Jump to content

Wrocław: Wypadek na Trzebnickiej, rozbite 206

eyden

Recommended Posts

Peugeot Zosia (gość) 29.07.11, 12:02:04

Kierowca z pseudo sportowego Peugeota też nie jest święty, gdyby jechał z przepisową prędkością miałby czas na reakcję. A tak - jest jak jest i będzie dymał na piechotę.

Komentarz pod artykułem :rc

buziaczek1431

A tak to jest klubowe RC tylę mogę powiedzieć :(

Lukasbertone

Żal tego Peugeot'a :( Koleś w Mitsubishi skręcił tam gdzie nie wolno... Pewno kolejny cwaniak co myślał, że mu się uda... :/

To ja proszę przednią szybę :rc :P , a tak poważnie to samochód do kasacji..

Piotrek92
A tak to jest klubowe RC tylę mogę powiedzieć :(

Od kogo?

deperdussin, ja taki żart ale pewnie nie bedzie oplacalo sie robic

nie jest tak strasznie, bynajmniej bardziej rozbite były naprawiane, wymienić trzeba albo wyprostować końcówki podłużnic, okular na lampę wymienić no i reszta poszycia przodu i takie jeszcze rzeczy jak lampy, chłodnice itp. PS: mam takie alusy jak on ma na swoim pugu:206:14:pug

buziaczek1431
nie jest tak strasznie, bynajmniej bardziej rozbite były naprawiane, wymienić trzeba albo wyprostować końcówki podłużnic, okular na lampę wymienić no i reszta poszycia przodu i takie jeszcze rzeczy jak lampy, chłodnice itp. PS: mam takie alusy jak on ma na swoim pugu:206:14:pug

Pokaż alusy :P

nie mogę teraz pokazać ale alusy nię są z RC tylko challenger ale tego nie widać, a na moim pięciodrzwiowym pugu ładnie te koła wyglądają tylko jeszcze opony do wymiany bo te z 307 CC mają rozmiar 205/50 R17 ale przycierają o nadkola z tyłu i chyba założę 205/45 R17, zdjęć jeszcze na forum nie wkładałem i nie wiem jak się to robi ale auto ma nowy granatowy lakier, nowe alusy i teraz wszystkie te czarne listwy są w malowaniu pod kolor to jak już będzie zrobiony to wtedy coś się ze zdjęciami pomyśli ale na pewno nie szybko :206:pug:14

buziaczek1431

nie mogę teraz pokazać ale alusy nię są z RC tylko challenger ale tego nie widać, a na moim pięciodrzwiowym pugu ładnie te koła wyglądają tylko jeszcze opony do wymiany bo te z 307 CC mają rozmiar 205/50 R17 ale przycierają o nadkola z tyłu i chyba założę 205/45 R17, zdjęć jeszcze na forum nie wkładałem i nie wiem jak się to robi ale auto ma nowy granatowy lakier, nowe alusy i teraz wszystkie te czarne listwy są w malowaniu pod kolor to jak już będzie zrobiony to wtedy coś się ze zdjęciami pomyśli ale na pewno nie szybko :206:pug:14

To super powodzenia w modach :good legi prawie się nie różnią z 307 a RC optycznie :) może jeszcze światła plusowe :) tak jak pisałeś w moim topiku :P

no Plusowe fajne światła, podobają mi się tym bardziej że mam na Twoim granatowym podgląd:kciuki ale nie wszystko od razu, lampy z przodu będę wymieniał na gładkie bo teraz mam niegładkie;) i założę pod listwę na zderzaku z przodu dzienne lampki, oczywiście z homologacją firmy OSRAM (już je mam bo do galaxy miały być ale jednak zmiana planów)

kropek_rc

eee tragedii niema na dachu sie nie zlamal to jest good nio chyba ze podloga poszlo to jus gorsza sprawa ale rama dobra na wszystko

wyprostować końcówki podłużnic,
to jest nienaprawialna część.. czołówki podłużnic only nowe ;)
  • 9 months later...
Krzyś2061504761957

Biedactwo.. <przytul>

Co wy gadacie :?

Po pierwsze to: temat już dość stary ;)

Po drugie: auto już pewnie poszło na części :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...