Jump to content
Spectral

Auto dla żonki

Recommended Posts

Phantom

Za porzadną X3 (I) trzeba liczyć ok 40k zł.

Takie poniżej tych cen to zupełnie jak RC z solar dachem ze Słupcy za 12k zł ...

Waheto206

Poza tym X3 wcale nie jest aż tak udanym samochodem, na pewno nie pierwsze generacje.

gift

RAV 1 model sama rdza porażka ,znajomi mieli tą nowszą to 10 ropy ciągnie

maciexx123

też miałem pisać o Grand Vitarze :) ewentualnie SX4 też fajne autko jest :) Tiguana raczej do tej kwoty nie kupisz, chociaż może jakbyś poszukał Niemyc/Francja i sam to przytargał, a jak chcesz żeby było bezpiecznie to kup żonie Patrola GR :D nic na drodze jej nei stanie :P

mim
też miałem pisać o Grand Vitarze

Dużo kobiet takimi jeździ ;)

maciexx123
Dużo kobiet takimi jeździ

bo to fajne autko jest :) nie za duże wbrew pozorom, krawężników się nie boi także daje radę :) nie wiem czy w grę wchodzi np. Forester :)

ps. Żona zdaje sobie sprawę, że to auto najmniejsze nie będzie i jako świeży kierowca a tym bardziej kobieta zacznie kląć na parkowania w mieście, ciasne uliczki i tankowania takiego auta ? Bo swoje to to spali, nie lepszym wyborem byłoby coś małego, miejskiego ? typowy dupowóz ? To tylko moje sugestie są, bo moja mamuśka ma biede Octavią zaparkować, a dziewczyna czasem 307 w HB

Bier

Zaproponowałbym auto nissana Qashqai. Bezpieczny, dobra widoczność szczególnie ważne dla kobiety. :-)Wygodny na zakupy i do miasta. Możesz zobaczyć na tym ogłoszeniu moto. Proponuję kupić benzynę z gazem, skrzynia raczej manualna przekonaj żonę, niezależnie jakie auto wybierze.

All In

ogarnij sobie sx4 suzuki. zajebiste auto, chyba że potrzebujesz czegoś większego.

polecam, w domu mamy 127k przelotu zero awarii. 1,6 4x4 :ok

Pedro

Może faktycznie by się zainteresować SX4 albo Fiatem Sedici (to samo). Tylko pytanie czy one występowały z automatem...

MŁODY2061504761918

a tu masz jak się "gnie"

mim
a tu masz jak się "gnie"

Całkiem, całkiem wypada ;)

Bier

Kobiecie trzeba kupić coś modnego, ale automat skrzynia to przysporzy jej raczej problemów, ile czasu jest po kursie i jakie są jej doświadczenia w byciu kierowcą?

Spectral

póki co jest w trakcie kursu :P Jeszcze mam czas ;) Kurde jednak te kurtyny życie ratują. Mimo wszystko masakryczne złamania byłyby przy tych zderzeniach :P

Spectral

o boshhh jak to dawno było :D

Kotlet odgrzany bo żonka w zeszłą sobotę zdała za 1 razem prawko :D Proszę tu o gromkie brawa bo się bidula nerwowała strasznie ;)

Z racji rozwoju firmy budżet jednak chciałbym zmniejszyć do 20 tysi. Dosyć mocno zastanawiam się nad x-typem 2.0D.

Co o tym sądzicie?

MŁODY2061504761918

auto niezłe...ale dla kierowcy świeżo po egzaminie ??? wtf...ja bym nie kupił nawet gdyby jeździła jak KUBICA.

Spectral

czemu nie? Jak się nauczy większym od razu to będzie łatwiej później.

Naix

Jak chcesz troszkę uterenowine autko to polecam Peugeota 207 Outdoor, moi rodzice kupili takiego parę miesięcy temu i muszę powiedzieć że naprawdę sympatyczne autko :) tylko cenowo jak teraz patrze na allegro to takie autko jak moich rodziców stoi ponad 30 tyś PLN-ów, ale może przed liftem coś byś taniej ustrzelił. W naszym 207 jest motor 1.6 HDI bez FAP-a 90KM i nawet dobrze radzi sobie z tym autkiem, aczkolwiek to dalej diesel a ja diesli nie lubię :) wersja po lifcie sporo ładniej wygląda ale to już kwestia $$$ My mamy 2009r i prezentuje się super :)

Bier

Najlepiej płeć piękną przygotowywać od najmłodszych lat i to od model audi :)))Tak zastanawiając się dłużej dochodzę do wniosku, że jeżeli kobieta jest, przepraszam za określenie "kumata" to poradzi sobie w każdym samochodzie.;)

Spectral

No jednak sporo przemyśleń i rozmów... kupno autka odkładamy najwcześniej do wiosny.

Bier

Może do wiosny budżet wzrośnie na zakup, zawsze lepiej wybrać młodszy egzemplarz, faceci dobrze o tym wiedzą ;)