Jump to content
Sign in to follow this  
Kuba_krak

Poszukuję 206-tki - sesja zdj. (Kraków i okolice)

Recommended Posts

Kuba_krak

Witam Wszystkich Miłośników 206-stek,

Niedługo zamierzam rozpocząć prowadzenie bloga, w którym będę szczegółowo i subiektywnie opisywał najpopularniejsze samochody na polskim rynku motoryzacyjnym.

W związku z powyższym chciałbym się do Was zwrócić z serdeczną prośbą.

Czy któryś z Forumowiczów (mieszkający w Krakowie lub okolicach) będący w posiadaniu jednego z poniższych Peugeotów:

Peugeot 206 1.1 i 60KM

Peugeot 206 1.4 i 75KM

mógłby użyczyć swojego pojazdu celem wykonania dokładnej dokumentacji fotograficznej na potrzeby mojego bloga?

Chciałbym także przeprowadzić z taką osobą szczegółowy wywiad na temat eksploatacji samochodu (spalanie, serwis, radość z prowadzenia, koszty eksploatacyjne itd.).

Modele, które wymieniłem nie są oczywiście warunkiem koniecznym do współpracy ze mną - mile widziane są wszystkie 206-stki.

W zamian za kooperację oferuję dobrze wykonane zdjęcia (mogą się przydać np. przy odsprzedaży samochodu), miłe towarzystwo i zgrzewkę piwa na chłodne jeszcze póki co wieczory ;)

Pozdrawiam,

Kuba

Guest mecenas

napisac opinie o aucie na podstawie jdnego "wylosowanego" wlasciciela

- srednio wiarygodne

Kuba_krak

Mecenas blog ma być w założeniu miejscem gdzie przedstawia się subiektywne opinie z "prywatnej" ręki.

Opinie można zbierać z wielu źródeł ponadto a wnioski wysnuwać samodzielnie.

Na pewno większą "wiarygodnością" mogą się poszczycić gazetki moto za 2 złote czy dziennikarze TVN Turbo - ale ja nie mam zamiaru z nimi rywalizować na tym polu wszak to tylko hobby ;)

Guest mecenas

no ok nie moj pomysl ale lubie byc wiarygonym.. mam nadzieje ze bede mial mozliwosc odniesc sie do twojego tekstu bo pamieta ze raz nie zawsze a 2 razy to nie czesto :D

powodzenia i fajnie ze masz taka zajawke :D

kayah

Kuba...a jakie atrakcje przewidujesz dla pań, bo nie każda lubi piwo :D

Kuba_krak

Mecenas wiem, że trzeba dbać o "markę" i szeroko pojętą wiarygodność, ale też trzeba mierzyć siły na zamiary.

Początki bywają trudne a organizacja "pracy" często ulega przemianom wraz z rozwojem projektu, dlatego też cenię sobie wszelkie konstruktywne nawet krytyczne uwagi :)

BTW. Dzięki mam nadzieję że coś się z tego "wykluje".

Kayah - to już zależy od indywidualnych preferencji Pań - Kobiety są dalece bardziej skomplikowane od mężczyzn dlatego ciężko odpowiedzieć dobrze na tak zadane pytanie...

Powiedzmy że jest to kwestia "do uzgodnienia" ;)

Guest mecenas

Kuba_krak, wpadnij gdzies na spota gdzie bedzie kilka osob i w prosty sposob zweryfikujesz wypowiedzi... to chyba najprostrza rzecz jaka mozesz zrobic by poprawic "wiarygodnosc"

Kuba_krak

Mecenas to bardzo dobry pomysł - samochody są wypucowane i wychuchane a każdy przyjeżdża żeby podzielić się swoją pasją jaką jest motoryzacja.

Guest mecenas

az tak bym nie plynał z tymi teoriami.. na lokalne spoty to przewaznie po pracy sie leci wiec wiesz z tym to roznie.. ale wpadnij np do bronka w maju... za zlot ogolnopolski tam zobaczysz najlepsze z najlepszych i usłyszysz opinie o aucie... wtedy powiesz ze jestes wiarygodny...

zbyniu

opinie o aucie od 1-2 osób to możesz sobie wsadzić w kieszeń:),nikt ci tego nie będzie nawet czytał,jest u nas temat o spalaniu i ma on już jakieś sto tyśięcy stron i każdy pisze co innego:P.

Tak jak pisze mecenas,jak chcesz coś wiarygodnego to wpadnij w maju na zlot ogólno światowy hahah w bronisławowie,tylko nie wiem czy piwa ci starczy:P

Dambala

Jak modyfikowana to może i moja :D? przydałaby się sesja dobra mi :D

unimorek

Na spoty wypucowanym autem? Powodzenia :).

Kuba_krak

@zbyniu - wiem że 1-2 opinie to materiał co najmniej niewystarczający do wydawania jakichkolwiek osądów. Wezmę poważnie pod uwagę udział w Ogólnopolskim Zlocie bo okazja jest przednia z mojego punktu widzenia.

@koniu A powiedz mi ile modów masz obecnie wrzuconych - z zewnątrz to widzę (nota bene naprawdę fajnie się to prezentuje) a jak ze środkiem?

@unimorek - z tym wypucowaniem to się zagalopowałem faktycznie - bardziej miałem na myśli że większość osób pojawiających się na zlotach dba o swoje wozidła ;)

Kudlacz

Kuba_krak, jak chcesz popatrzec i porobic zdjecia to przyjedz w maju 18-20 do Bronisławowa woj. łódzkie nad zalewem sulejowskim. Tam będziesz mial okazje sobaczyc i seryjne i modyfikowane autka klubowiczów. Bedzie tez okazja do porozmawiania z właścicielami :)

MŁODY2061504761918
Kuba...a jakie atrakcje przewidujesz dla pań, bo nie każda lubi piwo :D

KUBA masz tu propozycję od Pani a na pierdoły odpisujesz :P

Radost

Spoty w Krakowie nie są zbyt często, niestety.

Jeśli chcesz to w któryś poświąteczny weekend możemy się ustawić na mały "wywiad" i parę fotek :)

Co powiesz na dwie 206stki - 1,6 wersja quiksilver i 2,0 gti ?

Kuba_krak

@Kudlacz Bardzo prawdopodobne że się tam zjawię. Powiedz mi gdzie mogę się skontaktować z organizatorami tej imprezy? Póki co nie mam uprawnień żeby pooglądać stosowny temat ;)

@MLODY206 Ale Pani nie napisała czy pisze się na sesję czy na wywiad - poza tym odpisałem w dyplomatycznym tonie nieco wcześniej ;)

@Radost Właśnie zauważyłem że w Krakowie to ciężko o jakiś większy lub mniejszy spot.

No byłoby pięknie się ustawić na taką sesję z obydwiema 206-stkami - z GTi szczególnie chętnie bym się lepiej zapoznał :)

maciexx123

w sprawie zlotu w Bronku kontaktuj się z Kudlaczem, on organizuje w tym roku :)

Kudlacz

Kuba_krak jak masz jakies pytania to zapraszam :)

koniu003

@koniu A powiedz mi ile modów masz obecnie wrzuconych - z zewnątrz to widzę (nota bene naprawdę fajnie się to prezentuje) a jak ze środkiem?

środek seria, bez modyfikacji

Kuba_krak

@koniu003 Tak między Bogiem a Prawdą to obecnie szukam przede wszystkim seryjnych egzemplarzy póki co a modowanymi mam zamiar zająć się w przyszłości, ale dzięki za dobre chęci ;)

koniu003
@koniu003 Tak między Bogiem a Prawdą to obecnie szukam przede wszystkim seryjnych egzemplarzy póki co a modowanymi mam zamiar zająć się w przyszłości, ale dzięki za dobre chęci ;)

nie ma problemu, ;)