Jump to content

Co ostatnio kupiłem/zrobiłem dla swoich czterech kółek

Recommended Posts

W ostatnim czasie w swoim peugeocie wstawiłem tablet w miejsce radia w miejsce zapalniczki założyłem uchwyt na kubek a w najbliższym czasie założę siłowniki do maski silnika:)

mógłbyś pokazać zdjęcie tego uchwytu do kubka w aucie jestem ciekaw jak to wygląda :D

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kamil 206sw

54

• mim

54

• buziaczek1431

52

• Pedro

49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diabeł666
mógłbyś pokazać zdjęcie tego uchwytu do kubka w aucie jestem ciekaw jak to wygląda :D

Fotki będę robił w weekend to wrzucę je na forum.

Mogę tylko powiedzieć że wyjmuje się popielniczkę i w jej miejsce wstawia się uchwyt wszystko dobrze do siebie pasuje.

MattHarderzz

- nowy aku - BOSCH SILVER S5,

- nowe wycieraczki ALCA Ultraflat,

- na dniach wjadą czarne zegary (dzięki Chiarlieland :]) z białym podświetleniem :)

na razie tyle, ale jeszcze dużo planów na przyszłość :)

W ciagu ostatniego miesiąca do autka wpadł nowy aku, nowe wahacze, koncówki drążka, łączniki stabilizatora, poduszki silnika, nowy komplecik żarówek osram cool blue intense, nowe tarcze hamulcowe trw wraz z klockami a także łożyska kół

MattHarderzz
W ciagu ostatniego miesiąca do autka wpadł nowy aku, nowe wahacze, koncówki drążka, łączniki stabilizatora, poduszki silnika, nowy komplecik żarówek osram cool blue intense, nowe tarcze hamulcowe trw wraz z klockami a także łożyska kół

Widzę kolego, że kupiłeś takie same żarówki jak ja z tym, że moje są jeszcze w drodze do mnie - strasznie jestem ciekaw efektu jaki dadzą :)

Poza tym co napisałem wcześniej, w grudniu zamontowany jeszcze został nowy alternator i została zregenerowana kolumna kierownicza :)

Widzę kolego, że kupiłeś takie same żarówki jak ja z tym, że moje są jeszcze w drodze do mnie - strasznie jestem ciekaw efektu jaki dadzą :)

Poza tym co napisałem wcześniej, w grudniu zamontowany jeszcze został nowy alternator i została zregenerowana kolumna kierownicza :)

Jesli mam być szczery to ja jestem zadowolony z tych żaróweczek :) co prawda moje lampy są starego typu jednak żarówki w porownaniu ze zwykłymi są super! Dużo lepsza widoczność oraz maja ładny biały strumien światła

• 2 weeks later...

Nie chcę zakładać nowego tematu,a mam pytanie.

Muszę kupić hamulce na przód tzn. tarcze+klocki, silnik 1.4 hdi eco. U mnie w 4cars za trw tarcze zawołali 130zł/szt.+100zł klocki.

Normalna cena czy znajdę taniej, jeśli tak to gdzie?

To nie temat na takie pytania, ale na hamulcach to bym nie żałował, to moje bezpieczeństwo.

Dwie nowe opony zimowe, ori podlokietnik, umyty z tego syfu i soli, woskowany,

Nie chcę zakładać nowego tematu,a mam pytanie.

Muszę kupić hamulce na przód tzn. tarcze+klocki, silnik 1.4 hdi eco. U mnie w 4cars za trw tarcze zawołali 130zł/szt.+100zł klocki.

Normalna cena czy znajdę taniej, jeśli tak to gdzie?

http://allegro.pl/peugeot-206-z-abs-tarcze-klocki-przod-trw-i5897190890.html

Kupowałem na tej samej aukcji, od marca 2015 jeżdżę na takim komplecie i hamulce hamują, nic nie drga przy hamowaniu, nie piszczą itp., więc podróbki to raczej nie są. W 1,4 hdi masz chyba taki sam rozmiar jak podałem tzn. średnica tarczy 247 mm, grubość 20,5mm.

• 3 weeks later...

Wymiana popalonych żarówek w zapalniczce/popielniczce/panelu nawiewu/zegarku na ledowe, dołożenie drugiej lampki w bagażniku po przeciwnej stronie.

Wymiana żarówki popielniczki, z zapalniczką też muszę powalczyć :) Będą to dla mnie nowe funkcjonalności w aucie, bo od kupienia Puga 4 lata temu nigdy nie miałem podświetlenia w tych miejscach :)

No i zapalniczka też zrobiona, bez demontażu tunelu, tylko po zdjęciu mieszka i przycisków szyb. Gdyby nie zatrzaski w każdym elemencie zapalniczki, to żarówkę zdecydowanie łatwiej byłoby wymienić :)

Komplet nowych opon letnich uniroyal rainsport 3 :) podłączenie kabelka od podświetlenia popielniczki ;p juz myślałem ze żarówka spalona.

• 4 weeks later...
Diabeł666

Tak nadszedł dzień wiosennych modernizacji w moim 206.

Założyłem lotkę na tylna klapę.

Założyłem nowe głośniki w drzwi i tylne boczki (magnat).

Wstawiłem nowe radio 2DIN z GPS i innymi bajerami.

Założyłem czujniki parkowania wraz z kamerą cofania.

Założyłem rejestrator jazdy.

Zamontowałem siłownik maski zamiast standardowego kijka:)

I jeszcze założyłem projektory wyświetlające logo PEUGEOT po otwarciu drzwi:)

Kenczasty

Jakiś miesiąc temu: olej, filtry, rozrząd, pompa wody, uszczelka wału

Na dniach: ori podłokietnik, alu ręczny, felgi 16, mycie :)))

DarQs_2005

zmiana oleju i filtra,

przeczyszczenie silniczka krokowego,

konserwacja przewodów hamulcowych