Jump to content
Bocian18

Łamanie przpisów ,mandaty, kto jakie?:)

Recommended Posts

Bocian18

No to teraz Panowie i Panie pochwalcie się jakie mandaty i za jaką prędkość dostawaliście jadąc waszym Pugiem :)

Moje to:

- 145km/h ograniczenie (90 ) mandat 400 zł 10 pkt :P

-za pasy mandat 100 zł 2 pkt

-72 km/h ograniczenie (50) mandat 100 zł 4 pkt :P

tak żę w sumie 16/24 pkt :D

blaster

nie ma się czym chwalić zbyt.. ale 158 na 40... mandatu 0 punktów 0 - policjant znajomy :P

Bocian18

To Ci sie udało :P

hubert323

:doh

PiterOKL

w jeden dzien, trasa 400km, złapane 2 mandaty w dwóch innych miejscach:

ksenony, zdemontowane przy policji, mandat za nieprzepisowe oswietlenie, 50zł i 0pkt

przekroczenie predkosci 74 na 50. 100zl i 4pkt

rok pozniej

za uzywane halogeny w miescie, brak gasnicy, razem 150zl i 2pkt, skonczylo sie na 50zl i 0pkt

pozniej kupilem CB Radio :D i to by bylo na tyle przez prawie 4 lata mojej kariery za kierownica :P

sony_dark

No ja tam dostałem mandat dwa razy za przekroczenie prędkości:

1. Nieoznakowany radar 86 na 40 = 8pkt i 300zł

2. Suszarka(nie widziałem bo wyprzedzałem tira i mi zasłonił) 96 na 70 = 4pkt i 100zł

W tym roku póki co odpukać na razie jeszcze nic nie dostałem.

Bocian18

Też się tak zastanawiam nad CB :P hmm

Bo ja człowiek jestem taki że lubie sobie przycisnąć a oni lubią tez stać :P

Waheto206

Naprawdę bzdurny temat. :wmorde

O swoich nie będę pisał, bo i tak tu wszystkich pobiję kwotami wydanymi na polską policję.

Bocian18

Każdy temat jest dobry :x>:x>:x>:x>:x>:x>

damkie

CB dobra rzecz bo już od roku nie mam nic na swoim kącie . Natomiast przedtem to była masakra ile kasy poszło na mandaty i na przeglądy . Całe szczęście ,że co 6 miesięcy można było sobie zmniejszyć punkty :)

maciexx123

ja tam CB założyłem i bez mandatów tak dla swojego dobra :D a co do mandatów to zapłaciłem jeden 50zł i 0pkt za skręt w lewo na zakazie :D co ciekawe była 12 w nocy

Guest ARTURINHO

5 pkt za zaparkowanie pod blokiem ;p

Bocian18

oni zawsze tak późno krążą ,ja to po Częstochowie czasami gupiałem na światłach w nocy :P

dobrze że ich tam nie było :P;O

Snow

A ja mogę się pochwalić zerowym kontem :P ani jednego mandatu jeszcze nie załapałem :P

*M-A-X*

Ja również na szczęście jeszcze bez mandatu ale dopiero 3 tydzień mam prawko :P hehe

Yankes69

50zł 5pkt za wjazd w drogę ze strefowym zakazem wjazdu..(czy jakoś tak) .Tak to jest jak się jeździ na pamięć i przy okazji gada przez tel:/ Ale człowiek uczy się na błędach..

uki

Od ponad roku zerowe konto, kontrole były, jedynie takie, że mi trzepali samochód... 2 razy mogło się skończyć na mandacie ale skończyło się na voucher'u ode mnie na dobry obiad :)

Kamil 206sw

U mnie sporo tego było ale w większości przypadków skończyło się pouczeniem(najważniejsze mieć dobre gadanie i zachować spokój wtedy mandat jest najniższy lub tylko pouczenie). Nie będe pisał co za co bo może jest jakiś policjant na forum i nie wypada...

Cin

Ludzie się chyba nigdy nie nauczą, że o niektórych rzeczach nie powinno się pisać w internecie.. :mur

SEBCIO206

Czerwone światelko 300zł 6 pkt

Predkosc 125 na 50 500 zł 10 pkt

w przeciagu 2 miechów

ufik

Widze ze poziom forum spada, najpierw stulejka a teraz przechwałki kto ile dostał albo nie dostał. świetnie:)

Waheto206

+podnieta laminatami.

piter13

Pochwalic to sie mozna zrobiłem 40 tys.km w ciagu roku,i troche kontroli w tym i ITD,0 ptk,oraz 0 mandatow.A CB jak dlamnie to słuzy do informacji,co sie dzieja na drodze(niepowiem ze neuratowało mnie przed kontrola).I naprawde drażnia mnie wypowiedzi ile kto zapłacił,i ile punktow,i to z przebiegiem rocznym góra 15 tys. km..Zastanówcie sie wasze pieniadze zostały wyrzucone w błoto,a jak chcecie sobie troche poszalec to sie wybierzcie do Niemiec tam niema ograniczen predkosci na autostradach i to co macie dac naszemu panstwu,to dacie na na paliwo i beztresową szybka jazde.I dlamnie to jest głupota na ograniczeniu do 40 km sypac ponad 100 km,a pózniej prosic z płaczem policjantow o łagodniejszy wymiar kary,jak ktos jest taki twardy niech przyjmie 500zł ,10 ptk

maciexx123
Widze ze poziom forum spada, najpierw stulejka a teraz przechwałki kto ile dostał albo nie dostał. świetnie

dobrze Kolego, że ty jesteś idealny i nie masz problemów

a jak chcecie sobie troche poszalec to sie wybierzcie do Niemiec tam niema ograniczen predkosci na autostradach

to się tylko tak mówi, w Niemczech faktycznie nie ma ograniczeń na autostradach ale jest to coś ok 30% wszystkich dróg

Bocian18

Wszyscy mają problem bo poziom forum spada :doh:doh:doh:doh

Forum jest po to żeby pisać o wszystkim:xdupablada:xdupablada

Jeśli tak bardzo komuś nie pasuje ten temat to niech się wogóle nie wypowiada :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...