Jump to content

[Poszukuje] Namiary na szroty we Francji

Recommended Posts

Jak w temacie poszukuję szrotów i temu podobnych miejsc we Francji.

Zaczynam bujać po Francji i chętnie coś bym pozwiedzał za jakimiś lampkami czy fotelami :-)

Zaczynam bujać po Francji i chętnie coś bym pozwiedzał za jakimiś lampkami czy fotelami :-)

Zapewne o foteliki od RC chodzi :>

mim sądzę, że nie tylko :) tam na pewno wszystko duzo tańsze nawet jakby kolega przywiózł kilka kompletów gładkoszybówek to by mu to poszło :)

dokładnie myślę o takich towarach co są chodliwe plus ewentualne ściąganie czegoś co potrzebują inni.

Muszę się ogarnąć w temacie bo rok jazdy w sumie po całej Francji mnie czeka. Rozbitki tez możliwe że na demontaż będą przyjeżdżały na pace :-)

Więc każdy adres mile widziany

nastawiam się na :

wyposażenie wnętrza (fotele, boczki, wyświetlacze itp)

felgi

lampy

plus tanie rozbite auta

Blaster, kiedy się wybierasz do FR?

Potrzebowałbym "na zicher" gładkie w dobrej cenie :) angele mnie znudziły :P

Daj znać o szczegółach i postępach prac poszukiwawczych :)

jak bys takie pytanie zadal handlarzowi to bys dostal w pape,ludzie jezdza do francji po 20 lat i takich zeczy nawet rodzinie nie zdradzaja....,a 206 we francji juz 5 lat temu nie bylo prawie wcale,wiec i tak nic nie znajdziesz,podpowiem ci tylko jak bedziesz szukal w google wpisuj petit cars w arras najwiekszy szrot we francjir

zbyniu, ost trafiłem na mały szrocik i były 206 ale cenowo zaporowo bo to auta do demontażu a nie złom :-)

---------- Po chwili dodano... ----------

Phantom, praktycznie raz w tygodniu jadę. Zależy tylko gdzie. Aby zbyt wielu km nie nadrabiać :-)

zobacz kolo arras tak jak pisalem petit cars,wlascicile ma dziadka polaka i pare slow po polsku zna,innych miejsc ci nie podam:),jak bedziesz jezdzil to znajdziesz,ale za duzo 206 juz nie zostalo,a jak sa to juz rozszabrowane

• 1 year later...
mim sądzę, że nie tylko :) tam na pewno wszystko duzo tańsze nawet jakby kolega przywiózł kilka kompletów gładkoszybówek to by mu to poszło :)

ja

---------- Po chwili dodano... ----------

Blaster, kiedy się wybierasz do FR?

Potrzebowałbym "na zicher" gładkie w dobrej cenie :) angele mnie znudziły :P

Daj znać o szczegółach i postępach prac poszukiwawczych :)

gggg

• 2 years later...
zobacz kolo arras tak jak pisalem petit cars,wlascicile ma dziadka polaka i pare slow po polsku zna,innych miejsc ci nie podam:),jak bedziesz jezdzil to znajdziesz,ale za duzo 206 juz nie zostalo,a jak sa to juz rozszabrowane

Można prosić o jakieś dokładniejsze namiary, bo nic na ten temat nie znalazłem. :)

Pozdrawiam