Jump to content

[Pytanie] Obrona pracy inżynierskiej co jeśli.....

Recommended Posts

tak zgadza sie studiuje fizjoterapie;)) a jakbys mogl mi pomoc;))?

Mam znajoma, ktora jest fizjoterapeutka od... hmmm... od dawna :D Wiem, ze pracuje glownie z dziecmi. Nie wiem jednak, czy pracuje z bobasami :D

T.

PrzemkoPW

Kasper gratuluję. I co tak strasznie było? ;)

troche nerwowki zadawali pytania z calych studiow nie tylko z pracy ale przeszlo :D

teraz myslami jestm w uzupelniającyh magisterskich co wybrac zeby bylo dobrze ;-)

PrzemkoPW

Ja zdawałem jeszcze na starych zasadach i miałem pytania tylko z pracy. W sumie 4 bo przewodniczący komisji byl z "łapanki" na korytarzu i nie bardzo wiedział o co chodzi ;) a właściwa pani nie dojechała mimo że czekaliśmy chyba godzinę. Obrona trwała z 10 minut i po bólu :hurra:

• 4 years later...
406coupecabana
co do tematu to: Technologie migracji IPv4 do IPv6 wiec tummi blisko blisko :hyhy: dziekuje wszystkim za gratulacje wlasnie wrocilem z oblewania pracki moge wreszcie spokojnie zasnac :)

Witam ! przekopujac internet w poszukiwaniu informacji do mojej pracy inżynierkiej, znalazlem Twoj post na forum ;) mój temat to wdrożenie ipv6 w sieci firmowej wykorzystujać mechanizmy tunelowania. jesli to nie był by problem to

czy użyczył byś mi materiałow których używałeś pi szać prace ;)

mój mail to [email protected] byłbym wdzięczny za odpowiedz

• 3 years later...
majsterkus

Gratulacje. U mnie promotor wybrał temat! Reprezentacja wiedzy na podstawie elementów GUI hehe. Czyli rozpoznawanie na obrazie ikon, przycisków, pól edycji czyli wszystkiego co się zwie element GUI. Mżna by ją rozszerzyć do rozpoznawania twarzy.

Moja praca: http://www.matixe.pl/dyplom/moja_praca_dyplomowa.html