Jump to content

Czy ktoś z was kiedyś wygrał w lotto?

lukas1d-17

Recommended Posts

lukas1d-17

Tak sie zastanawiam czy losowania lotto są ustawione . Kolega gra już 2lata , powiadam mu ze i tak nic nie wygra a on swoje, przez 2 lata by wpłacał na swoje konto oszczędnościowe to co dał na totalizator to by ładnie sie nazbierało, We dle mnie to ściema , A wy macie jakieś doświadczenia na ten temat . ? Ja nigdy nie spotkałem kogoś kto by wygrał jakąkolwiek duzą kase , i wg czy opłaca sie grac w gry liczbowe ?

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• lukas1d-17

6

• Lausitz

4

• uczosnek

3

• ludwiczek

3

maciexx123

nie daleko mnie na wsi trafił jeden 6, chyba 7 baniek wtedy na chybił-trafił.

Ja osobiście miałem 4 najwyżej :D czasem jak jest kumulacja jakaś to za 3zł puszczę, nie zbiednieje od tego, a może się wzbogacę xD

Lepiej iść do kasyna z tą kasą :D napić się drinka i być może zwiększyć trochę kapitał, a jak nie to przerąbać 50zł i wyjść ;D

Znam osobiście gościa który 6,5 mln trafił :) i w hektary zainwestował

mi udało się jakiś miesiąc temu trafić 5. Niestety nie byłem sam, bo w pracy zrobiliśmy zrzutę i całą nagrodę trzeba było na 6 podzielić. Ale na felgi i opony było :) Jedyna moja taka duża wygrana. Kilka razy udało się 4 trafić, ale też jak w pracy w kilka osób gramy. Indywidualnie chyba nic poza 2 nie miałem :)

Longbow

Jezu...a ja gościa odesłałem na inne forum z pomysłem emulatora CAN......:D

BTW Nic nigdy w lotto nie wygrałem, wogóle nigdzie nigdy nic.........nawet pierd..... big milka z patyczka

Temat bardziej nadający się do offtop, ja nikogo osobiście nie znam kto by trafił w lotto, ale dobrą opcją są zakłady bukmacherskie takie jak np. bet365 (wiem to trochę inna bajka niż lotto) ale znam kilka osób które dzięki temu pokupywali sobie samochody itp.

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotto wynosi 1:13 983 816.

Ja granie nazywam podatkiem za marzenia.

A propos, w naszym pięknym kraju trzeba zapłacić 10% za to, ze ma się szczęście...

raz udało mi sie trafic 4 w systemie...jakieś 1700 zł było...tak po prostu sobie puściłem los i sie udało :)

lukas1d-17

zauważyłem też jak mówią że kumulacja wynosi 25mln to wiara leci jak głupia i przed kasą w sklepach : poproszę 10 kuponów na chybił trafił :D

Najśmieszniejsze jest to, że jak jest duża kumulacja to ludzie zamożni kupują wtedy systemy i wydają grube siano.

A mówią, że pieniądze szczęścia nie dają ...

maciexx123

jak mówi reklama żeby wygrać trzeba grać :D 3zł raz kiedyś to nie pieniądz :P

za więcej nie kupuje bo nie chce, a czasem fajnie mieć złudną nadzieję na wygraną...

lukas1d-17
jak mówi reklama żeby wygrać trzeba grać :D 3zł raz kiedyś to nie pieniądz :P

za więcej nie kupuje bo nie chce, a czasem fajnie mieć złudną nadzieję na wygraną...

to kiedyś jak juz mówimy o wygranych , poszedłem z moją kobietą na obiad do restauracji. i jak wychodziliśmy to mówie a kit wrzucę 5zł do maszyny , Bang , bang, bang i patrze zarobiłem 100zł , więc wypłacilem i obiad zwrócił sie z nawiązką :D

Dla mnie osobiście lotto to [cut by Mod] kasy w błoto.

Edited by Fidel
Pavlo_206.s16

ja w wigilie trafilem trójkę:P całe 25zl !! a w multimulti 220zl ! i raz w zdrapce 20zl :P słabo;/ nie licząc tego co wydałem i nie wygrałem :)))

• 11 months later...
Pavlo_206.s16
Sorry, że odgrzewam temat ale trafiłem 4 i wygrałem 66 zł :D

to jesteś bogaty !! :)

Gralem z 6 razy w lotka 5 razy wygralem , same trojki w tym dwie z plusa

• 3 weeks later...
ludwiczek

Ja kiedyś grałem w totka bardzo namiętnie ale udało mi się wygrać tylko raz - 50 zł. Teraz gram bardzo sporadycznie, już przestałem wierzyć, że coś wygram...

Nie wygrałem, ale znalazłem ostatnio jednego wieczoru 10 zł, potem 30 zł a na koniec jeszcze 20 zł (serio!) :P