Skocz do zawartości
PiterOKL

Podrabiane anteny Sirio w Media Expert

Rekomendowane odpowiedzi

PiterOKL

przeczytalem ten ciekawy artykuł:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/107107-SIRIO-ML-145-Jak-rozpozna%C4%87-orygina%C5%82-od-podr%C3%B3bki

najpierw zapoznajcie się z linkiem powyzej

bylem w moim miescie w media expert, bo wlasnie szukam anteny Sirio. byla taka w sklepie, ale co ciekawe, pod logo SIRIO były tam 4 poziome paski (oryginał ma 3).

przyznam szczerze, ze zglupialem troche, bo wychodzi na to, ze duza siec sklepow sprzedaje podrobione anteny... co o tym myslicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dymek23

Hm.. Ją 2miesiące temu kupowałem w media expert CB presidenta i przy okazji antenke sirio as 100. Po przeczytaniu postu już teraz zwątpilem czy moja antena jest prawdziwą. Na pierwszy rzut oka wyglądała jak oryginał więc postanowiłem ją kupić. Wchodzi na to, że na wszystkim trzeba dokładnie się znać i trzeba wszystko sprawdza skrupulatnie. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jacekxyz

Co prawda w temacie nie siedze, ale przeczytalem ten artykul i hmm taka mnie mysl naszla, ze producent sam sobie jest winien, bo - raz logo takie raz inne, tu trzy paski tam cztery (w oryginale) w zasadzie trudno okreslic, ktora jest ori a ktora podrobka, brak logiki w tych oznaczeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PiterOKL

wychodzi na to zeby kupowac produkty ktorych nie podrabiają :P ale tak sie sklada ze Sirio AS100 i ML145 to bardzo dobre anteny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta