Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Roxar
      Przez Roxar
      Witam,
      ostatnio mój pug ześwirował i padło mi centralne otwieranie drzwi na pilota ( niefabryczny) i nie miałem jak zamknąć drzwi do auta, ponieważ zamki na kluczyk nieużywane "umarły" nie przekręcę kluczyka, a od strony pasażera miałem próbę "wejśćia" przez osoby trzecie (nie, nie chodzi o teściową).
       Pytanie moje brzmi:
      jeśli kupię nowe zamki to mój ori kluczyk będzie do nich pasował i wszystko jest związane z immobiliser? Czy też muszę kupić w jednym zestawie stacyjkę, zamki do drzwi i do bagażnika, aby mieć jeden kluczyk do wszystkiego? Nie chcę nosić kluczyka do stacyjki i drugiego do otwierania drzwi.
      Z góry dziękuję za fachową odpowiedź. 
      p.s.
      jeśli gdzieś w jakimś temacie była ta sprawa poruszana, a ja się powtarzam proszę wrzucić link i sobie poczytam
      Pozdrawiam
    • grager23
      Przez grager23
      Witam wszystkich Od początku tego tygodnia stałem się posiadaczem 206, 3 drzwiowa z 2003 roku, facet od którego kupowałem poinformował mnie że auto było klepane z tyłu z prawej strony, ale dopiero dzisiaj zauważyłem że pod dywanikiem w bagażniku zbiera się woda i strasznie parują mi szyby, jak usiadłem na tylnej kanapie zauważyłem że u góry z prawej strony przy klapie jest prześwit między uszczelka a klapą. Macie na to jakiś sposób może? Jakaś grubsza uszczelka z tamtej strony? Czy jakaś taśma izolacyjna czy coś? Z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi, pozdrawiam. 
    • Simulacrum
      Przez Simulacrum
      Cześć wszystki
      Czy ktos z Was posiada oryginalny bagaznik dachowy do 206 (9616.P7)? Potrzebuje informacji na temat ksztaltu i wymiaru belek. Przymierzam sie do zakupu jednak bez tych informacji nie wiem czy beda pasowac do uchwytow Thule Freeride 532.
      Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
    • papkie
      Przez papkie
      Cześć!
      Dzisiaj dopadł mnie problem prawdopodobnie z zamkiem bagażnika.
      W skrócie było to tak: Zamknąłem bagażnik, potem centralnym samochód (nie odbił, także uznał że wszystkie drzwi zamknięte). Po paru godzinach, zszedłem do samochodu, otworzyłem bagażnik i tutaj się zdziwiłem - klamka normalnie lekko poszła, jakby bagażnik był nie zamknięty, ale przymknąłem na to oko. Po zamknięciu bagażnika już go otworzyć nie mogę, klamka się rusza ale pod koniec czuć opór. Od środka zdjąłem plastik z bagażnika, próbowałem się dostać, centralny jest ok. Do samego zamka niestety nie wiem jak się dostać.
      Jak mogę sie dostać do bagażnika? Zostaje tylko mechanik czy jestem w stanie sam coś zdziałać bez specjalnych narzędzi?

Ivkoo

klapa 406, zamek popsuty

Rekomendowane odpowiedzi

Ivkoo

406 2.0hdi sedan 2003

I mam cos takiego ze zaciol mi sie bagaznik i za chiny nie mozna go otworzyc . Jak otwieram centralnym to slychac w klapie ze jak by otwieralo ale gdy wciskam przycisk to nic sie nie dzieje . Kluczyk w klapie bagaznika nie dziala obraca sie wkladka do okola .

wie, że forum 206, ale może coś poradzicie, tylne fotele się nie składają, jest coś takiego jak awaryjne otworzenie bagażnika w 406. Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta