Jump to content

poddział 307?

Recommended Posts

Ty wierzysz, ze oni sami beda dawali ten przedrostek?
ufam wierze i mam nadzieje, sie walnie wielkie OGLOSZENIE ze ma tak byc i tyle :P a jak nie to ostatnio nasze ulubione slowo na W bedzie ;):P

PUG MAXI, rozkrecic to trza, rozruszac ;)

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Largo

6

• AniracK

6

• marecek

6

• PUG MAXI

5

w phpbb mozna to wymusic zeby zakladajacy temat to wpis(ał) (wybrał z listy) i naczej nie założy tematu.

No i wystarczy i nic wiecej nie trzeba kombinować... Z daleka bedzie widać o jaki model Puga chodzi.

no jak na stronie 206 mam jeszcze potwierdzać, że chodzi o 206 veto

nie do przyjecia jedynie zobligować inne modele do wyrózniania się prefixem :206

jedynie zobligować inne modele do wyrózniania się prefixem

Tak tak!!! Coś takiego mi chodziło po głowie!

swiat peugeota swietny pomysl dla poddziału 307, nowa domena nowa strona pod patronatem 206club super

a wzsystko dlatego, ze patrząc na ilosc stron klubów WV :zabawa: co to znaczy a nasze peugeoty!!!! przeciez są lepsze ;)

w sumie to 206 i 307 to bracia te same silniki itp, nawet wygląd 307 wzorowany na 206 ;)

[ Dodano: 05-10-2006, 20:51 ]

sam posiadam oba modele to wiem ze pod wzgledem technicznym to to samo prawie :hyhy:

Jestesmy za :) tymbardziej ze w "przyszlosci " ;) nastapi najprawdopodobniej zamiana 206 na 307......wiec caly czas bysmy byli z Wami :hurra: :zdrowko:

A przeciez 206club nie rozleci sie nigdy :hyhy:

Byłoby to logiczne gdyby dodać dział 206+101 ;) Można by tam znaleść na przykład takie informacje jak schemat instalacji elektrycznej http://peugeot.mainspot.net/wiring307/index.shtml bardzo ładnie rozrysowany :) Mam 307 a i tak najczęsciej odwiedzam właśnie to forum bo... nie ma sobie równych :)

• 2 weeks later...

Byłoby fajnie choć sądzę, że żadne http://www.mercedes.pl, http://www.maybach.pl czy też inna strona nie osiągnie fenomenu 206club.net. To nie jest zwykłe forum jakich wiele - sam na kilka zaglądam i "żyję ich życiem" ale takiego jak to przyznam szczerze nie spotkałem. Nosiłem się z zamiarem kupienia 206 i tak trafiłem tutaj ale... los chciał inaczej i skończyłem z 307. Wiem że za chwile będą ludzie z 207, 6**, 4** czy też inni chcieli swój "dzialik" itd itp. dlatego.... decyzja na pewno należy tylko do twórców tego forum.

no to hał ebaut 306? wiem ze 306team nie ma gdzie sie podziać i chetnie sie przytuli a tez sa tutaj userzy tego forum tylko cicho siedza :P

Czy czasem 306team nie ma forum na tuning.pl?

Powiem tak, ja już nic nie kumam, storzyłem PSC myśląc że będzie to forum o peugeotach, o wszyskich modelach. Był problem z 307 ale w końcu Marecek postawił 307club.pl, teraz 306team ma problem. Wszedłem na ich forum i widze że działa lepiej niż PSC.

Więc w czym jest problem?

Czy czasem 306team nie ma forum na tuning.pl?
ma, ale tam jest ostry balagan, do tego czesto robi sie syf i cos nie dziala a jeszcze do tego ich glowny szefo sie z nimi pozegnal i nie maja sie gdzie podziac ;) przynajmniej tak mi ostatnio donosila 3miejska frakcja, ze juz nie lubia tuning.pl ...

To jaki problem zaprosić ich na psc, masz moje upoważnienie.

Moge stwożyć kolejny dział 306team, tylko napisz czy warto.

problem żaden, po prostu chłopaki szukają sobie miejsca :)

pewnie znowu zasilą nasze szeregi na 3miejskim spocie 5tego to pogadam i powiem co i jak :)

• 2 weeks later...