Jump to content
VitGryfny

Zdjecia wygasly czy ich nie widze?

Recommended Posts

VitGryfny

Witam,

Przegladajac forum czesto natykam sie na sytuacje w ktorej w ogle nie widze zdjec.

Nie widze zadnej ikonki, w ktorej miejscu mialoby byc zdjecie tylko luke.

Czy ma to zwiazek z tym, ze zdiecia zostaly usuniete w hostingu czy powinienem cos utawic?

Pozdrawiam,

Witek

D.A.N.I.

Wrzuc jakis temat/post w ktorym nie widzisz fotek.

Napiszemy Ci,czy sa aktualne,bo niekiedy niektore juz niestety nie sa :) .

D.A.N.I.

Sa wszystkie fotki :) .

VitGryfny

No to zakladam, ze nie ma ich przez to, ze ogladam z biura :) W domu sprawdze raz jeszcze.

Guest bezli†osny

U mnie też są wszystkie zdjęcia :)

---------- Po chwili dodano... ----------

No to zakladam, ze nie ma ich przez to, ze ogladam z biura :) W domu sprawdze raz jeszcze.

A co to za biuro, że da się w nim oglądać fotki?:hyhy

elfik
A co to za biuro' date=' że da się w nim oglądać fotki?[/quote']

pewnie budżetówka, bo tam mają na to czas...:)):)):))

VitGryfny

Dobra, działa :) To wina biurowych blokad :)

_carlos-

Jednego zdjęcia rzeczywiście brakuje, bo wygasło. W miarę możliwości staram się uzupełniać w swoich tematach.

S6Sbk

Panowie, jeśli możecie to zweryfikujcie proszę (tak jak powyżej) czy problem ze zdjęciami w danych topicach pojawia sie tylko u mnie, czy to raczej wina hostingów:

http://www.206club.net/showthread.php?t=93693 (strona 1 - same luki)

http://www.206club.net/showthread.php?t=41821 (jak w praktycznie wszystkich tematach ze zdjęciami hostowanymi na Imageshack - "Click and discover Imageshack" co jest tylko odnośnikiem do ich filmu promocyjnego)

http://www.206club.net/showthread.php?t=39953 (jak powyżej)

Przykłady można mnożyć. Sprawdzałem na róznych przeglądarkach, na róznych kompach, sieciach, grzebałem w ustawieniach Javy, etc. Wszystko sugeruje że problem lezy po stronie hostingu zdjęć/forum, ale chciałbym sie upewnić czy problem sięga dalej niż tylko do mnie.

Dzięki z góry.

Dudii

W 1 linku wszystkie zdjęcia są u mnie wyświetlane, natomiast w 2 i 3 też pokazuje mi Click and discover Imageshack

wrobeleczek

U mnie w 1-ym poście są wyświetlane 24 zdjęcia (wszystkie poprawnie).

W drugim linku jest dokładnie tak samo jak u Ciebie... (zdjęcia wygasły i firma wrzuca swoje reklamówki)...

Kolejny link - j.w.

I nie jest to wina forum tylko polityki firmy hostnigowej... po prostu po jakimś czasie wywala zdjęcia i już.

Dlatego nakłaniam/proponuję wrzucać zdjęcia na wrzutnik.net...

S6Sbk

Hmm, no to sprawa Imageshack jest jasna, ale ten pierwszy temat dalej mnie ciekawi. Będę grzebał dalej. Finalnie pewnie jakiś krzak w Javie wyjdzie. Dzięki!

siutek

U mnie też w pierwszym linku zdecydowana większość do żółta żaba i komunikat "Click and discover Imageshack" :/ Na 29 zdjęć tylko 7 fotek wyswietla sie poprawnie. :(

wrobeleczek

Nie no... jeszcze raz sprawdziłem pierwszy link... widzę wszystkie "miniaturki" zdjęć w poście a jak klikam w zdjęcie to otwiera się bez problemu.

charlieland

Kolega widocznie za mało postów napisał

S6Sbk

Nie sądzę. W przypadku podpisów może i tak (ale wtedy pojawia sie o komunikat o ilości postów) ale tutaj problemem raczej jest przeglądarka/pluginy. Jak uda mi się do czegos dogrzebać na domowym kompie to dam znać.

sopel
U mnie też w pierwszym linku zdecydowana większość do żółta żaba i komunikat "Click and discover Imageshack" :/ Na 29 zdjęć tylko 7 fotek wyswietla sie poprawnie. :(

Jak może się wyświetlać żaba jak wszystkie zdjęcia z 1-ego postu są na fotosiku.

---------- Po chwili dodano... ----------

Nie sądzę. W przypadku podpisów może i tak (ale wtedy pojawia sie o komunikat o ilości postów) ale tutaj problemem raczej jest przeglądarka/pluginy. Jak uda mi się do czegos dogrzebać na domowym kompie to dam znać.

Poczytaj o pliku HOSTS

http://forum.komputerswiat.pl/topic/50817-omowienie-pliku-hosts-i-jego-ewentualna-naprawa-spowodowana-infekcjami-w-systemie-windows/

Może to to.

Mamal
Jak może się wyświetlać żaba jak wszystkie zdjęcia z 1-ego postu są na fotosiku.

Dokładnie tak :) A poza tym zadbałem, żeby wszystko było widoczne :P

S6Sbk

Hosts sprawdzałem zaraz po flushowaniu cache'a DNSa; dobra sugestia. Niemniej jeśli to ten plik byłby winowajcą, to w miejsce zdjęć pojawiałby się kafle, po kliknięciu na które wywalałoby błąd. Zamiast tego było poprostu pusto. Wywaliłem ostatnią Javę z wersji 7 (7.87 bodajże, nie zapamiętałem), wpisy z rejestru i zainstalowałem 8.25. Teraz zdjęcia z pierwszego zacytowanego przeze mnie tematu śmigają. That said, dalej interesuje mnie polityka Imageshack, który zdaje się wypierdzielać pliki z darmowych konta jak tylko im sie pdooba. Ale z tym już, niestety, lokalnie nic się nie da zrobić.

sopel

Problem rozwiązał chyba sam autor tematu podmieniając zdjęcia ;)

siutek

No niestety, fotki z pierwszego linku bez zmian. Usunąłem pamięc podręczną przeglądarki i nic. Sprawdziłem też na innych kompach w firmie - to samo co u mnie.

Jednak spojrzałem też w kod strony, i dostrzegłem pewną zależność:

- zdjęcia, które wyświetlają się poprawnie mają adres zaczynający się od http://imageshack.us

- zdjęcia, których nie widzę mają adres zaczynający się od http://imgXXX.imageshack.us

gdzie XXX to prawdopodobnie numer serwera.

Inna konstrukcja adresów. I niestety nawet tworząc adres do miniaturki na takiej samej zasadzie jak w tych działających, nie jestem w stanie dobić się do właściwej fotki.

swoją drogą z plikiem HOST pracuję dość często jako programista stron www, więc mam pewność, że nie ma tam syfu o którym bym nie wiedział, którego działania bym nie znał.

MaxZH
. That said, dalej interesuje mnie polityka Imageshack, który zdaje się wypierdzielać pliki z darmowych konta jak tylko im sie pdooba. Ale z tym już, niestety, lokalnie nic się nie da zrobić.

Wlasniee zauwazylem, ze od kiedy stal sie platny, zdjecia juz mi sie nie wyswietlaja, wiec to moze byc to.

Koyot

Mysle ze chyba najwazniejsze zeby zdjecia w poradnikach dzialaly bo duzo osob tam zaglada a dziedzictwo tego forum zaczyna wygasac na rapidshare.

Adii

Niestety ostatnio portale nastawiły się wyłącznie na zysk ;/