Jump to content
Bocian18

Łamanie przpisów ,mandaty, kto jakie?:)

Recommended Posts

kubala363636

Mój mandacik to niszczenie nawierzchni 200 zł 0 pkt :D pierwszy mandat boli :D

Bocian18

To co ty robiłeś ?:P

kubala363636

ogólnie to parę razy kręciłem się wokół lamp a raz spaliłem gumkę :D jak paliłem to niestety nie widziałem jak jada misiaczki :) i se podjechali

Bocian18

aaa takie coś:P

z nimi są same problemy:P

Guest darmik24

Ja mam prawo jazdy od 1979 roku i zapłaciłem bodaj ze dwa mandaty, w tym jeden zupełnie przypadkowo, nieświadomie. Staram się jeździć z głową, co nie znaczy, że wolno. W starcie spod świateł niemal zawsze jestem pierwszy na pierwszych metrach, bo dalej to już się nie ścigam i nie rozpędzam ponad 50 - 60 km/h w mieście. Obrazuję w ten sposób, że staram się jeździć maksymalnie sprawnie, ale w zgodzie z przepisami. Wy, piraci, nie macie się czym chwalić tymi swoimi mandatami i osiąganymi prędkościami:stop to się nazywa brak wyobraźni i świadczy o niskim poziomie wyszkolenia

Bocian18

:wmorde:wmorde:wmorde:wmorde

*RAMZES*

Na prawdę macie się czym chwalić... :wmorde :doh Żenada... :P

Powiem tyle - od 6 lat 206-tką, plus kilkoma "solówkami", m.in. obecną Midlumką około 3 lat - w tym czasie:

mandatów - 0 (zero)

punktów karnych - 0 (zero) :P

Budżetowi mandatami nie dajemy zarobić ;):P

Guest darmik24
Czerwone światelko 300zł 6 pkt

Predkosc 125 na 50 500 zł 10 pkt

w przeciagu 2 miechów

Aaale zaszczyt. Za te twoje manewry powinni zabrać ci prawo jazdy i skierować na dodatkowe szkolenie. Jesteś potencjalnym samobójcą i zabójcą. Wszyscy ci, co mają zamiar przyznać się do czegoś podobnego, niech już lepiej zamkną dziób na kłódkę i nic nie piszą i życzę im, żeby w Nowym Roku przejrzeli na oczy i zastanowili się nad swoją jazdą. Ja chcę żyć i nie chcę jeździć obok takich wariatów

Bocian18

darmik24 ty poeto drogowy :doh:doh:doh:doh:doh:wstyd:wstyd

Pedro
Aaale zaszczyt. Za te twoje manewry powinni zabrać ci prawo jazdy i skierować na dodatkowe szkolenie. Jesteś potencjalnym samobójcą i zabójcą. Wszyscy ci, co mają zamiar przyznać się do czegoś podobnego, niech już lepiej zamkną dziób na kłódkę i nic nie piszą i życzę im, żeby w Nowym Roku przejrzeli na oczy i zastanowili się nad swoją jazdą. Ja chcę żyć i nie chcę jeździć obok takich wariatów

Jestem bardzo ciekaw, czy ty jesteś taki grzeczny na drodze i przez miasto jedziesz 50 km/h, a poza 90 km/h.

Bocian18

Pedro zdarzają sie takie ludzie którzy się wleką autem jak z jajami :)

na szczęście mało ich jest :P:D

a to jest tylko takie :cenzura w bambus:P

Phantom

Za przejazd na czerwonym powinna być kara śmierci! Albo pobyt w lagrze.

Zrozumiesz to jak Zginie ktoś z Twoich znajomych(czego nie życzę!) przez kretyna,który musi być o minutę wcześniej.

Za ten temat dałbym Ci bana gdybym miał takie prawo.

Bocian18

nie gadam że trzeba jeździć jak :cenzura !

tylko normalnie !

a nie jak niektórzy robią świetych z siebie a i tak jezdżą inaczej!

mcbrain

Łamanie przepisów to chyba nie jest powód do chwały. A fakt, że w kraju nad Wisłą jest to nagminne, to już inna bajka.

solti

Niech pierwszy rzuci kamień ten, co jest bez winy. Ale... Można trochę naginać przepisy lub łamać kompletnie bez wyobraźni;) Czym innym, Pedro, jest dostać mandat za przekroczenie prędkości o 10 czy 20 km/h a czymś zupełnie innym jest lecieć 125 na 50, czy przejazd na czerwonym świetle. Ten drugi przypadek to faktycznie jest kompletny brak wyobraźni i potencjalne stwarzanie poważnego zagrożenia dla innych. Akurat zgadzam się z darmik24, chociaż uczciwie przyznaję, że nierzadko samemu zdarza mi się również naginać przepisy. Może mam podwójną moralność, ale naprawdę rozróżniam naginanie od karygodnego ich łamania.

A Ty Bocian18, rozgrzeszając SEBCIO206, w moich oczach odkryłeś swoje prawdziwe 'ja'. Nie pogrążaj się dalej.

Pedro
Czym innym, Pedro, jest dostać mandat za przekroczenie prędkości o 10 czy 20 km/h a czymś zupełnie innym jest lecieć 125 na 50, czy przejazd na czerwonym świetle

Zgadzam się w zupełności. Z rozpędu zapomniałem o tym powiedzieć.

Bocian18

każdy ma swoją wyobraźnie, i wie co robi a to że ktoś jedzie 125 /50 to już jego sprawa .

Polskich kierowców i tak nigdy nie nauczy sie normalnie prowadzić samochód...

każdy uczy się na błędach... i zakończmy cały spór o NIC.

solti
każdy ma swoją wyobraźnie, i wie co robi a to że ktoś jedzie 125 /50 to już jego sprawa .

Polskich kierowców i tak nigdy nie nauczy sie normalnie prowadzić samochód...

każdy uczy się na błędach... i zakończmy cały spór o NIC.

:wmorde

Mam tylko nadzieję, że na drogach będzie jak najmniej ludzi z takim podejściem. Przepisy są dla wszystkich, ale przede wszystkim właśnie dla tych, którzy wyobraźni nie mają. A jak widać na załączonym przykładzie, jest wśród nas spora grupa osób mająca z tym poważne problemy.

Snow
Pedro zdarzają sie takie ludzie którzy się wleką autem jak z jajami na szczęście mało ich jest

Czasami lepiej jest się powlec niż dociskać pedał do podłogi :P Gdyby ktoś jechał ze mną też mógłby powiedzieć, że się wlokę, ale wjeżdżając w obszar gdzie mogę docisnąć do 90 nie będę walił tyle jak za 300 metrów ktoś ustawił mi ograniczenie do 50 :P

Niech pierwszy rzuci kamień ten, co jest bez winy.

Jest taka emotka co kamieniem rzuca ? :P

Phantom

Nadal uważam,ze do egzaminu na prawo jazdy oprócz teorii i praktyki powinien być tez test IQ. I nie chce tu nikogo obrażać,a zwyczajnie uważam ze to pomogloby zwalczać niebezpieczeństwa na drogach. Bardziej niz fotoradary itd.

Snow

A jak sobie taki test wyobrażasz ? bo chyba nie na zasadzie jak sprawdza się inteligencję szympansów :P Ja bym bardziej stawiał na jakieś badania psychologiczne aby ewentualne zagrożenia wyeliminować.

*RAMZES*
a to jest tylko takie pierdolenie w bambus
nie gadam że trzeba jeździć jak pojebany!

Ogarnianie powinieneś kolego zacząć od swojego słownictwa, bo to nie burackie forum gdzie można sobie bluźnić ile wlezie :P :wmorde

Pedro zdarzają sie takie ludzie którzy się wleką autem jak z jajami

na szczęście mało ich jest

Tych "szybkich" dużo już leży na cmentarzach, o czym jakoś zapomniałeś wspomnieć ;):P

zbyniu

powinni zrobic tak jak w angli jest,masz 12 punktow ktore zeruja sie dopiero po 3 latach,a tak np za niezapiete pasy masz 4,jezeli zlapie cie policjan na drodze to moze dac ci szanse poprawy i wysle cie na dodatkowy kurs prowadzenia auta,za ktory oczywisce trzeba slono zaplacic,polakom na drodze brakuje duzo do zachodnich kierowcow,np tutaj taki kolega co jechal 125 na 50 mialby dozwotnio zabrane prawo jazdy,akurat tacy ludzie mogli by dla mnie nie istniec,tylko ze idiota ludzi pozabija,moja 5 letnia kuzynka zginela na przejsci dla pieszych przez takiego wlasnie pacana,prosze z calego serca o usuniecie tematu

PrzemkoPW

Jaki trzeba mieć syf zamiast mózgu żeby zakładać taki temat :wmorde

Nikt święty nie jest ale publiczne chwalenie się własnym kretynizmem to już jakiś obłęd.

Zamykam ten temat bo to wstyd dla forum a jak ktoś nie rozumie dlaczego to niech wyrżnie swoim pustym łbem o ścianę.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...