Jump to content
Sign in to follow this  
kocsis

Nowa strona z częściami - boorze

Recommended Posts

kocsis

Witam!

Ruszyła nasza strona internetowa, która zajmuje się ogłoszeniami części samochodowych w całej Europie! Naszym celem jest teraz zapoznać użytkowników internetu i posiadaczy samochodów z tą nową możliwością pozyskania i pozbycia się potrzebnych lub niepotrzebnych części, oraz rozwijanie się jak najszybciej. W tym prosiłbym o pomoc!

Masz niepotrzebne części? Dodawaj ogłoszenia!

Potrzebujesz części? Szukaj w ogłoszeniach!

Rejestruj się za darmo!

Zarejestrowani użytkownicy mogą wygrać do końca stycznia wartościowy zestaw z narzędziami w kategoriach:

- użytkownik dodający najwięcej ogłoszeń

- sprzedający najwięcej części

- kupujący najwięcej części

Zachęcam więc do zapoznania się ze stroną i ewentualnie do zarejestrowania się! Proszę też o upowszechnianie strony, może ktoś znajomy znajdzie potrzebne części do swojego auta akurat na tej stronie. :)

http://www.boorze.com/pl/

Życzę mile spędzonego czasu na naszej stronie i poza nią! :)

MŁODY2061504761918

Wątpię żeby to się przyjęło...musisz bardziej szukać wśród handlarzy na allegro. Nie tutaj. My jak sprzedajemy jakieś perełki to mamy od tego osobny temat zresztą ja wolałbym oddać tutaj jakiemuś forumowiczowi jakąś rzadszą część niż wystawiać nie wiadomo gdzie i gdzie może kupić ją każdy.

ps. Dopracujcie tą stronę bo ceny są w EURO i to jeszcze sporo za duże niż rzeczywiście są warte :)

to tylko moje zdanie :) można się nie zgodzić :) pozdro

44ra88

życzę powodzenia w interesie, ale ceny po byku, albo zły przelicznik kursu

kocsis

Takie ogłoszenia z dużymi cenami należy traktować z przymrużeniem oka, są ogłoszenia z normalnymi cenami. Te z dużymi cenami są narazie tylko po to, by przyciągać ogłoszeniodawców.

Ceny są w Euro, ponieważ to jest rynek na całą Europe! Jak ktoś w Polsce znajdzie sobie część na przykład na Węgrzech, to przecież nie będzie mu płacił złotówkami, albo na odwrót forintami... :)

Rozumiem, że forumowicze wolą handlować częściami między sobą, ale jak ktoś nie znajdzie daną część ani tu, ani na innej stronie polskiej (co kto woli), to ma możliwość rozejrzeć się też na przykład na boorze. :)

Chodzi tylko o to, że już wiecie, że istnieje ta strona, jak potrzebujecie części, macie możliwość rozejrzenia i się i na większym rynku! :)

charlieland
Sporo używek udało mi się kupić tutaj http://www.auto24parts.com/ do mojego samochodu, to tak nawiązując do tematu części używanych. Choć wiem że znajda się tu tacy dla których wszystko jest za drogie i najlepiej samemu rozkręcić, wymienić naprawić itp.

Mam nadzieję, że to zwykła reklama, a nie opinia zdrowego człowieka, niektóre ceny na tym portalu zwalają z nóg, przykład, kolega ostatnio na forum wymieniał panel klimatronika, cena 20,- , na podanej stronce :

http://www.auto24parts.com/pl/p/PANEL-OGRZEWANIA-STEROWNIK-NAWIEWU-REGULATOR-KLIMATRONIK-PEUGEOT-206-BEHR-64497-01%2C-GKR-9140010278%2C-9-140-010-278%2C-96283050-ZR%2C-96283050-ZR%2C-96-283-050-ZR-C144%2C-C146/33912

Idź Pan w ch*j z tą stronką !

---------- Po chwili dodano... ----------

a dobra sprawdziłem posty użytkownika, już wiem co to za agent ;)

MisioLBN

Żartownisie z tymi cenami :P

Lausitz

Rynek zweryfikuje ceny, ludziska potrafią liczyć kasę.:hyhy

Pozdro!