Jump to content
Sign in to follow this  
ArturTDI

aktywacja konta

Recommended Posts

Przemo107

Ja mam to samo. Postów ponad 10 raczej mam. Szkoda, że w regulaminie nie ma wzmianki o tym, wystarczyłoby przeczytać i każdy by miał jasność, a teraz nikt nie wie o co chodzi.

korson333

A czy zbyt mała ilość postów na forum, może mieć wpływ na to, że nie mogę powiększyć zdjęć wrzucanych przez forumowiczów?

Phantom

Nie

jarek-62

Wymuszanie wypisania określonej ilości wypowiedzi to dla mnie kompletna bzdura!

Jestem nowym użytkownikiem i nowym właścicielem Peugeota. Jakimi doświadczeniami mogę się podzielić? Jaką pozytywną wartość mogę wnieść na forum? Żadną! Gdy trochę pojeżdżę, podłubię, to i będę miał o czym pisać. Tylko, że z forum korzystają przede wszystkim osoby, które szukają jakiejś informacji dla siebie.

Przez takie ograniczenie nie mogę zobaczyć zdjęć np. z tematu: "Wymiana kierownicy i przelacznika zespolonego MUX". Wychodzi na te, że będ się musiał trochę powymądrzać na forum, aby te zdjęcia uzyskać. Tylko po co zaśmiecać forum nadmiarem treści?

Opiekunowie forum - dbajcie o jakość a nie ilość!

Pozdrawiam Jarek

yayko

bo trzeba się przywitać, ładnie opisać samochód i się po udzielać a nie na krzywy ryj wszytko na tacy podane byś chciał mieć!

jarek-62

A w czym się mam udzielić? Opisywać wygląd swojego Peugeota, zachwalać jego kolor?

A może Ty chciałbyś uzyskać ode mnie jakąś wartościową informację, jako od niedoświadczonego użytkownika tego pojazdu? Jeżeli tylko będę mógł chętnie się wiedzą podzielę.

Yayko - forum to wzajemna pomoc. Ja obecnie niewiele mogę wnieść do forum. Z czasem - to co innego, chętnie podzielę sie doświadczeniem.

Przemyśl to więc i nie pisz takich bzdur: na krzywy ryj, na tacy. To po prostu nie ładnie.

sopel
.

Przez takie ograniczenie nie mogę zobaczyć zdjęć np. z tematu: "Wymiana kierownicy i przelacznika zespolonego MUX".

dokładnie! to skandal! ja już mam tyle postów i nadal nie mogę zobaczyć tych zdjęć! Ileż jeszcze muszę napisać postów, żeby je zobaczyć!

...

A tak na serio, to nie widzisz zdjęć, bo wygasły na serwerze, a nie dlatego, że jesteś żółtodziobem na forum.

jarek-62

Dzięki za uświadomienie. Trochę mi ulżyło. Teraz jednak z kolei pojawia się pytanie o sens pisania tematów, w których zdjęcia wygasły na serwerze. Nie znam się na tym, ale zdjęcia powinny istnieć tak długo, jak i sam temat (wypowiedź). Nie wiem od kogo to zależy.

Pozdrawiam.

sopel

Od serwerów na których są zdjęcia. Zdjęć nie wrzucamy na forum, tylko podajemy linki do stron na których można umieszczać zdjęcia (imageshack, imgur, tinypic, kto wie co jeszcze).

Didier

Zawsze możesz poprosić w temacie gdzie zdjęcia wygasły o ponowne wrzucenia, niektóre mogą mieć pare lat ale poza autorem ktoś jeszcze może je mieć przecież :)

sarna

Niestety trzeba mieć co najmniej 6 wypowiedzi żeby widzieć linki

arcco

Więc niestety trzeba nabić te 6 postów, ale zdjęcia i tak mogą być niewidoczne, bo np. linki wygasły.