Jump to content

Czy to są przyjaciele

smart206

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• smart206

18

• mat

13

• uszaty69

7

• Pablo

5

Top Posters In This Topic

Oczywiście że Trigger to nasi :) na naszej 307 dalej widnieje dumna okrągła niebieska naklejka :roll:

Trzeba było tak odpowiedzieć na początku, a teraz mamy podśmiechujki z tego tematu i jest :chat

najelpszy sposób aby się od nich ustrzec to wylać dookoła swojego samochodu niewielką dawke rumsztyku, nie łatwo jest dostać ten środek ale są instytucje sprowadzające go z krainy ciemności, gdy już okrążymy nasze auto rumsztykowym kołem prawdy, będą sie bali zbliżyć do naszego auta i wrednych kosmitów mamy z głowy. w rzypadku panienkek i masła postępujemy tak samo

to niech sobie wezmą

CZłwoeku! ty wiesz co Ty mówisz?! oni nasze progi chcą przerobić na maź prawdy i wylać ją na nasze drogi. maź prawdy ma właściwości lepiąco kleiste, co spowoduje przyklejenie się asfaltu do naszych opon i zasmołowanie naszych tarcz hamulcocwych, rób jak chcesz ale ja będe naszych progów bronił, dobre sa jakie są a jak oni je przerobią to będzie lipa!

Progi niech sobie wezmą, bardziej mnie martwi to że tak jak matDH napisał dwa razy zabierają panienki :rozpacz: :lol: :lol:

matDH po tym co piszesz to wydaje mi się że pod swoim nickiem powinieneś mieć napis: "Żyję od odlotu do odlotu" :zdrowko:

Co Ty łykasz? :hyhy:

oni przeprogramują im muzgi i będą leciały na ich 20 letnie stuningowane szmelcwageny z uniwerslanymi progami i folią imitującą chrom, rzeczywistość jest straszna, ale musimy stawiać jej czoła. idziemy na wojne! musimy walczyć o nasze masło!

margaryna jest to komercyjny progdukt, sercowcy mogą jeść ser owczy a nie margaryne, margarynie mówimy NIE niech sobie ją wezmą i przetopią na olej do swoich zachrypiałych disli..

Żeby usystematyzować temat:

jeżeli oddają hołd klubowym pyziom to damy im żyć.

20 letnie stuningowane szmelcwageny z uniwerslanymi progami i folią imitującą chrom, rzeczywistość jest straszna, ale musimy stawiać jej czoła. idziemy na wojne! musimy walczyć o nasze masło!

kuwwaaaa no nie moge z Tobą :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D looooooooool

Wczoraj miałem dzień Peace and LOVE, ale dzić mam dzień BURN and SMASH

idziemy na wojne

lol :twisted:

Peace and LOVE

jest zawsze :serce:

a co z tym egzamem co się tak strasznie po spocie chciałeś uczyć? :P

a co z tym egzamem co się tak strasznie po spocie chciałeś uczyć

Jakby to powiedzieć... nawet nie zostałem do niego dopuszczony :] Szkoda, że to była poprawka :/

a 3ci termin?

Sesja bez przdedłużenia nie jest sesją :D A że na żadnym egzaminie się nie stawiłem to prawdopodobnie mi uwzględni jako II termin. Babka była spokojna i miła czyli jest lux... mamy czas :D

Ja skwituje to tak http://www.peugeot.autko.pl czyli TRIGER umarł,strona nie aktualizowana od paru miesięcy,miał być ogólnopolski zlot Peugeota i nie było,popatrzcie na daty wpisów,tym już nikt się tam nie zajmuje

RIP niestety............... :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

:klubowy RZĄDZI

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...