Jump to content

Gadzik.pl - gorąca prośba o ocenę serwisu


Gadzik.pl

Recommended Posts

Witamy,

 

założyliśmy ten wątek, gdyż chcielibyśmy zaprezentować nowy serwis z darmowymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi Gadzik.pl, a także poprosić Was o wyrażenie własnej opinii na jego temat. Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny, więc piszcie wszystko, co Wam przyjdzie do głowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Gadzik.pl nie jest doskonały, więc mile widziane będą zarówno uwagi pozytywne, jak i negatywne. ;)

 

Z góry chcielibyśmy podziękować za wszystkie odpowiedzi pozostawione w tym temacie.

 

Zapewne zastanawia Was, czym tak w ogóle jest Gadzik.pl i co go odróżnia od innych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi? Podstawową różnicą jest fakt, że u nas wystawianie ofert było, jest i zawsze będzie darmowe! Taka idea przyświecała nam przez cały okres tworzenia serwisu i przyświeca nam nadal. Poza tym, do każdego ogłoszenia można wczytać do 20 zdjęć o dowolnym rozmiarze i rozdzielczości, co na pewno uatrakcyjnia samą stronę z ofertą. Gadzik.pl został wyposażony także w inteligentną wyszukiwarkę, dzięki której za pomocą specjalnych suwaków, można wyszukiwać auta nie tylko po markach, ale także po parametrach samochodu (oczywiście tradycyjny sposób wyszukiwania też jest dostępny). Oprócz tego, wystawione ogłoszenia są promowane na Niezależnym Portalu Motoryzacyjnym Przyspieszenie.pl, dzięki czemu trafiają one do większego grona odbiorców.

 

Różnic jest jeszcze trochę, ale nie będziemy zdradzać ich wszystkich. Po prostu zobaczcie serwis i sami się przekonajcie, dlaczego warto wystawiać ogłoszenia motoryzacyjne na Gadzik.pl! :)

 

W naszej bazie mamy już kilka ciekawych ofert sprzedażowych samochodu Peugeot 206. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia.

 

Serdecznie pozdrawiamy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...