Jump to content

Co ostatnio kupiłem/zrobiłem dla swoich czterech kółek

Recommended Posts

Nowa obudowa kluczyka + breloczek 206 ;) Sesja zdjęciowa Puga już zamówiona u znajomego motofotografa, więc niedługo wreszcie zakładam temat w dziale Moje Auto :hurra

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kamil 206sw

54

• mim

54

• buziaczek1431

52

• Pedro

49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daniello0503

Ogarnięty układ wydechowy po dołożeniu drążków reakcyjnych od SW i zamiast końcowego jest rura plus końcówka Ultera.

NiebieskiPug

- Wleciał organizer do bagażnika.

- Mata wygłuszająca do bagażnika (oparcie kanapy).

- Pokrowce wyglądające ,,prawie" jak ORI tapicerka (fotel kierowcy nie jest już najśliczniejszy przy łączeniu z poduszką boczną)

- Tarcze ATE Power Disc + klocki ATE już kupione/leżą w domu, w poniedziałek dzień wolny to w końcu je wpakuję ;)

kaczor13134

Zainspirowany NiebieskiPug wymieniłem płyn w chłodnicy na borygo różowy :)

NiebieskiPug

:piwko Ja jeszcze będę musiał płyn hamulcowy wymienić bo wlecą nowe zaciski z jarzmami :D

buziaczek1431
:piwko Ja jeszcze będę musiał płyn hamulcowy wymienić bo wlecą nowe zaciski z jarzmami :D

Brembo :hyhy?

NiebieskiPug

Nie, ori zaciski Bosch z 1.4HDI z 2005r. na grubszą tarczę 20,4mm(wentylowana) zamiast 10mm(lite) ;)

Nowa oliwa, nowe filterki, podkładka śruby spustowej, płukanka i jeden z wielu elementów układanki czyli jedna z poduch PTS.

1.jpg 1.jpg

NiebieskiPug

,,Nowe" zaciski + jarzma z 206'ki 1.4HDI 2005r. 60k przebiegu (pasują do 1.1 jak ulał, WIELKIE :piwko użytkownikowi Longbow za pomoc w doborze części na PW! ;) )

- W końcu wleciały nowe tarcze ATE Power Disc wentylowane + klocki ATE

- Wymiana płynu hamulcowego na K2 DOT 4. Chciałem Ferodo ale K2 polecają znajomi, Auto Świat i Hołowczyc :P

- Może nie tyle autko ale garaż w końcu został doposażony w kanał 4m dłu. 1m szer. 1,6m głęb. także w końcu zacznie się częstsze grzebanie pod autkiem :))

lukaszenko

Olej, filterki, wyrzucony egr, końcówki stabilizatora, wahacz to mechanik.Przyciemnienie tyłu zrobił profesjonalista. A ja mycie, woskowanie, nawilżenie skóry :)

Daniello0503

Wymieniony olej, uszczelka pokrywy zaworowej i uszczelniona miska. Podczas rozbierania okazało się że nie istnieje w ogóle jeden uszczelniacz kolektora dolotowego, więc i on wymieniony.

Myjnia, odkurzanie i nałożenie wycieraczki na szybę.

Po raz kolejny złamało mi się ramię tylnej wycieraczki :/ Nie kupujcie tego taniego allegrowego szmelcu :(

0Nemesis

Ramię od 206 jest dosyć długie i kruche. Ja mam od opla corsy c i jest gitara. Ramię Valeo spokojnie pasuje do bolca :)

Ramię od 206 jest dosyć długie i kruche. Ja mam od opla corsy c i jest gitara. Ramię Valeo spokojnie pasuje do bolca :)

Ramię poraz kolejny pękło mi w tym samym miejscu - na bolcu, za który zaczepiona jest sprężyna. A stało się to podczas mycia tylnej szyby, gdy wycieraczka była odgięta od szyby. Druga wycieraczka, w tym samym miejscu.

Kup w ASO od 207 - jest lepsza (metal, a nie plastik), tania i pasuje jak ulał.

Kup w ASO od 207 - jest lepsza (metal, a nie plastik), tania i pasuje jak ulał.

kupiłem już na all oryginalną do 206, nie chiński szmelc jak poprzednie dwie. zobaczymy jak się będzie sprawowała. Jeśli nadal będzie kiepsko - kupię do 207.

NiebieskiPug

Pany, auto myję bardzo często, szyby jeszcze częściej i nigdy problemu z wycieraczkami nie miałem! :piwko

Pany, auto myję bardzo często, szyby jeszcze częściej i nigdy problemu z wycieraczkami nie miałem! :piwko

Jakie masz ramię tylnej wycieraczki? Bo jeśli oryginał, to mogłeś nie mieć problemu. Ja miałem dwie tanie podróby, więc obstawiam, że użyty plastik był do tyłka - stąd problemy.