Jump to content
Sign in to follow this  
chrzanek

SWAP silnik z RC

Recommended Posts

zbyniu

sprzedaj swojego i kup tego RC jak chcesz taniej wyjdzie...

deperdussin

Bez sensu. Sama wymiana wiązałaby się ze zmianą innych podzespołów poza samym silnikiem, skrzynią, półosiami... takich jak choćby hamulce. Pamiętaj, że do wymiany musiałaby pójść także tylna belka, bo obecnie masz tam bębny, a w RC (i nie tylko) są tarcze. Oprócz tego, hamulce z przodu w RC mają średnicę 283mm, a Ty masz 247mm.

Pomijając już fakt drogich części i drogiej przekładki, dochodzi brak blichtru RC. No chyba, że dokupisz fotele z tapicerką, składane "karbonowe" lusterka, cały alupakiet, lotkę etc.

Szkoda kasy. Już lepiej kupić droższego RCa i dopieszczać, niż wywalić tonę kasy i wciąż mieć coś ala RC.

papuc_2004

lepiej kupić 205 i tam to upchnąć :D

maciexx123
lepiej kupić 205 i tam to upchnąć

łoooo ale to by była zabawka ;D już to widzę, jak na światłach karka w BMW 318 odstawia stara 205 :D

papuc_2004

318 pfff 328-330 dostawało by baty jak trzeba :D

PawelOknw

hola hola nie rozpędzajmy się :P

P.S były na forum miliony tematów z pyatniami o swapa, zobaczymy czy ktoś się skusi :P

papuc_2004

co się mądrzysz :P

PawelOknw

Ić ić skończ już !!!! :D Trzeba się brać za męskie silniki a nie tam 2.0 :D:D

Johny481

z tego co wiem to uzytkownik ela chciala robic swapa. ma porzadnie dopieszczonego 1.4 i praktycznie hamulce i zawieszenie sa u niej przygotowane pod taki silnik.

Ale cena 8 tys za sam silnik troche odstrasza, zobaczymy :)

papuc_2004

męskie 2,0 :lol

PawelOknw

Bożeeeee weź papek czytaj dokładnie :wmorde :P

ancymon

ooo od kiedy od pojemności zależy męskość? :P 600cm3 też potrafi być męskie ;)

a tak swoją drogą, to lepsze męskie 2.0 niż chłopskie 1.9 :D

sebomaster

Swap kolejny? na tym forum ludzie boją się zrobić chiptuning w aucie, a co dopiero swapa :D więcej wydumek jest niż roboty i faktów..

p.s. póki moje HDI w idealnym stanie nie padnie to nie wchodzę w żadne swapy :P

ancymon
Swap kolejny? na tym forum ludzie boją się zrobić chiptuning w aucie, a co dopiero swapa :D więcej wydumek jest niż roboty i faktów..

+1, jak zobaczę swapa, to uwierzę ;) Póki co chyba tylko DarioG, uczesz i t01 w miarę ukończyli projekty ;)

mac412
Swap kolejny? na tym forum ludzie boją się zrobić chiptuning w aucie, a co dopiero swapa więcej wydumek jest niż roboty i faktów.. p.s. póki moje HDI w idealnym stanie nie padnie to nie wchodzę w żadne swapy

A Ty oprócz "czipa" i wydechu to masz mega projekt (bez bicia piany). Chrzanek zapodał pewnie linka w formie informacyjnej, bo nie często zdarzają się takie aukcje na alledrogo.

małpek

Witam i mam pytanie , sąsiad ma rozbitą mazde rx8 a tam jak wiadomo siedzi fajny silnik. I tak mnie ciekawi czy dało by rade zamontowac go w peugeote 206hmmhmmhmmhmmhmm hm Wtedy była by mała rakieta z tą wagą silnika i jego mocą...ciekawe:lol:lol:lol:lol:))):)))

maciexx123

jak to ktoś kiedyś napisał, wszystko da radę zrobić :D tylko potrzebna jest $$$, $$$ i jeszcze raz $$$ :D może nie koniecznie w dolarach ale potrzeba ;D

uczeszsie
Witam i mam pytanie , sąsiad ma rozbitą mazde rx8 a tam jak wiadomo siedzi fajny silnik. I tak mnie ciekawi czy dało by rade zamontowac go w peugeote 206hmmhmmhmmhmmhmm hm Wtedy była by mała rakieta z tą wagą silnika i jego mocą...ciekawe:lol:lol:lol:lol:))):)))

jedziesz ziooom... :D

małpek

Jak dacie parę tych dolarów to czemu nie he he he i jak myślicie jaki napęd kombinować na tył czy zostawić przód??? i jaka skrzynie wybrać???może jakieś ciekawe pomysły???

PawelOknw

Dla żartu pisalem z tym 2.0 Ancuś :P

Phantom
Jak dacie parę tych dolarów to czemu nie he he he i jak myślicie jaki napęd kombinować na tył czy zostawić przód??? i jaka skrzynie wybrać???może jakieś ciekawe pomysły???

4x4 i skrzynia kłowa :)

Do tego podwójne sprzęgło i od razu jakaś turbinka [może od DAFa?]

A tak poważnie - link do [ciekawe aukcje], reszta do smietnika. Taka moja propozycja.

chrzanek

Oczywiście podałem to informacyjnie, ja osobiście jestem zdania, że lepiej kupić 206RC chociaż w Polsce to i tak niełatwe zadanie. W sumie pierwszy raz widzę taką ofertę na allegro do naszych 206, więc wcale to nie jest zamiar mojego projektu.

uczeszsie

..ale jaka oferta !? ktoś sprzedaje po prostu silnik ew10j4s z osprzętem ! w dodatku cholernie drogo !

papuc_2004

Prezes antek ma problemy z męskością więc się nie dziw że taki oburzony :lol