Jump to content

Co ostatnio kupiłem/zrobiłem dla swoich czterech kółek

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kamil 206sw

54

• mim

54

• buziaczek1431

52

• Pedro

49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomasz_eS

Przy zakupie nowych kapci zmieniłem felgi :) Dokupiłem dywaniki, wymieniłem przełącznik zespolony, wymyłem, wywoskowałem, wyhuhałem. + Zaróweczki h7 x2.

damson93
Przy zakupie nowych kapci zmieniłem felgi :) Dokupiłem dywaniki, wymieniłem przełącznik zespolony, wymyłem, wywoskowałem, wyhuhałem. + Zaróweczki h7 x2.

To wrzuć fotki, bo jestem ciekawe jak się prezentuje SW w całej okazałości na tych felgach :D

Świetnie, ale zdaje się, że zderzak powinieneś mieć szeroki z przodu hmm

Tomasz_eS

Nie ma ideałów :) Zderzak był wymieniony i pomalowany a spasowaniem części ktoś się mało przejmował. W przyszłym roku się wezmę za blacharkę i malowanie, mam nadzieje usunąć większość szajsu. Szkoda, że nie każdy jest takim samochodowym pedantem jak MY :D

Daniello0503

Wymieniony napinacz paska alternatora oraz poduszki silnika i skrzyni. Wreszcie nie trzęsie autem i nic nie piszczy :D

Wymiana postojówek na Philipsy W5W Blue Vision Ultra - w parze z nowymi Osramami wypadają elegancko. Wymiana filtra kabinowego na Filtron, oraz uruchomienie lewego przeciwmgielnego. Wreszcie! po 8 miesiącach od zakupu auta.

Umyłem go, wypucowałem, wypolerowałem... a w nocy przyszła burza i deszcz :( No i wymieniłem bezpiecznik od klimy, bo jakiś debil wstawił tam 20A zamiast 40A - bezpiecznik nie wytrzymał maksymalnych obrotów klimy i poszedł z dymem.

Kamil 206sw

Pranie całej tapicerki, co 5 lat można a co :lol

W Piątek będzie serwis klimatyzacji z odgrzybieniem :P

Uzupełniłem paliwo na full...

A co będę żałował...

Śmieszne są niektóre wpisy...

Psiknąłem spryskiwaczem na przednią szybę i wywietrzyłem uchylając okno w czasie jazdy......

Przebijaj :D

Daniello0503

Plaster miodu w zderzak.

Kupiony zbiorniczek wyrównawczy z czujnikiem bo w starym czujnik padł.

Wymiana prawej poduszki, bo stara się rozlazła po wpadnięciu w dziurę.

Fotochrom od C5.

Do wymiany czeka jeszcze prawe tylne nadkole, bo było od wąskiego zderzaka, i lewe przednie bo się oberwało z niewiadomych przyczyn. Leżą już w garażu i czekają na natchnienie.

Psiknąłem spryskiwaczem na przednią szybę i wywietrzyłem uchylając okno w czasie jazdy......

Przebijaj :D

Dopompowałem koło zapasowe powietrzem znad morza. Teraz w domu pomału wypuszczam i mam morski klimat. :P

Przebijaj

Zmieniłem powietrze na letnie w felgach bo za dużo zaczął palić ;)

• 2 weeks later...