Jump to content

Xeramic - czyści wtryskiwacze diesla - używał ktoś?

Recommended Posts

• 6 months later...
Xeramica akurat nie lałem, lałem wszystko inne. Auto ciągnie jak ciągneło, spala tyle ile spalało, chodzi tak jak chodziło.

Nie powinno to robić różnicy. Motula do benzyny przeznaczonego na 60 litrów wlałem do motocykla z 5 litrami benzyny w zbiorniku - pacjent zyje :)

Witam!

Nigdy nie wierzyłem w takie "wynalazki" ale niedawno mój kolega to kupił i bardzo zachwalał. Kupiłem i ja - owszem, na opakowaniu nie było napisane, ze "przedawkowanie" preparatu nie jest możliwe" jak na preparatach innych producentów - ale po kolei..

Wlałem ok połowę preparatu na jakieś 15 litrów benzyny..wiem, wiem że to za mało -ale j/w.. Przejechałem kilkadziesiąt kilometrów i dotankowałem jeszcze 10 litrów.. mocy przybyło może 10 %.. Na drugi dzień- tragedia! - auto szarpie przy przyspieszaniu, dodanie gazu na 5 biegu - to samo! Nie pomogło nawet kolejne tankowanie! na dzień dzisiejszy auto ledwo jedzie! szarpie cały czas - jutro (jak zejdzie śnieg??) - planuje czyszczenie baku, zmianę filtra paliwa a jak to nie pomoże - czyszczenie wtrysków itd!.. Oby tylko nie siadło coś więcej (podobno może paść po tym katalizator czy sonda lambda)..Nie jestem mechanikiem - ale wiem jedno..wszelkie tego typu "wynalazki" to nabijanie kabzy producentom i MARKETING...

Nigdy więcej..

Pozdrawiam,!

Kamil 206sw

Katalizator to fakt może dostać po dupie. Jeśli wymienisz filtr paliwa a dalej nie będzie to jeździło to sprawdź sobie ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej. Jeśli będzie za słabe to możę dojść pompka paliwa do wymiany. Katalizator to wykręć go i oblukaj.

Nigdy nie wierzyłem w takie "wynalazki" ale niedawno mój kolega to kupił i bardzo zachwalał.

A ja nie wierzę osobom, które na forum rejestrują się tylko po to aby wychwalać, albo szkalować jakiś produkt/firmę etc ;)