Jump to content
kuba306

Regeneracja belek, serwis Warszawa-Łomianki - USŁUGA

Recommended Posts

kuba306

Witam, chciałbym wszystkich zaprosić do naszego warsztatu http://www.gropro.com.pl , http://www.regeneracjabelek.pl . Zajmujemy się wyłącznie autami koncernu PSA. Specjalizujemy się w naprawie tylnych belek. Prowadzimy też bieżące naprawy i przeglądy:

-serwis mechaniczny ( tylne belki, zawieszenia, hamulce, przeglądy, diagnostyka, geometria itd.)

-serwis ogumienia ( wyważamy również koła nieprzelotowe)

-serwis klimatyzacji (przeglądy, naprawy, odgrzybianie)

Dla klubowiczy na hasło 206club proponujemy 10% rabatu na robociznę (należy powołać się przy zostawianiu auta).

Jesteśmy warsztatem klubowym 306team i tam znajdziecie najwięcej opinii http://306team.pl/forum/viewtopic.php?p=121325#121325 .

Obowiązywać będą również miesięczne promocje ( nie łączy sie z klubowa)

Wrześniowa promocja: regulacja zbieżności 50zł

Zapraszamy!

DSC08323.JPG

DSC08324.JPG

DSC08326.JPG

DSC08337.JPG

DSC08347.JPG

DSC08328.JPG

DSC08330.JPG

DSC08333.JPG

DSC08335.JPG

113.JPG

stanny

Polecam!!! Regenerowałem belke 3 m-c temu w tym zakladzie. Jestem zadowolony z obslugi.

sebomaster

Jadę w środę do tego warsztatu po nową maglownicę, a później prawdopodobnie będę regenerował belkę :)

kuba306

kuba%20opony%20baner.jpg

Do 15 Listopada bedzie promocja na wymiane opon.

Ceny dla 206club:

Stalowki 50zl

Aluminiowe do 16cali 70zl

Aluminiowe 17 i wiecej 80zl

Wymiana opon na felgach nieprzelotowych w tych samych cenach co zwykle !!

Przechowanie kompletu opon 40zl

Tasaczek

Byłem i polecam :) a wymienione zostało pół samochodu ;) od sprzęgła, przez elementy skrzyni, pół osi, itp itd :)

Chłopaki autko sprawdzili od A do Z, wyszły rzeczy o których nie miałem pojęcia :)

Została jeszcze sporo rzeczy do naprawienia, także na wymianę elementów zawieszenia wkrótce też do nich przyjadę :)

mam 4 małe uwagi, ale całokształt na 5+ :brawo

Ps. Dojazd na glebie jest trochę utrudniony, ale jest to pierwszy warsztat, w którym podnośnik przystosowany jest do bardzo niskich autek!

kuba306

Ciesze sie ze jestes zadowolony. Najwieksza gleba jaka u nas byla, ale dajemy rade :)

Twoje auto zostalo u nas ochrzczone "Glebuś"

20120814731.jpg

sebomaster

Całkiem fajny przydomowy warsztacik .. byłem osobiście .. właściciel pasjonata pugów .. sympatyczny

yayko

gratuluje gleby !!!!:D

mi to już przeszło ale mam nadzieje że kiedyś wróci :D

kuba306

No niestety ciasno jest. Ale postanowilem ze nie bede inwestowal w wynajem lokalu tylko w sprzet. Pracujemy w 4 osoby wiec jakos sie miescimy. Tym bardziej ze naprawiamy belki i mamy magazyn w drugim budynku. A pozatym z wlasnego nikt mnie nie wyrzuci i moge sobie robic wszytko jak chce a nie jak sie komus widzi. Znajomy mial wynajety warsztat przez 2 lata jakos rozkrecil biznes a potem Pani wlascicielka powiedziala my dowidzenia. Dzieki temu np tak jak Tasaczek mowi mamy podnosnik wmontowany w posadzke i auto na calkowitej glebie da sie nawet podniesc :)

kuba306

Zaczynamy sezon wymiany opon. Dla 206-tek które umówią sie wcześniej telefonicznie proponujemy przegląd auta przed zima gratis. Od dziś ma okres zmiany pracujemy w wydłużonych godzinach, w soboty oraz 2-go listopada.

ancymon

ja po długich poszukiwaniach niby znalazłem już swój warsztat, ale spróbować nie zaszkodzi ;)

w silnikach też grzebiecie? (np. rozrząd z pompą wody + zmiana wałków)

Na pewno na zmianę opon przyjadę + zbieżność.

kuba306

Jasne, tylko teraz na ok 2 tygodnie dwa stanowiska w miare obciazenia na opony, a jedno na mechanike. Wiec najlepiej po sezonie :)

kuba306

Zapraszam juro na wymiane opon, mamy wmiare pusto, wiec mozecie bez kolejek i czakania wymienic szybko i sprawnie.

kuba306

Weszlismy w posiadanie nowoczesnego przyzadu do wymiany plynu hamulcowego metoda cisnieniowa. Dlatego mozemy wam zaproponowac wymiane plynu wraz z plynem firmy TRW za 70zl(w okresie od 8.11.12 do 8.12.12). Przypominam ze plyn hamulcowy pochlania wode i nalezy go wymieniac regularnie co 2-3 lata ponieważ obniza sie temperatura jego wrzenia.

20121108791.jpg

kuba306

Do 15stycznia promocja na wymiane przenich wahaczy w 206.Koszt robocizny to 55zl/szt

W okresie 21.12.12 do 2.1.13 mamy wolne.

butelsonic

Byłem, odwiedziłem naprawę wykonałem i jestem bardzo zadowolony :)

Relacja ceny do jakości wykonania jest super !!

Ludzie sympatyczni i co najważniejsze nie ma naciągania i kombinowania ze strony warsztatu a taka uczciwość to skarb :)

Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje o promocjach i pozdrawiam właściciela :)

DACHU

No i belka zregenerowana w GroPro :-) Nareszcie kola stoja prosto i nic nie stuka.Chlopaki maja pojecie o naprawie.Pozytyw.

206 SW Quicksilver

kuba306

Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje o promocjach i pozdrawiam właściciela :)

Prosze bardzo, wymiana tarcz i klocków 90zl, wymiana szczek 60zl.

Do konca stycznia.

kuba306

Styczen sie konczy czas na luty:

Wymiana amortyzatorow przod 120zl/2 szt

uki

Obniżacie belki? Bez regeneracji? Jak tak to jaki koszt?

kuba306

Jezeli belka nie byla regenerowana w okresie ostatnich 3 lat to nie. Jezeli wybija sie drazki skretne to koszt 150zl.

Tomek_206

Chłopaki autko sprawdzili od A do Z, wyszły rzeczy o których nie miałem pojęcia :)

Jaki był by koszt takiego sprawdzenia auta jak kolega napisał ? chciał bym wiedzieć czym jeżdżę i czy jest coś większego do naprawy i coś pilnego ;)

kuba306

Samo sprawdzenie auta 50zl. Ale jezeli bedziesz u nas cos naprawial lub serwisowal auto to to 50zl zostanie odjete od pierwszej naprawy powyzej 150zl.

Tomek_206

To super :) napewno pojadę !

kuba306

Od dzisiaj do diagnostyki zawieszenia waszych aut do dyspozycji mamy szarpak.

A od jutra geometrie bedziemy ustawiac na 8 sensorowym przyzadzie firmy Beissbarth.

2972062148.jpg