Jump to content

[humor] dowcipy

Recommended Posts

Bawią mnie właśnie takie dialogi. Posłuchaj sobie samego poczatku - Rozmów kontrolowanych - przecież dialog Kowalewski - Tym - laska w łózku - w pokoju hotelowym to dla mnie majstersztyk jeśli chodzi o dialogi!

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kudlacz

77

• AniracK

57

• chaos

52

• Boczek

50

Top Posters In This Topic

tekst, którego szukałem od dawna:

Kiedyś posiadacz Land Rovera spojrzał na Grand Cheerokee i pogardliwie rzucił: Co to jest?

- to jest auto, na które nikt nigdy nie powie LandRover, w przeciwieństwie do twojego samochodu, na który większość mówi dżip

(znalezione na sr)

Dwóch dresiarzy jedzie autobusem. Podchodzi do nich kanar i mówi:

- Bileciki do kontroli.

A oni do niego:

- Bujaj się, c**lu.

Kanar podszedł do starego dziadka:

- Bileciki do kontroli.

A on:

- Nie słyszał pan co koledzy mówili?!

Główny drecho wybrał się na ryby i jak to drecho miał, ze dwa złote łańcuchy (po pół kilo każdy) na szyi, na każdym palcu złoty sygnet, a w

kieszeni gruby rulon dolarów - oczywiście same setki. Wziął ze sobą trzy flaszki. Zimno było więc obrócił je po kolei. Oczywiście upił się i usnął.

Budzi się, a tu nie ma łańcuchów, sygnetów, ani dolarów. Zadzwonił z komórki po swoich ludzi i nie minęło pół godziny, a podjechały cztery czarne

mercedesy, w każdym po pięciu ludzi, wszyscy z kałachami. Twierdzili, że to najprawdopodobniej ktoś z okolicznej wsi obrobił szefa. Wpadają do wsi i

pytają o sołtysa. Ktoś z miejscowych wskazał dom pośrodku wsi. Wpadają do sołtysa, a tam na ganek wychodzi facio w kufajce, na szyi ma dwa złote

łańcuchy, na każdym palcu sygnet, a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarówek. Przeładowali broń i pytają skąd to wszystko ma. Sołtys mówi:

- No nie uwierzycie chłopaki. Idę sobie przez las z psem na spacerze, a tu nad brzegiem jeziora leży jakiś facet, w trupa pijany i ma to wszystko przy sobie.

No to go obrobiłem. Na koniec ściągnąłem mu gacie zer***łem w d*pę i poszedłem do domu. Chłopaki patrzą pytającym wzrokiem na szefa.

Szef podchodzi do sołtysa, przygląda się chwilę błyskotkom i mówi:

- To nie moje...

Wytoczyli Grecy pod mury oblężonej Troi gigantycznego drewnianego konia, w którym ukrył się cały oddział napastników.

Trojanie przepchnęli go przez bramę miasta i natychmiast rozpalili wokół niego wielkie ognisko.

Grekom w środku zrobiło się gorąco.

- Pali się! Pali się! - wykrzyknęli uradowani obrońcy.

Tak pojawił się pierwszy w świecie Firewall przeciw trojańskim koniom...

W jednoosobowym zakładzie pogrzebowym znaleziono zwłoki 55-letniego, bezdzietnego wdowca Grzegorza M. Zmarły znajdował się w pozycji siedzącej, na krześle przed komputerem, z lewą pięścią pod podbródkiem i prawą dłonią na myszce. Przyczyny śmierci pozostawały niewyjaśnione aż do chwili udostępnienia przez operatora sieci komórkowej ostatniej rozmowy denata:

- Witam, panie Krzysiu! Wie pan, coś mi tu Word szwankuje.

- A co pan widzi na ekranie?

- No, klepsydrę!

- No to musi pan poczekać aż zniknie; niech pan wtedy do mnie zadzwoni.

Edited by Boczek
W jednoosobowym zakładzie pogrzebowym znaleziono zwłoki 55-letniego, bezdzietnego wdowca Grzegorza M. Zmarły znajdował się w pozycji siedzącej, na krześle przed komputerem, z lewą pięścią pod podbródkiem i prawą dłonią na myszce. Przyczyny śmierci pozostawały niewyjaśnione aż do chwili udostępnienia przez operatora sieci komórkowej ostatniej rozmowy denata: - Witam, panie Krzysiu! Wie pan, coś mi tu Word szwankuje. - A co pan widzi na ekranie? - No, klepsydrę! - No to musi pan poczekać aż zniknie; niech pan wtedy do mnie zadzwoni.

...to chyba z dedykacja dla Marka było :)

Złote usta

Złote usta - najgłupsze wypowiedzi roku w USA

1. pyt: "Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe?

uzasadnij odpowiedź."

odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i wlaśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie."

---Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss. ---

2. "Gdy tylko oglądam w TV te biedne, głodujące dzieci gdzieś na świecie, nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią itp..."

--- Mariah Carey ---

3. "Naukowcy odkryli, ze mózg reaguje na czekoladę w pewnym stopniu tak, jak na marihuanę. Odkryto też inne cechy wspólne między czekoladą a marihuaną, ale nie pamiętam jakie."

---Matt Lauer w NBC's Today ---

4. "Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa."

---David Dinkins, burmistrz NY,

(odpowiadając na oskarżenie o niezapłaceniu podatków) ---

5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia" ---Brooke Shields

Wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.

6. "Nigdy nie miałem poważnej operacji kolana na żadnej innej cześci ciała"

--- Winston Bennett, Univ. of KY basketball forward ---

7. "Pomijając zabójstwa, Waszyngton ma najniższy wskaźnik przestępczości w kraju"

--- Mayor Marion Barry, Washington, DC ---

8. "Dokonałem zwrotu o 360 stopni."

--- Lech Walęsa, prezydent RP ---

9."Jestem za karą śmierci. Ten, kto popełnił odrażające czyny, powinien dostać nauczkę na przyszlość"

--- Britney Spears ---

. pyt: "Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe? uzasadnij odpowiedź." odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i wlaśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie." ---Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss. ---

Przypomina mi to niektore tematy na forum :rotfl

Z poradnika erotomana-botanika i erotomana-ornitologa

- Dziewica pospolita - roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chetnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być dziewicą.

- Stara panna - roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych, nie wiadomo z kim.

- Kochanka - roślina kwitnąca, pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty, w rodzimych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą.

- Żona - pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe ale wytrwałe. Żywi się odpadami. W hodowli domowej bardzo opłacalna, przynosi duże korzyści.

- Rozwódka - należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą 'szarańcza'. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy do korzeni. Czyni szkody w ubaniu, zwłaszcza w kieszeni.

- Wdowa - wierzba z gatunku płaczących. Szybko próchniejąca z powodu braku zdrowego korzenia. Nadaje się do przerobienia na fujarki.

- Kawaler - ptak wędrowny, przelotny. Dzieci swoje chętnie podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest zmienny, zawsze czynny i trudny do schwytania w sidła.

- Stary kawaler - grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą.

- Mąż - zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność, w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Chętnie zmienia legowisko, lecz na noc wraca do ogniska domowego. Pochodzenie - skrzyżowanie trutnia z padalcem.

jadą 2 blondynki maluchem, nagle zgasł silnik... :ke

b1 ej!! zgasłnam silnik

b2 zajrzyj pod maskę

b1 EEJJ!!!! Silnik nam ukradli!!!!!!!!!!!!!!

b2 Nie martw sie! w bagażniku mam zapasowy

1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych

2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB

3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników

4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy

5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę

6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!

7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy

<phx> "chodzcie, znam taki zajebisty skrot"

<phx> stwierdzil mojzesz

celu rozproszenia nudy w samolocie postępujemy zgodnie z poniższym schematem:

1.Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach;

2. Powoli i spokojnie otwieramy go;

3. Włączamy;

4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran;

5. Włączamy Internet Explorer;

6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu i poruszamy bezgłośnie wargami; 7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramie - * b e z c e n n y *

PrzemkoPW
jestem ciekaw czy za taki zart wyrzucili by takiego osbnika z samolotu

W trakcie lotu to nie sądzę :P ale po wylądowaniu pewnie miło by nie było, skończyło by się na wciągnięciu na jakąś czarną listę no chyba że taka zabawa skończyła by się czyimś zawałem to wtedy robi się poważniej ale w trakcie dowcipu to ubaw po pachy :D

e tam, ja dostalem ten zart mailem w dzien wylotu do polski i powiem ze ubaw byl po pachy :P bo tak naprawde to ten joke stary jest :P

może już było.

Wiecie czemu w Poznianiu nie odbył się coroczny przemarsz dziewic?

Jedna zachorowała a druga powiedziała że sama nie pójdzie

PrzemkoPW
to cokolwiek mało smaczne jest...

Mało smaczne to jest nie wpuszczenie na pokład samolotu gościa za rysunek na koszulce :))) A Chaos ma rację, stary ten dowcip mocno jest ;)

idą dwa koty przez pustynię

idą i idą......

aż w koncu jeden do drugiego mówi:

ku*wa, stary, nie ogarniam tej kuwety.............

krejzRudy
7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy
:lol2:

Czeski jest prosty!!!

Terminator - Elektronicky mordulec

Odjazdy autobusów - Odchody autobusow

Mam pomysł - Mam napad

Miejsce stałego zamieszkania - Trvale bydlisko

Stonka ziemniaczana - Mandolinka bramborova

Plaster na odciski - Naplast na kure oko

Gwiazdozbiór - Hvezdokupa

Wiewiórka - Drevni kocur

Chwilowo nieobecny - Momentalnie ne przitomni

Hod dog - Parek v rohliku

Płyta CD - Cedeczko

Teatr narodowy - Narodove divadl

Drodzy widzowie - Wazeni divacy

Zepsuty - Poruhany

Koparka - Ripadlo

Zaczarowany flet - Zahlastana fifulka

"Być albo nie być - oto jest pytanie" - "Bytka abo ne bytka - to je zapytka"

Komentarz meczu hokeja - "... z levicku na pravicku, pristavka i ...sito"

"Gwiezdne wojny" z czeskim dubingiem - Lord Vader do Lukea Skywalkera: "Luk! Jo sem twoj tatienek!"

W liście do Koryntian - Hymn o miłości: "Miłość się nie obraża i gniewem nie unosi" - "Laska se ne wpina i ne wydyma sa"

Niezapomniana trójka czeskich hokejowych napastników: Popil, Poruhal a Smutny.