Jump to content
Sign in to follow this  
chrzanek

SWAP silnik z RC

Recommended Posts

ela
Swap kolejny? na tym forum ludzie boją się zrobić chiptuning w aucie, a co dopiero swapa :D więcej wydumek jest niż roboty i faktów..

p.s. póki moje HDI w idealnym stanie nie padnie to nie wchodzę w żadne swapy :P

kolego swap nie kosztuje 5zł,tylko sporo kasy,bo wiadomo ,że zawsze po za ceną zabawek dochodzi cena poprawienia zabawek......i blebleble.....

bo to nie sztuka wrzucić duze coś...tylko sztuka by to jeszcze zechciało jechać.....:jezor

pozdrawiam;)

Thomas

Nie wiem czy pamietacie, ale ziolo mial przeciez silnik od RC jakos w 2005 czy 2006, a u niego fabrycznie siedzialo 1.1... Takze da sie i nawet juz ktos tego dokonal ;)

PawelOknw

Temat nie ma sensu, bo na forum jest tyle osób dłubiących w swoich autach że można policzyć na palcach jednej ręki.... Inni więcej piszą, niż robią, ewentualnie wsadzają neony, power rury, stożki, gej looki i soczewki....

sebomaster

No coś Ty ;)

zbyniu
Temat nie ma sensu, bo na forum jest tyle osób dłubiących w swoich autach że można policzyć na palcach jednej ręki.... Inni więcej piszą, niż robią, ewentualnie wsadzają neony, power rury, stożki, gej looki i soczewki....

Dokladnie jest tak jak mowisz filozofow jest pelno a jak przyjdzie co do czego tylko nieliczni zostaja,mnie tam jakis tuning nie jara ja wole miec swoje autko 100% oryginal wiadomo ze zawsze cos kleknie i trzeba zrobic ale zaraz silnik zmieniac hehe kiedys myslalem nad turbo ale szkoda czasu i pienedzy:P

uczeszsie
Dokladnie jest tak jak mowisz filozofow jest pelno a jak przyjdzie co do czego tylko nieliczni zostaja,mnie tam jakis tuning nie jara ja wole miec swoje autko 100% oryginal wiadomo ze zawsze cos kleknie i trzeba zrobic ale zaraz silnik zmieniac hehe kiedys myslalem nad turbo ale szkoda czasu i pienedzy:P

prawdziwy fan motoryzacji :)

sebomaster

Szkoda że do 206 nie dodawali garnka złota :) wtedy może więcej by projektów ambitnych powstawało :D

PawelOknw

W 206 nie ma tak rozwojowych silników jak w innych koncernach... proste... Nie ma co porównywać dłubania 206 z np vagami bo tam są świetne silniki do dużo prostszych modyfikacji i łatwiej dostępnych części ... Np tdi, 1.8t, itp itd....

zbyniu

ja wam powiem tak ze ja mam auto do wozenia upy i sprawdza sie w tym w 99999% zeby cos pogrzebac konkretnie trzeba by miec inne auto takie w garazu ze nawet jak chodzi wszystko to zawsze sie znajdzie cos do roboty moj dziadyga ma vw T3 od nowosci mozecie wiezyc lub nie auto ma przejechane 16 tys km jezdi nim tylko raz do roku na wczasy tak stoi w garazu i co weekend cos przy nim robi auto wyglada lepiej niz z fabryki przez 10 lat lezalo w czesciach i dziadek je skladal bez zadnych podrecznikow czy internetu bez niczego samemu chcial to zrobic i teraz juz ma go chyba 27 lat a jego codziennym autem jezeli mozna to tak nazwac jest octavia.Ja zawsze chcialem miec Nyse jak mial tata za mlodego ale nie pozwalala mi na to nigdy sytuajca finansowa teraz z finanasami jest wszystko ok ale nie ma czasu i miejsca na takie zeczy.

ale OT lany zrobilem hehe mam nadzieje ze panie i panowie popieracie moja opinie

Sky
mam nadzieje ze panie i panowie popieracie moja opinie

nie.

All In

ja wam powiem tak ze ja mam auto do wozenia upy i sprawdza sie w tym w 99999% zeby cos pogrzebac konkretnie trzeba by miec inne auto takie w garazu ze nawet jak chodzi wszystko to zawsze sie znajdzie cos do roboty moj dziadyga ma vw T3 od nowosci mozecie wiezyc lub nie auto ma przejechane 16 tys km jezdi nim tylko raz do roku na wczasy tak stoi w garazu i co weekend cos przy nim robi auto wyglada lepiej niz z fabryki przez 10 lat lezalo w czesciach i dziadek je skladal bez zadnych podrecznikow czy internetu bez niczego samemu chcial to zrobic i teraz juz ma go chyba 27 lat a jego codziennym autem jezeli mozna to tak nazwac jest octavia.Ja zawsze chcialem miec Nyse jak mial tata za mlodego ale nie pozwalala mi na to nigdy sytuajca finansowa teraz z finanasami jest wszystko ok ale nie ma czasu i miejsca na takie zeczy.

ale OT lany zrobilem hehe mam nadzieje ze panie i panowie popieracie moja opinie

tego nie da sie przeczytać !

używaj kropek będzie :ok

Johny481

zakonczcie ten temat, blagam. z calym szacunkiem ale robi mi sie juz slabo

uczeszsie

tylko nie zemdlej.. :)

ela

:xhmm

z tego co wiem to uzytkownik ela chciala robic swapa. ma porzadnie dopieszczonego 1.4 i praktycznie hamulce i zawieszenie sa u niej przygotowane pod taki silnik.

Ale cena 8 tys za sam silnik troche odstrasza, zobaczymy :)

no i nie skończyło się tylko na gadaniu baby:xlol

właśnie się to stało:)jest RC 5D wymaga tylko dopieszczenia:):):):))

a potem się zobaczy co dalej.......:xhmm a $$$ troche zassało:hot

'' i nie zawsze się kończy tylko na gadaniu.....:sese

flow

ela, zdradź jaki koszt swapa :) może być na pw, ostatnio z chłopakami na spocie w piekarach gadaliśmy chwilę na ten temat :) i co było w swapie? silnik, półosie, skrzynia licznik i komp?

mim
właśnie się to stałojest RC 5D

A jeszcze dwa dni temu gadałem, że nie ma... i tak sobie pomyślałem, że może ja ze swoim coś skombinuję... no i masz :D

Gratki - czekam na efekty, zdjęcia :D

ela

jak się dopieści to będą zdjęcia:)

uczeszsie

kufaa no gratuluje !! coś tam na fejsie widziałem, ale..

Fotorilejszyn ze swapa raz raz !!!!!!!!

ela

będzie osobny temat jak już dostane potwora w swoje ręce:)już śmiga,ale rozciekła się chłodnica i takie tam jeszcze duperele;)

slater11

:brawo czekamy na foty ..........

ela

no to dwie dla zaspokojenia ciekawości:)

picture.php?albumid=1268&pictureid=6413

picture.php?albumid=1268&pictureid=6414

mim

Skąd masz ten silnik ?

Z tego auta z rozbiórki - tego różowego ?

A fotele jakie ?

PS: lusterka... :kwasny

Tomec

Brawo Ela:) :206

ela
Skąd masz ten silnik ?

Z tego auta z rozbiórki - tego różowego ?

A fotele jakie ?

PS: lusterka... :kwasny

silnik nie jest z tego różowego ..... to angol:)a co masz do lusterek????

a fotele jakie? ładne i wygodne i multimedialne:)

to nie ma być fabryczne RC,tylko RC 5D:xlol

mim
to nie ma być fabryczne RC,tylko RC 5D

Czyli "fabryczne RC" + druga para drzwi :P

A lusterka... to w końcu ma być RC 5D czy BMW M3 ? :P