Jump to content

Fabryczne audio w samochodach

Recommended Posts

a głośniki nie w boczkach z tyłu tylko w półce, albo widziałem gdzieś - w podsufitce bagażnika ?

Nie w 206.. Dobry przód + sub -> odwiecznie powtarzane na tym forum :)

Vectra ma lepszą akustykę, a drzwi są masywniejsze mimo wszystko ... Mój znajomy w vectrze ma głośniki takie jak ja, na dużo gorszym piecu i radiu i ... czasami mam wrażenie, że dół gra lepiej ... Tego już nie przeskoczymy

Odnośnie Opla Vectry to miałem przyjemność testować Opla Vectre C 2003r od kuzyna i muszę powiedzieć, że audio jak dla mnie bardzo dobre mimo iż wszystko to seria :) Masywne drzwi, lepsza akustyka coś w tych Vectrach jest :D

ogonek1989

Ja miałem 206 z fabrycznym audio JBL i to dawało radę... teraz posiadam Alfę Romeo z fabrycznym BOSE i też daje rade :D co fabryczne to fabryczne... świetna sprawa ;)

potwierdzam, w Vectrze C z radiem razem z navi + chyba 6 głośników na prawdę ładnie gra, bass też przyjemnie masuje:)

Waheto206
w sterce III tez fajnie basik podskakuje

Prawda, ale w Focusie II jest fajniej, przynajmniej wg. mnie. :)

Kiedyś popularną funkcją byl "loudness", dziś już się tego praktycznie nie spotyka i zrezygnowano z tego na rzecz różnych "cyfrowych upiększaczy dzwięku".

wczoraj znalazłem tą funkcję loudness w moim Sony CDX-GT35U (na seryjnych glosnikach) to jest ZDECYDOWANIE lepiej (dureń ze mnie :D), tylko teraz w planach wygłuszenie drzwi a potem zobaczymy :)

Szkoda ze wcześniej tego mi nie powiedziałeś :D to może dlatego taka była różnica między dźwiękiem w moim i Twoim Pugu :D