Skocz do zawartości
WueLDe

Zakup 206 GT.

Rekomendowane odpowiedzi

Brzuch

Doceniamy tych którzy dbają o autka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArturTDI

Bo się czerwony zrobię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

dzwoniłem dzisiaj do gościa.Drugi właściciel, historia auta jest znana bo kobieta(1 własciciel) która nim jeździła, sprowadziła go ze Szwajcarii i wszystkie przeróbki dokonała ona, przeryłem fora i faktycznie duzo o tym egzemplarzu pisała.Mam przyjeżdżać, przejechać się, mogę go sprawdzić na dowolnej stacji diagnostycznej.Sprzęgło plus hamulce nowe.Chyba w sobotę po niego jadę ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mim
dzwoniłem dzisiaj do gościa.Drugi właściciel, historia auta jest znana bo kobieta(1 własciciel) która nim jeździła, sprowadziła go ze Szwajcarii i wszystkie przeróbki dokonała ona, przeryłem fora i faktycznie duzo o tym egzemplarzu pisała.Mam przyjeżdżać, przejechać się, mogę go sprawdzić na dowolnej stacji diagnostycznej.Sprzęgło plus hamulce nowe.Chyba w sobotę po niego jadę ;D

Za 10 tys. do negocjacji jeszcze to brać :D

Tylko mimo wszystko jakbyś go kupił to wstaw ori fotele ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArturTDI

a ja nie miałem jeszcze żadnego telefonu w sprawie auta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

Dzisiaj kupiłem tego na OZ'etach , co się okazało to felgi są w rozmiarze 17 i opona 205/40 , masakra, na koleinach ciezko utrzymać auto. Przy wyprzedzaniu strach w chuj , a tak to wracałem 180 km autostrada a4 to szczegolnie gdy puszczałem gwałtownie gaz auto tak zarzucało, wiem że mam zbieżność do roboty bo gadałem w właścicielem i mam nadzieje że to załatwi sprawe a ogolnie autko pierwsza krasa, slady korozji w okolicach szyby na tylnej klapie i troszke na masce i jakies tam dwie male ryski na lakierze. Srodek jak nowy, silnik pszczułka , ochoczo wchodzi na obroty.Jestem zadowolony. a i oddał za 9 tys . rozrząd robiony 3 tys temu, mam wbite w ksiażke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mim

Ja też mam takie parametry moich kółek i nie mam problemu ;) Ogarniesz to :)

Rdza na klapie to nic nadzwyczajnego w 206, więc jednym słowem wyrwałeś bardzo dobry wózek :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brzuch

Gratulacje byli GT użytkowniki fire wrócił na forum. Rdza na tylnej klapie to normalna sprawa za to maska już nie. Szerokości życzę i ostrożnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArturTDI

miałem to samo u siebie że przy puszczaniu gazu samochód myszkował. wymieniłem wahacze, łącznik i sworzeń oraz ustawiłem zbieżnośc i jest już super. przejrzyj zawias i wymień co potrzeba bo jest to nie bezpieczne. gratulacje auta. powodzenia w modzeniu i szerokiej przyczepnej jazdy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

Ja jestem mega podniecony , to auto jest tak lanserskie że nikt obok tego obojętnie nie przechodzi. Na autostradzie nie szalałem, bo mówie lekko kolebało poza tym nie jestem psychopatą i nie jeżdżę jak idiota nie znając auta.Ale krótko mówiąć doznałem szoku jak wcisnąłem pedał w podłogę, od 100 do 160, 5 bieg bez redukcji i auto przyspiesza niesamowicie. Kolektor wydechowy lekko zadzwoni czasem jak zejdzie z obrotów ( brzuch mi to już mówił, znawca) heh ten wm racing końcowy ma fajny basowy pomruk na wolnych obrotach także niewiem czy narazie coś bede robił.Silnik suchutki i było widać ze nie czyszczony przed sprzedażą, zalany syntetykiem castrola 5w40. Tylko zastanawia mnie komputer pokładowy i czy jest w ogole bo u góry pokazuje mi aby godzine date i temperature na zewnatrz a na zegarach przebieg i nie moge przełączyć nic a kumpel mówił ze to w 206 cc było w tej gałce od wycieraczek sterowanie. Pozdrawiam !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maciexx123

GT to bezMUX i nie ma komputera pokładowego, na wyświetlaczu jest pokazywane właśnie to co powiedziałeś i nic więcej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

aha to pasuje, jutro jadę do mechanika robić zawias na cacy ;D a i z tego co zauważyłem tylna wycieraczka nie działa , jak ją włącze to obsuwa się w strone klapy xD ale damy rade ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brzuch

Tylna wycieraczka do kosza dużo ładniej wygląda. Kolektor bierz od Slatera moc Up

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

byłem na diagnostyce, lewy wahacz i drążek kierowniczy do wymiany, do tego ustawić geometrie bo w tym modelu sie zbieżności nie ustawia o ile dobrze pamiętam co mówił, reszta okej, kolektor jednak nie dzwoni tylko obejma koło katalizatora jest luźna i nieoryginalna (20 zł ) to tez zrobi, częsci 250 zł MOOG'a + jakieś 100 zł za robote takze pasuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ArturTDI

czyli tak jak mówiłem że wahacz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

narazie doprowadze zawias do dobrego stanu i kupie obuwie zimowe bo nie ma, chyba 195/55/15 z tego co wyczytałem. Bo sie w zime roztrzaskam xD po zimie lakiernik niech troche powalczy i moze jakies audio ;) a pozniej spełnie chyba marzenia i zaczne po jakiś zlotach śmigać ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maciexx123

Doloz kasy i kup porządne części, bo za pol roku będziesz pisał to samo... Dla porównania jeden wahacz TRW kosztuje ok 250zl a nie konplet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brzuch

Popieram w 100% przy GT nie ma co oszczędzać na częściach bo się to mści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

ale ja mam wyjebany tylko lewy wahacz, reszta jest oki i mooga kosztuje 186 zł i mechanik powiedział że jest w porządku a TRW właśnie 250 ;) drążek kierowniczy tez Mooga i też jest róznica w cenie chyba 20-30 zł. Nie mam zamiaru oszczędzać na częściach panowie ;) a te zimówki 195/55/15 beda dobre czy zapodać coś innego ? dzisiaj byłem w skarbówce i nie mógł znaleźć tego modelu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dabekpierwszy

ja miałem jakieś tańsze wahacze:/ dwa tygodnie jazdy, założyłem TRW i zapomnialem o problemie myszkującgo auta po drodze pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WueLDe

kolego a jakie masz zimówki w tym s16 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brzuch

Ja też miałem u Siebie TRW i na nic innego bym nie zmienił. Auto jest zbyt narowiste żeby mieć słabe zawieszenie. Chodzi o bezpieczeństwo. A o Moog w ogóle nie słyszałem. Zresztą twój cyrk twoje małpy ja tylko dziele się doświadczeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marcin90

Moog to podobno to samo, co TRW, przynajmniej tak uczesz twierdził.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karules

ja na zime mam orugany :) 195/45/16 ;) więc zimą seria GT a lato BBS 17'' :)

gratuluje zakupu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
waku
Moog to podobno to samo, co TRW, przynajmniej tak uczesz twierdził.

tez slyszalem ze to to samo, mam mooga caly przód i polecam , jezdze i nic sie nie dzieje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta