Jump to content

CRX VTEC EE8 Tuning designed and created by TOTAL SCHADE

ProfessionalC360

Recommended Posts

swietny projekt, wszystko swietnie ze sobą współgra. jednak CRX-a wole w oryginalnym wcieleniu :P sam mialem taką:

images_thumb_621765_800_800_resize.jpg

co prawda nie VTEC, a tylko D16A9 131KM, no ale zamiatała już równo

ProfessionalC360
A jak wyglądała pierwsza wersja tego autka??

Gorzej niż zle :)

jako były i przyszły właściciel CRX'a mogę powiedzieć tyle :) robota jest mega profi, super szacunek za skilla, w ciemno oddałbym mu samochód na jakieś blacharskie rzeczy :) wielu osobom taka przeróbka nie odpowiada, szczerze mnie też :) na pewno jest mega oryginalny i na pewno robi to tak za*biście jak nikt inny, chylę czoła przed jego umiejętnościami, ale nie jest to mój wymarzony design :) podtrzymuje swoje zdanie, że do CRX'a to tylko body Mugen :)

takich blachazy jak on to na swiecie zostala naprawde garstka,on powinnien otworzycz wlasny warsztat i z taka reka bardzo szybko by sie wzbogacil na tym co kocha,ale niestety to jest polska..

swietny projekt, wszystko swietnie ze sobą współgra. jednak CRX-a wole w oryginalnym wcieleniu :P sam mialem taką:

images_thumb_621765_800_800_resize.jpg

co prawda nie VTEC, a tylko D16A9 131KM, no ale zamiatała już równo

ładna :ok

nawet bardzo :)

ProfessionalC360
takich blachazy jak on to na swiecie zostala naprawde garstka,on powinnien otworzycz wlasny warsztat i z taka reka bardzo szybko by sie wzbogacil na tym co kocha,ale niestety to jest polska..

Warsztat to juz mają od dawien dawna :)

• 5 months later...

Kutwa ale pojechane, nei lubię szpojlerów i ledów ale to auto rozpier.....la mi łeb.

• 3 years later...
lukasz13osw

Witajcie, czy ktokolwiek jest w stanie mi podać jakikolwiek kontakt do tego speca z yt (Total Schade)? Adres, mail, telefon, cokolwiek. Chyba jest osobą, jakiej szukam od dłuższego czasu. Pzdr