Jump to content
Sign in to follow this  
migacz

silniczek obrotomierza

Recommended Posts

migacz

potrzebowalbym silniczek obrotomierza do 206 poniewaz mam swoj spalony. Jesli ktos mialby takie cosik sprawne np z jakiegos starego zwlalonego licznika z 206 ktorego niebedzie juz uzywal to prosze o kontakt. Taka pierdolka a boli jak nie widac ze wskazoweczka sie rusza :?

Apostolis

a skad wiesz ze to napewn to??

migacz

Dlaczego silniczek?? Bo sie w ogóle nie poruszy nawet jak sie włącza i wyłącza stacyjke a zawsze wtedy wskazowki troche drgną. Zreszta pytałem sie w serwisie i gościu powiedział że w peugeotach często się tak zdarza

marecek

migacz, w 406tkach często "pada" elektronika w licznikach. Obiawia się to różnie - od niedziałajacego podświetlenia przez padnięte któreś zegary. Wyjście jest proste - wziąć lutownicę i przelutować wszystkie końcówki ścieżek. 15 minut roboty, dostęp jest bardzo łatwy a i ścieżki szerokie jak w ruskich telewizorach. Tam to pomaga w 9 na 10 przypadków (patrz archiwum trigera). Taki silniczek raczej nie ma się od czego spalić - tam aż takich prądów dużych nie ma... ale w Peugeotach wszystko możliwe.

migacz

zobaczymy co da się z nim zrobić, coś tam pogrzebie i mam nadzieje że "wejdzie mi na obroty" bo aż żal patrzeć jak tak leży nieruchomo. Boje się jednak że to wina silniczka a nie elektroniki ale dzieki za rade marecek

Jacek

Niedawno miałem podobny problem z szybkosciomierzem,zaczol sie zacinac i po jakims czasie wskazowka ani drgneła rozebrałem licznik ,i nic magia.zalozylem i zdiolem szybe od zegarow pobawiłem sie wskazowka krecac kilka razy w prawo potem w lewo i wszystko gra szybkosciomierz działa!!!! :D moze cos w srodku sie zawiesilo?Wczesniej pytałem znajomego co ma brata w serwisie co to jest?-on popytał i powiedział ze to linka od szybkosciomierza a przeciez tam niema zadnej linki :lol: :lol:

AniracK

w zegarach sprzed mux-a to niestety standardowa przypadłość. Silniczek obrotomierza i predkosciomoierza lubi robic papa :papa: