Jump to content

[humor] kawaly obrazki

Kudlacz

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

31

• Kudlacz

17

• Janus

14

• marecek

12

Top Posters In This Topic

...twardziele. Zwłaszcza ten niższy :P

[ Dodano: 30-01-05, 14:15 ]

Jeśli już to widzieliście, to mnie nie zabijcie... ja padłem :]

List blondynki do syna ...

Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę.

Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz.

Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę...

Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.

Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w koncu urodziła.

Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać pomnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama".

Gorzej jest Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki.

Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam...

NIEEEEEEEEEEEEEEEE :no

heheheehehehheehehehehahahha, masakra........ nie moge

[ Dodano: 2005-01-31, 00:44 ]

to są juz maksymalne jaja:

Imieniny obchodzą: Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina, Piotr, Spycigniew, Wirgiliusz

- te imiona to chyba z kosmosu ściągneli, z reszta co kalendarz to inne imiona....... :P

Kto wymyślił imieniny? :hyhy:

Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:

- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?

Pacjent spokojnym głosem:

- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali ... Prawda, Panie Doktorze...?

:D:D:D:D:D:D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

heheheheh, nie wiem kto te imiona powymyślał, ale dodamy chyba jeszcze nasze, co myślicie? Janus, Kelly, Marecek, Anirack, Jd21, Cryzus, Tummi, Tomo :P Też może być fajnie :P:D :D :) Kilka dni temu były imieniny Dusibora :]

heheh, np,. "dziś imieniny obchodzą: Kudłacz, Emilka, Grzesio i Boski_manolo" :D:P;)

no no :P:P:P

marecek ustaw tak zeby 13 kwietnia wyswietlilo sie dzis imieniny obchodza ....... ...... ..... ...... Kudlacz :P:P:P:P:P:P bedzie niezly smiech :P

powiem Wam, lepsze akcje nas czekają: 16 sierpnia: Alfonsyna, Alfons; 10 września Mścibor, Pulcheria; 5 grudnia mamy Pęcisławy... No chyba cały słownik imion tu umieścili :] A Walenty wcale nie obchodzi imienin 14.02, a siódmego stycznia?! :] Ciekawe czy ten spis imion w ogóle ktoś sprawdzał kiedyś z kalendarzem :]

[ Dodano: 31-01-05, 11:49 ]

dobra, to robię topic o imieninach...

eeeeeeeeeeeekekekekeke ale bede mial smiechy :P:P:P:P w e dni :P:P:P

roob roob tago topica o imieninach :P

hehehee, no mi też już kilka imion sie spodobało... nawet nie wiedziałam ze takie są :D

Jasio prosi mamę:

- Mamusiu, kup mi rower.

- Nie synku. Rower jest bardzo drogi. Nie kupię ci. A poza tym byłeś niegrzeczny i nie zasłużyłeś.

- Mamusiu to pobaw się chociaż ze mną!

- No, pobawić to się mogę, a w co chciałbyś się pobawić, Jasiu? - pyta mama.

- Pobawmy się w mamusię i tatusia - idź do sypialni i czekaj na mnie mamo.

Zaintrygowana mama przebrała się w piżamę i leży w łóżeczku.

Wchodzi Jasio z rękami założonymi z tyłu chodzi z kąta w kąt i w pewnym momencie mówi:

- "Wstawaj stara idziemy Małemu rower kupić".

To teraz ja: Co jest nie tak z TYM zdjęciem? Od razu mówię, że panny są pannami, a nie żadnymi facetami, żeby uprzedzić głupie komentarze z cyklu "miriam" czy coś :P Look carefully :]

Może ktoś zna kawały na temat Polskiego Związku Działkowców lub działkowców lub wie gdzie można je "uwidzieć". Jak tak proszę o podanie. Przepraszam, że nie jest to związane z motoryzacją, ale na działki jeździ się przeciez samochodami.