Jump to content

Hydrografika - Transferowy Druk Wodny [RABAT 10%]

hydrografikapoz

Recommended Posts

musisz zmatować i prysnąć podkładem na nowo:P,ja to robię często na pokrywach od laptopów zawsze większa cena jest,a robota jest śmieszna

ja to robię często na pokrywach od laptopów zawsze większa cena jest,a robota jest śmieszna

Sam to robisz ? Ja się zastanawiam czy w ten sposób będzie dobry efekt ?

no ale gdzie kupić taką folię i ten aktywator ?

---------- Po chwili dodano... ----------

dobra już znalazłem :)

jeśli mój kumpel będzie chętny to pewnie kupimy na pół na próbę i będziemy się bawić ;D

dobra już znalazłem

jeśli mój kumpel będzie chętny to pewnie kupimy na pół na próbę i będziemy się bawić ;D

Na Allegro są folie ale ja szukam innych wzorów i będę musiał inaczej załatwić.

No i też będę się w to bawił (wnętrze + lusterka).

Jak nie będzie mi się podobało to nie będę żałował a tak to za jeden element trzeba sporo kasy zapłacić (ok. 50 zł) ;)

Przedmiot wcześniej przygotowany tj. odtłuszczony i pomalowany podkładem oraz lakierem bazowym w wybranym kolorze zanurzamy w wannie z rozpuszczonym wzorem, pokrywa on wszystkie obłe kształty i zakamarki więc jesteśmy w stanie pokryć wzorem niemal wszystko . Po naniesieniu grafiki należy przedmiot wysuszyć i spłukać wystarczy zwykły prysznic chociaż istnieją na rynku myjki jeśli zaczniemy to robić na skalę przemysłową warto w nią zainwestować bo skruci się czas realizacji...W etapie końcowym pokrywamy przedmiot lakierem bezbarwnym zwykłym lub matowym w zalezności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć

Mim,jak to jeszcze nie zaschło,to zmyjesz wodą normalnie,dopiero jak zaschnie to trzeba zeszlifować.

Ja to robie normalnie w wannie w łazience,ale z felgami troche lipa bo wanna za mała:),no i ja laptopy maluje bezbarwnym w sprayu,na felgi dobrze jest mieć 2 składnikowy lakier i profesjonalnie polakierować

ProfessionalC360
na felgi dobrze jest mieć 2 składnikowy lakier i profesjonalnie polakierować

Zbyniu jakie Ty piszesz mądre rzeczy :) :brawo