Jump to content

Peugeot 208 R2

Recommended Posts

Ja bym brał wersję trzydrzwiową - 5D mi się jakoś nie podoba :)

Niestety nie miałem okazji jeździć i nie oglądałem go dokładnie (jedynie kilka razy na ulicy i przed salonem).

---------- Po chwili dodano... ----------

GTi - lipa :P

Już się nie odzwyczaję od tego, że najlepsza wersja to RC, a nie GTi :D

Mam nadzieję, że fotele będą takie jak do tej pory - kubełki ze zintegrowanym zagłówkiem :)

Niby nie było jeszcze oficjalnych testów 208 , ale chyba warto poczekać na test GTi :)

niby ma te 200 Km :)

Kubełki to nie są ale naprawdę wygodnie się siedzi :)

208 GTi już jest ?!

Myślałem, że dopiero będzie (wejdzie do salonów), bo dotąd to same koncepty były :)

I mówisz, że w Płocku takiego mają ?

Chyba się będę musiał wybrać :D

panowie a nie wku**** was świecący plastik w aucie taki sam jak w laptopie ?? palcowanie palcowanie ... peugeot się dziwi czemu ludzie tego nie kupują ...

Temat dotyczy rajdowego auta klasy R2 - a widzę, że ostatnio tu się jakieś bzdury [OT] wypisuje o autach seryjnych!

• 3 months later...
MŁODY2061504761918

jest Cacuszko

(wstawiam w wielkiej "rozdziałce" żeby każdy mógł dokładnie obejrzeć)

autowp.ru_peugeot_208_type_r5_1.jpg

To jest WRC ?

A tak swoją drogą to podobno nie będzie 208 CC :( Tylko zwykły materiałowy dach jeśli już.

Jedni pomyślą, że praktyczniejszy, bo dach już tyle miejsca nie będzie zajmował, ale znowu o taki trzeba dbać i nie jest tak uniwersalny jak CC :)

To jest WRC ?

A tak swoją drogą to podobno nie będzie 208 CC :( Tylko zwykły materiałowy dach jeśli już.

Jedni pomyślą, że praktyczniejszy, bo dach już tyle miejsca nie będzie zajmował, ale znowu o taki trzeba dbać i nie jest tak uniwersalny jak CC :)

wrc juz dawno nie ma IRC jest

wrc juz dawno nie ma IRC jest

Kolego bzdury piszesz - IRC już nie ma, WRC ma się dobrze [chodzi o mistrzostwa a nie o klasę samochodów, bo klasy IRC nigdy nie było].

Ten pyzio jest zbudowany na podstawie nowych przepisów klasy R5, która ma zastąpić m.in. samochody S2000

Kolego bzdury piszesz - IRC już nie ma, WRC ma się dobrze [chodzi o mistrzostwa a nie o klasę samochodów, bo klasy IRC nigdy nie było].

Ten pyzio jest zbudowany na podstawie nowych przepisów klasy R5, która ma zastąpić m.in. samochody S2000

To chyba coś pokręcili w TV jak mówili ,że nie będzie już wrc aut tylko mniejsze Turbodoladowane 1,6 czy 2.0 ;)

A przypomniało mi się coś :)

Czy dalej jest tak, że WRC muszą mieć 4 metry długości minimum jak w przypadku 206 WRC ?

To chyba coś pokręcili w TV jak mówili ,że nie będzie już wrc aut tylko mniejsze Turbodoladowane 1,6 czy 2.0 ;)

Zgadza się, auta WRC już nie mają 2,0 turbo, tylko 1,6 turbo, ale to jest cały czas WRC. A odnośnie IRC, to w tym roku rozegrano tę serię ostatni raz, a w przyszłym roku będzie rozgrywana jako ERC [mistrzostwa Europy]. I tu ciekawostka - R. Kubica ma startować w tej serii :)

Nie wiem tam Kolegi zapytaj on jeszcze głębiej siedzi a co do WRC to Fakt istnieje jeszcze ta seria tak jak IRC ale ta 208 bd chyba w irc występować :xhmm:xhmm

aha aha czyli wszystko jasne ;)

A przypomniało mi się coś :)

Czy dalej jest tak, że WRC muszą mieć 4 metry długości minimum jak w przypadku 206 WRC ?

Nie ma już takiego wymogu

• 2 months later...