Jump to content
WueLDe

Zakup 206 GT.

Recommended Posts

WueLDe

Facet z rozmowy naprawdę w porządku, tylko jak powiedziałem że tył mi się nie podoba to przeszedł do konkretów że był robiony itd. Ale mechanicznie okej,zawieszenie też, mówił że mam przyjeżdżać i się przejechać " auto zapierdala jak trzeba" hah myślałem że pękne. Uświadamiał mnie też że dostanie takich cżeści jak zderzaki graniczy z cudem. Także w sumie ogolnie rzecz biorąc kupiłbym, wrzucił z 2 kółka jeszcze żeby wszystko powymieniać co mi wymienił i za jakieś 8-9 tys mam ładne GT ;D

Markus85

jeżeli faktycznie wszystko jest tak jak piszesz a kolo nie ściemnia to nie zastanawiał bym się tylko brał tego GT-ka ;)

WueLDe

okej , jeszcze kwestia 2 tyg gdzies jak ogarne wszystko ale jak by co dam znać co załatwiłem ;)

ArturTDI

oby było tak jak gośc mówi

maciexx123

całkiem przyjemny :)

WueLDe

no bardzo ładny i cena elegancka ;D jest tych GT'ków troche w naszym kraju jak widać

hadeu
no bardzo ładny i cena elegancka ;D jest tych GT'ków troche w naszym kraju jak widać

No tylko, że on stoi na tym zdjęciu w UK :)

MŁODY2061504761918
No tylko, że on stoi na tym zdjęciu w UK :)

i co myślisz że Anglik?

może do "Zbynia" jechał :D

nie no nie ma co gdybać ;p Może był na wakacjach i spodobało mu się To foto :D to wrzucił...Egzemplarz Fajny nie ma co :) ale może być tak że dobrze wygląda a nie jeździ :)

edt. Koleś pisze w opisie: "Sprzedaje ponieważ wyjechałem za granice i nie mam co z nim zrobić." czyli już wiadomo o co chodzi

WueLDe

no to mnie właśnie też zaciekawiło że stoi w UK ;D mim ten egzemplarz który mi wczoraj wysłałeś z zakonczonej aukcji allegro jest elegancki i do Rybnika aż tak daleko nie mam tyle że ciekawe ile gościu jest w stanie zejść z ceny.

tu macie link: http://allegro.pl/peugeot-206-gt-s16-i2649499299.html

MŁODY2061504761918
no to mnie właśnie też zaciekawiło że stoi w UK ;D mim ten egzemplarz który mi wczoraj wysłałeś z zakonczonej aukcji allegro jest elegancki i do Rybnika aż tak daleko nie mam tyle że ciekawe ile gościu jest w stanie zejść z ceny.

tu macie link: http://allegro.pl/peugeot-206-gt-s16-i2649499299.html

zaczynam się zastanawiać czy Polska to największe skupisko GT :D

i to w dodatku dobrych egzemplarzy :) przynajmniej z wyglądu :)

Tasaczek

Moim zdaniem trochę taki składak ;)

jeżeli dobrze widzę to ma on z przodu szerokie nadkola i pod złym kontem przedniego lewka. Czyli wygląda, że był dzwonowaty ;)

Ale mogę być zmęczony i źle widzieć :P

Brzuch
Moim zdaniem trochę taki składak ;)

jeżeli dobrze widzę to ma on z przodu szerokie nadkola i pod złym kontem przedniego lewka. Czyli wygląda, że był dzwonowaty ;)

Ale mogę być zmęczony i źle widzieć :P

Masz racje przód bity (szerokie plus Lewek nie oryginalne )

hołek

...i prawy tylny boczek ma inny odcień niż reszta auta. Przynajmniej tak wygląda na zdjęciu ;)

Ale jak aż na wyspy dojechał to chyba mechanicznie sprawny ;)

ArturTDI

ja się ostatnio zastanawiałem czy nie wystawic swojego :)

Brzuch
http://allegro.pl/peugeot-206-gt-grand-tourisme-n-936-wrc-limited-ed-i2760674900.html

2760674900.jpg

Wrocław

99 600 km

Nr 0936

Cena... spora biorąc pod uwagę inne egzemplarze, ale auto wygląda bardzo przyzwoicie :)

PS: dużo tych GTeków :D

I to jest cena za GT. W końcu to limitka i w dodatku rozniaca sie od seri czymś więcej niż wyposażeniem.

mim

Cena nie powinna grać roli w przypadku tego auta... ale jak widać inne egzemplarze można kupić za prawie 10 000 zł mniej...

Brzuch
Cena nie powinna grać roli w przypadku tego auta... ale jak widać inne egzemplarze można kupić za prawie 10 000 zł mniej...

I to jest właśnie chore.

MŁODY2061504761918

taka cena że nikt nie kupi :D wolałbym już dopłacić i kupić RC

ArturTDI

GT to rarytas :) nie jest to zwykłe 206. I wcale się nie dziwię właścicielowi że taka cena. limitowana edycja + (przypuszczam że stan auta bdb)

Brzuch
GT to rarytas :) nie jest to zwykłe 206. I wcale się nie dziwię właścicielowi że taka cena. limitowana edycja + (przypuszczam że stan auta bdb)

Popieram w 1000% GT to GT i jeszcze sobie kupie GT

ArturTDI

Brzuch, no ja myśle że wrócisz do GT :)