Kraju .Są kolo z Trój Miasta ,z Pomorza ,z Małopolski ,Z Sląska ,z Sląska Opolskiego . Z Dolnośląska .oraz innych regionów naszego kraju.:ok.Wiem że ten temat był wałkowany jakiś czas temu .ale uważam że jest na tyle ważny ,by go reaktywować. :kciuki:14:98:klubowy:206:ok

Sky

nie łatwiej wejść na http://www.gddkia.gov.pl ? a poza tym sytuacja a nie sytułacja :wmorde

jarus62

Spoko ,jeżeli nie będzie zainteresowania tym tematem ,to można go zamknąć .Nie widzę żadnego problemu .Jeżeli ktoś uważa że lepiej szukać w http://www.gddkia.gov.pl.. To jego osobista sprawa .Ja osobiście stawiam na koleżeńską pomoc koleżanek i kolegów z naszego Forum .I tym się może różnimy.

Junk65

Jestem na tak. Przelot przez Czestochowe na dzien dzisiejszy bez utrudnien.

sopel

u mnie na osiedlu także bez problemów...przy środzie i sobocie jak okoliczny targ działa mogą tworzyć się korki.

szerokości.

*RAMZES*
u mnie na osiedlu także bez problemów...przy środzie i sobocie jak okoliczny targ działa mogą tworzyć się korki. szerokości.

Są jednak uroki życia na wsi :P

Bajo ;)

mej2dej

No to Panowie zapraszam do Kielc tu każda droga jest w remoncie nawet tubylcy mają problemy aby się przedostać gdziekolwiek. Przez Kraków przejeżdżam szybciej niż przez Kielce:D Dlatego ostrzegam omijać Kielce szerokim łukiem :)

jarus62

Ja mam pytanko .ile jeśli są bramki kosztuje przejazd od Świecka do Trójmiasta ,nową autostradą .

Waheto206

Już po 15tej kilometrowe korki na Al.Niepodległości w kierunki centrum, w lipcu mają Świętokrzyską zamknąć z powodu budowy metra, nie chce wiedzieć co się będzie działo...

chaos
Ja mam pytanko .ile jeśli są bramki kosztuje przejazd od Świecka do Trójmiasta ,nową autostradą .

Ale, że jak chcesz jechać :? Od Świecka na poznań, Łódź i potem na Gdańsk :?

Jeśli o A2 chodzi to są obecnie 3 bramki każda 13 zeta. Z tego co Sky mi mówił od 1 lipca będzie ich o dwie więcej.

jarus62
Ale, że jak chcesz jechać :? Od Świecka na poznań, Łódź i potem na Gdańsk :?

Jeśli o A2 chodzi to są obecnie 3 bramki każda 13 zeta. Z tego co Sky mi mówił od 1 lipca będzie ich o dwie więcej.

Wiem że jest zjazd przed miejscowością Stare Marzy na autostradę A1 w kier Trójmiasta i ma koniec w miejscowości Wojanowo .Dlatego się pytam ,jak się ma sprawa bramek i kosztów.Trasa nad morze jak zawsze OD OPOLA przez KALISZ ,KONIN,INOWROCŁAW,BYDGOSZCZ,ŚWIECIE,NOWE,I NA PRUSZCZ GDAŃSKI.a teraz mam zamiar skrócić sobie drogę