Jump to content

poddział 307?

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

6

• marecek

6

• Largo

6

• PUG MAXI

5

uwazam ze to nie jest glupi pomysl, tymbardziej ze duzo rzeczy jest takich samych albo bardzo podobnych w obu samochodach :)

To moze od razu 406 :P

W sumie to nie glupi pomysl, ale to jest 206club ... :zabawa:

i tak forum 206 zamieni sie w ogolne forum peugeot'a

Predzej czy pozniej do tego dojdzie, bo juz coraz wiecej ludzi zadaje pytania odnosnie innych modeli. Po prostu brakuje im takiego miejsca w sieci jak my mamy :hyhy: :klubowy

Nie.. Chodzi chyba tylko, zeby zrobic jakis pod-dział, gdzie zabłąkani i pogubieni uzytkownicy 307mek mogliby cos skrobnąć od czasu do czasu... ;)

taaak... ja myśle ze w sumie mogłoby być dodane w dziale SWIAT PEUGEOTA obok

multimediów, in english, gieldy, off-topicu i linków wcisnąc gdzies dział : INNE PEUGEOTY i niech każdy sobie zakłada topik np [307] blebleble albo [106] blebleble

jest taki klubik... 306 team sie zwie, ktory sie lekko sypie i oni bardzo chetnie gdzies tu poboczkiem by sie doczepili, troche zasilili nasze szeregi i popisaliby sobie jakies posty z [306] z przodu. Ja mysle ze jak najbardizej tak, mimo ze to klub 206 to jakis tam maly PODDZIAL, czemu nie (tymbardzije ze i triger juz za bardzo nie zyje itd...)

hmmm... ja mam jeszcze ciekawszy pomysł ;) z racji tego, że nie ma klubu ani forum 307 ...

...ale póki co do pracy muszę uciekać ;)

marecek, to narazie mozemy przygarnać chłopakó a jak bedziesz miał czas to pomyslisz....

Mam w miescie jedno fajne 307 to zraz go zwerbuje...

ja mam jeszcze ciekawszy pomysł

chyba wiem jaki... :hyhy:

Mam w miescie jedno fajne 307

Jezdzi tu po Czewie takie srebrne 3-drzwiowe, fajne... :hyhy:

Zapraszam do ProPUG... Link w podpisie.

Mamy na forum kilka 307ek - w wiekoszci nawet dlubane :)

brakuje im takiego miejsca w sieci jak my mamy

I to jest fakt! Szukam po kilku forach innych marek - a konkretnie chodzi mi o Audi i silniki TDI - i mogę powiedzieć szczerze, atmosfera u nas jest zaj... (z paroma wyjatkami ostatnio). Chodzi o samo podejscie do tematu, do nowych itd... (latamy po mieście z wizytówkami, ściagamy nowych, a gdzie indziej maja cie serdecznie w dupie, nawet na powitanie nie odpowiedza, a jak się nie przywitasz a coś napiszesz to zjeba na PW od razu - buractwo - Madness zmienił furę a też z nami jest, coś w tym jest). Nie znalazłem forum porównywalnego z naszym, moze po prostu odpowiada mi ta atmosfera... Więc jak na Pro Pug są 307ki to mają jakiś wybór - wiec zobaczymy gdzie jest ciekawiej i sympatyczniej... My niestety nie mamy żadnego wyboru - jesteśmy skazani na 206club.net... :hyhy:

[ Dodano: 02-10-2006, 17:46 ]

fajne...
, fajne to było przed dzwonem... widziałem to w ub roku po dachowaniu, az cud, ze koles to wyklepał...
(z paroma wyjatkami ostatnio).

może pominiem to?? ;)

cóż to za problem dołożyć 307 - jako cosik osobnego - pod naszym patronatem ;) - no ale GTW musi podjąć decyzję

pomysł jest taki - zarejestrować domenę, uruchomić stronę i... podłączyć ją pod nasze forum ;) Ciekawe jak by taki pomysł przeszedł? ;) Wchodzicie na kompletnie inną wizualnie stronę, o innym adresie, z tą samą zawartością co u nas? (ewentualnie dodatkowy dział 307 only do czasu, aż to się nie rozwinie).

Na razie głośno myślę.

noi adres 307club.net przekierowywalby na strone 206club.net :)

imo taki wyjscie jest fajne :)

troche zasilili nasze szeregi i popisaliby sobie jakies posty z [306] z przodu.

Ty wierzysz, ze oni sami beda dawali ten przedrostek? :P

Pewnie tematy z innymi pugami rozpełzłyby sie po całym forum a my utonelibysmy w tym chaosie ;)

Ty wierzysz, ze oni sami beda dawali ten przedrostek?

w phpbb mozna to wymusic zeby zakladajacy temat to wpis (wybrał z listy) i naczej nie założy tematu.

pomysł średni to lepiej otowrzyc klub peugeota ogólny, i pomyśleć na serwerem dedykowanym.

w phpbb mozna to wymusic zeby zakladajacy temat to wpis (wybrał z listy)

mozna by bylo do opcji wyboru silnika dodac 307 i zrobic ze przy postach by sie to pojawialo :)

troche zasilili nasze szeregi i popisaliby sobie jakies posty z [306] z przodu.

Ty wierzysz, ze oni sami beda dawali ten przedrostek? :P

Pewnie tematy z innymi pugami rozpełzłyby sie po całym forum a my utonelibysmy w tym chaosie ;)

Ja wierzę, że będą dawać taki przedrostek. Kwestia przyzwyczajenia, samodyscypliny i dyscyplinowania ostrzeżeniami (tu zmiany w regulaminie).

A ja zajade prywatą, na PSC można pisać o 307 i nie trzeba nic tworzyć. Tylko nikt nie chce, kolory Wam się nie podobają czy co?