Jump to content

Ma ktoś dostęp do wyceny pojazdów (infoekspert, eurotax, audatex)?

Recommended Posts

Ma ktoś może dostęp do jakiegoś katalogu z wyceną samochodu? Chciałbym sprawdzić, jak bardzo ubezpieczyciel sprawcy zaniżył wartość samochodu (co pewnie zrobił;) ) Nie potrzebuję całej wyceny, tylko wartości bazowej (czy coś takiego)

0,5s i hasło "wycena" "eurotax" w google:

http://eurotax.pl/P/fzgratis/index.php

http://www.fiatautoexpert.pl/wycen

Normalna wycena jest płatna, darmowa jest okrojona.

Możesz jeszcze zerknąć na strony ubezpieczycieli i policzyć sobie na ichnich kalkulatorach :) (tak jakbyś chciał np. AC kupić, też dostaniesz wartość).

Myślisz, że nie szukałem? :)

Chodzi mi o auto rzadko występujące w Polsce (Proton), dlatego szukam kogoś kto ma dostęp do pełnej bazy samochodów. Już nie takich ludzi na forum się spotykało ;)

aaa to inna bajka :)

I u ubezpieczycieli też go nigdzie nie ma? :)

Który to Proton, tak z ciekawości? :)

Proton Satria, albo 313, zależy gdzie szukać :P rocznik 1999.

Ubezpieczalnie podają wartość w przedziałach, a przy tym samochodzie przedział 1000zł to prawie połowa wartości auta :P

Ale ubezpieczyciel nie wycenia samochodu na podstawie tego "a bo to jest to samo co Colt" :)

Rozumiem :) Myślałem, że może części te same i na podstawie części. Tak tylko rzuciłem luźną uwagę... nie znam się :cieszesie

Ale ubezpieczyciel nie wycenia samochodu na podstawie tego "a bo to jest to samo co Colt"

dokładnie, znam to z autopsji. Gdzie też to auto które mam inaczej mi liczą a bliźniaczy model innego producenta ma zupełnie inną smieszną wartość. Co do tematu. Popytaj u osoby która liczy Ci polisę, oni mają takie wiadomości

naliczaja polise troche zawyzaja, bo wieksze składki sie płaci wtedy

Albo Ty do takich jeździsz, albo ja mam farta. Bo u mnie tego nie ma. Nawet porównując ceny np. na allegro z podawaną wartością auta, jakoś to całkiem sensownie wychodzi

ja się spotkałem z takimi katalogami u tłumacza przysięgłego, jak tłumaczył mi papiery z niemieckiego, to miałem umowę bez wartości pojazdu wpisaną i on mi podawał żeby tam zapłacić jakieś pierdoły mniejsze