Jump to content

Ubezpieczenie dla peugeota

młokos

Recommended Posts

Cześć!

Wrzucam tutaj, bo myślę, że wszystkim się przyda:) wprawdzie stażu za kółkiem nie mam za dużego, ale już się chyba sporym sprytem wykazałem, wybierając ubezpieczenie przez http://ipolisa.pl/ . Korzystał już ktoś? Dodam, że mnie, jako młodemu kierowcy wyliczyło niecałe osiem stówek:)

Guest darmik24

Z tymi klonami ubezpieczeniowymi to różnie bywa. Ja od zarania dziejów korzystam z PZU. Jest spokojnie, stabilnie i pewnie, mimo że nie najtaniej może. W tej chwili płacę 280 zł OC.

---------- Po chwili dodano... ----------

mnie, jako młodemu kierowcy wyliczyło niecałe osiem stówek:)

:szok kupa kasy :szok ale po latach bez szkód będzie lepiej :)

Chyba tym kalkulatorem można tylko zorientować się który ubezpieczyciel ma najtaniej, bez konkretów.

Mi wyliczyło 2300 u ubezpieczyciela, u którego mam obecnie. Z tym, że obecnie płacę o 100zł mniej, kupując przez pośrednika, a kalkulator powinien jeszcze odliczyć zniżkę.

Też chciałbym płacić osiem stówek za ubezpieczenie :) choć pewnie musiałbym się wyprowadzić z Warszawy ;d

Januszek1709

ja place 1020 w Hesti mlody kierowca ;) i jeszcz prawko 2 lata (zaraz3) ;)

tyle wykazalem sie sprytem i kozystam z zniżek ojca a on ryzykuje ;) ale takie życie :)

PZU ma duże doświadczenie ale w dymaniu klientów.

Tak mówią. A ja nadal wolę płacić im, niż konkurencji. Przynajmniej w razie szkody mam święty spokój (sprawdzone). A ten jest dla mnie cenniejszy, niż zaoszczędzone kilkadziesiąt złotych:)

a więc... peugeot 206 GT 2.0 oczywiście, prawko 4 lat chociaż zniżki mam max;)(dopisany od 13 roku życia do skutera) + zwyżka za wiek(niecałe 25 lat) i płacę za rok OC 440zł..... (płatne jednorazowo)......towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych(TUW)

Fajnie macie z cenami, ja mam 18 lat, za samo oc płace 1900zł, zniżek nie mam, bo tata zginął rok temu. Ale samochód być musi, więc i z kosztami trzeba się pogodzić.

Ja mam w youcandrive OC+AC 900zł. Prawko od 08. Rocznik 85. Tak sobie patrze i co roku zamiast taniej, jest drożej w tych kalkulatorach:/

maciexx123

My również mamy wszystko w PZU, 3 auta, motocykl i całe "gospodarstwo" nikt nie narzeka na ceny, a zawsze to firma z długim stażem i sprawdzona.

Z motocyklem co ciekawe inne ubezpieczalnie nie chcą ubezpieczać, a jeśli już to kosmiczne ceny.. w PZU płacę chyba 175zł na rok, ja jako młody kierowca+ tata dopisany żeby zniżki były+ ubezpieczenie dodatkowe w razie szkody tacie zniżki nie polecą

1380zł PZU oc + ac +nw prawko '08 rocznik '90 3 lata bezszkodowe + ojcowe zniżki 60% silnik 1.6 hdi 2005 ;)