Jump to content

Pytanie, mandat.

Recommended Posts

A i jeszcze jedno pytanie, przy wypełnianiu popełniłem błąd czy mogę skorzystać z kserokopii tego oświadczenia ?

Lukasz_wa
a Ty czytasz? skoro załozył temat z takim zapytaniem to chce wpisać kogoś innego więc Ty sie otrząśnij !

Widzę kolego, że nawet nie jesteś w stanie zrozumieć sensu najprostszych wypowiedzi, a Twoje patrzenie na świat jest tak wąskie i pozbawione przewidywania, że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Sam fakt, że kilku forumowiczów publicznie namawia do poświadczenia nieprawdy stanowi o ich poziomie. Takie zachowanie także jest karalne. Policja również ma internet i coraz częściej z niego korzysta. Tym samym poddaje to rozwadze nim napiszecie kolejny post.

Kaufik na Twoim miejscu pokusiłbym się przed wypełnieniem oświadczenia o prośbę by jednak przysłali Ci zdjęcie, np. z uwagi na to, że samochodem jeździ kilka osób.

Szkoda w razie przypału poza mandatem zapłacić jeszcze karę za poświadczenie nieprawdy.

marcin90
NIGDY nie spotkałem sie z tym aby sprawdzali jakieś wizerunki.

SM często sprawdza, ITD chyba nigdy.

A odpowiecie mi czy mogę wysłać kserokopię? Bo popełniłem błąd czy wypełnianiu. :/

Kamil 206sw

Wysyłaj, jak co to ci odeślą nowy formularz albo zadzwoń do nich, tel masz podany to ci prześlą odrazu ;)

Napisz, że kierowałeś Ty albo brat, bo nie masz pewności. Później obaj uparcie twierdźcie, że jechaliście, to może umorzą sprawę :)

Jest jeszcze opcja większa kwota mandatu i bez punktów:) albo zrób tak jak ja. Dostałem kiedyś z GITD informacje o wykroczeniu za prędkość, napisałem im historię że z psem do weterynarza jechałem, przyznałem się do wykroczenia i napisałem że jeżeli nie uznają mojego tłumaczenia się za wykroczenie to chcę sam się ukarać w kwocie 100 zł i bez punktów karnych. Po dwóch miesiącach dostałem pismo że unieważnili postępowanie mandatowe czy jakoś tak. :) warto spróbować:D