Jump to content

Warka Radler i jazda samochodzem

Recommended Posts

matheo789

Czy po wypiciu tego "piwa" można od razu jechać czy raczej coś by się wydmuchało ??

Dodam, że ma 2% alko.

maciexx123

kup sobie alkomat i sprawdź ... każdy ma inny metabolizm i organizm ...

Zresztą co to za pytanie alko to alko i uj tego nic nie zmieni...

lukas1d-17

ja nawet jak gzies mam jechac i proponują mi piwo bez alko lub co inne ostatecznie mówie nie. Bo albo driver albo picie :)

Turtles891

Osobiście nie polecam. Po pierwsze te piwa "bezalkoholowe" nie mają smaku, a po drugie na etykiecie jest napisane, że po wypiciu większej ilości podczas kontroli może coś wykazać, a prawo jazdy chyba cenniejsze od chwili zabawy.

Jak już Ci bardzo zależy to wypij jedno max dwa i nie wsiadaj za kierownicę wcześniej niż po godzinie.

Pamiętaj piłeś nie jedź - to najlepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam:)

Osobiście nie polecam. Po pierwsze te piwa "bezalkoholowe" nie mają smaku, a po drugie na etykiecie jest napisane, że po wypiciu większej ilości podczas kontroli może coś wykazać, a prawo jazdy chyba cenniejsze od chwili zabawy.

We krwi nic nie będzie, ale za to na wydechu wykaże. Po co robić sobie kłopot, skoro można wypić soczek pomarańczowy ? :)

To nie jest prawda.

Przeciez jak wypijesz Lecha Free, to organizm zdazy alkohol przetrawic, zanim trafi do krwi.

A jak ktoś ci przypadkiem przydzwoni albo wtargnie na ulice i coś minimalnie wydmuchasz to ty będziesz miał kłopot. Więc lepiej soczek albo drugi kierowca a jak nie ma to taxi.

Zybercik

IMO nie warto. Chyba że ktoś lubi ryzyko i prawko mu nie potrzebne.

znam przypadek co po cukierkach z likrem (pół bombonierki) kobieta dmuchła 0,2 po pokazaniu że to prowadziła i jadła musiała czekać i dmuchała ponownie.

Wniosek taki spożywasz alko nie jedź.

Chyba każdy zna historie: poszedł się z kimś do baru i ten po 1 piwie ledwo pion trzymał.

Przeciez jak wypijesz Lecha Free, to organizm zdazy alkohol przetrawic, zanim trafi do krwi.

Nie jestem lekarzem, może w przypadku piwa bezalkoholowego tak jest. Tylko że piwo bezalkoholowe ma ułamek procenta alkoholu. A piwo, o którym mówimy, ma 2% - i to już na pewno do układu krwionośnego przenika!

Nie jestem lekarzem, może w przypadku piwa bezalkoholowego tak jest. Tylko że piwo bezalkoholowe ma ułamek procenta alkoholu. A piwo, o którym mówimy, ma 2% - i to już na pewno do układu krwionośnego przenika!

Wiem o tym, lecz ja odnosiłem się do postu wyżej, nt. piw bezalkoholowych :)

wiem o tym, lecz ja odnosiłem się do postu wyżej, nt. Piw bezalkoholowych :)

ok;)

marcin90

Wypij i IDŹ na komisariat dmuchnąć. Nie odmówią Ci sprawdzenia.

maciexx123
Wypij i IDŹ na komisariat dmuchnąć. Nie odmówią Ci sprawdzenia.

i dodaj, że przyjechałeś autem :D

piotrekp

Ostatnio sprawdziłem alkomatem takiego radlera. Z 15 min po wypiciu miałem 0.11% po kolejnych 10 minutach 0.08%, dalej nie mierzyłem. Wzrost 188, waga koło 85. Chyba jednak lepiej wypić coś bezalkoholowego :)

Ostatnio sprawdziłem alkomatem takiego radlera. Z 15 min po wypiciu miałem 0.11%

To wyniki prawie jak po strongu:))) Nie pomyliłeś czasem promili z procentami?;)

jak komuś prawka nie szkoda może i po freekach jeździć, no chyba że tego prawka już nie ma hahaha

lukas1d-17

Trzeba jakos to zakonczyć . pije nie jade koniec OT. Zamknać temat bo po co go drążyć dalej? Nie ma sensu . ,,,ZAMKNĄĆ,,,

cholera co to za pytanie !!!!! alko to alko to pytanie nie powinno się tu na forum znaleźć . To jest forum o profilu motoryzacyjnym i takie rzeczy są oczywiste że po alko za kierownice się nie siada !!!!!