Jump to content
  • Similar Content

• kargul
      By kargul
      Witam, nie mogę w necie znaleźć schematu co do czego jaki bezpiecznik do peugeot 206 1999r benzyna/lpg 1.4/75 3 drzwiowy hatchback.
      Jeśli by ktoś miał proszę wysłać lub jak ktoś się zna to opisać jaki bezpiecznik do czego służy.
      Chodzi mi najbardziej o ABS nie zapala się kontrolka ABS podczas uruchamiania silnika. Według mechaników kable są podpięte. A ja podczas ostrego hamowania na śliskim i żwirku nie wyczuwam drżenia pedała.
      Może to kwestia bezpiecznika w załączniku jest obrazek jak to wygląda u mnie pod maską.
      Dzięki

• PaKoL
      By PaKoL
      Witam wszystkich! Chciałem się zapytać co w sumie na pierwszy rzut oka sądzicie o poniższym ogłoszeniu 206 stki którą zamierzam obejrzeć w najbliższym czasie, wcześniej posiadałem 1,6 110km w benzynie, więc chętnie posłucham opinii posiadaczy lub byłych właścicieli 1,6hdi w dieslu, na co powinienem zwracać uwagę itd. Z góry dziękuję!
       https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-206-ID6C52oN.html#1f36479ac7
    • GrandJust
      By GrandJust
      Witam,  zabieram sie za wymianę kierownicy w mojej 206, (wole kupic kierownice niz ja obszywac). Mam hb 5d z 2004, poczytałem troche na forum o różnych wersjach po lub przed liftowych z muxami czy bez, problem, że jestem mocno zielony w te sprawy dlatego teraz nie wiem czy ta kierownica: https://www.otomoto.pl/oferta/kierownica-peugeot-206-skora-ID6A8teA.html?fbclid=IwAR13G8-ZWZFClgslpi96vDRUfPlgMYIgXLQrGaPq2lAWzh9uI66nA_VHCoM#98aa2ae571  będzie okej i czy widać to odrazu czy trzeba pisać i pytać z jakiego rocznika jest ta kierownica, z góry dzięki za pomoc
    • buzias
      By buzias
      Witam. Zakupiłem aluminiowe pedały do mojej 206. Niestety, pedał gazu jest zupełnie inny. Czy ktoś wie gdzie mogę dokupić taki aluminiowy pedał lub jak go przerobić ?

• hubcio_98
      By hubcio_98
      Witam,
      Dziś mam do was nietypową prośbę. Moja 206 bierze udział w konkursie na Facebooku. Osoba z największą ilością like wygrywa! Mógłbym prosić o oddanie swojego głosu? Był bym niezmiernie wdzięczny. Głosować można do 11.03.2018, później temat usunę. Pozdrawiam

Sign in to follow this  
danieldomal

Pomóżcie proszę przy dobraniu kolorów : )

Która konfiguracja jest najlepsza?  

12 members have voted

1. 1. Która konfiguracja jest najlepsza?

• Numer 1
      10
    • Numer 2
      0
    • Numer 3
      1
    • Numer 4
      0
    • Numer 5
      1

Recommended Posts

danieldomal

Potrzebuje pomocy przy dobraniu kolorów skóry do wnętrza auta. Zrobiłem taki jakby virtual tuning :P i teraz proszę was, drodzy kubowicze... Która konfiguracja jest najlepsza?

1.

Części beżowe: Kierownica, obudowa bezpieczników, mieszek od gałki zmiany biegów, ręczny

dafota.2.f1r1373298526d.jpg.sm&th=4801

2.

Części beżowe: Kierownica, obudowa bezpieczników, mieszek od gałki zmiany biegów, ręczny

Części zielone: Tunel środkowy

dafota.2.am11373298303z.jpg.sm&th=1612

3.

Części zielone: Tunel środkowy, obudowa licznika, poduszka powietrzna pasażera

dafota.2.vy21373298303u.jpg.sm&th=2814

4.

Części beżowe: Kierownica, obudowa bezpieczników

Części zielone: Tunel środkowy, obudowa licznika, poduszka powietrzna pasażera

dafota.2.3l71373298303o.jpg.sm&th=3718

5.

Części beżowe: Kierownica, obudowa bezpieczników, tunel środkowy

Części zielone: Mieszek od gałki zmiany biegów, ręczny

dafota.2.bxd1373104652v.jpg.sm&th=4127

onetouch8

Jedynka najładniejsza a dodał bym tylko ten jasny mieszek i ręczny.:)))

Rico

Zdecydowanie opcja 1 :)

tufu

numer #1

Zenek555

Opcja 1, zielony jakoś mi osobiście się nie widzi:)

marjijuhan

Opcja numer jeden dyfinitywnie ;)

Zybercik

Żadnych zielonych plastików!

danieldomal

Trochę się zdziwiłem :D Myślałem, że zielone dodatki będą dobrym pomysłem... Ale wiadomo, że większość ma rację. Wynik 10 do 2 mówi sam za siebie :P W takim razie, robię opcję numer 1. Wyniki tej modyfikacji będziecie mogli mam nadzieję, obejrzeć pod koniec tego miesiąca :D Dziękuję wszystkim za oddane głosy i wyrażenie swojej opinii. Temat do zamknięcia : )