Jump to content
Aro821

Głupota i bezmyślność w BMW M3 E92 Wwa

Recommended Posts

Aro821

Kto jeszcze nie widział to polecam obejrzeć, akcje jak dla mnie mrożące krew w żyłach..

Mamal
Kto jeszcze nie widział to polecam obejrzeć, akcje jak dla mnie mrożące krew w żyłach..

Szkoda słów. Na razie mu się udaje ale jak kiedyś w kogoś przywali i zrobi krzywdę to może w końcu coś w tej głowie się rozjaśni. Szkoda tylko, że kolejna M3 będzie przez to poszkodowana :(

Kamil 206sw

Na motocykle to normalna jazda( 3 pasmówka to się lata), nie przeginali za mocno ale ten z bmw już powinien stracić prawko w 100% bo to już nie brawura a bezmyślność... :wstyd

Guest bezli†osny

Uff! Aż się zmęczyłem, jak to obejrzałem na monitorze 24 calowym. Od połowy filmu czułem, że już nie żyję :przestraszony

maciexx123

i, że tak powiem zabiorą mu prawko... zmieni to coś ? będzie jeździł dalej, złapią, go zapłaci 500zł za brak dokumentu, auto zabiorą na parking, zabierze je spowrotem i znów będzie ganiał... nie pochwalam takiej jazdy, ale polskie prawo jest bezsensu... powinni mu do tego prawka zabrać auto na rok, choć wygląda na takiego buraka, którego stać i mu to różnicy nie zrobi.

I do tego prace społeczne, pozapier... przez kilka miesięcy 12h dziennie za frajer to może zrozumie, a oni go zamkną może, albo dadzą zawiasy i będzie za nasze pieniądze żył frajer.

No i do tego dochodzi sprawa, że jakby w tym kraju się postarali zrobili, jeden, drugi porządny tor, na którym można się wyszaleć jak to jest np w UK to byłoby inaczej

kamilek 2.0 hdi

Już o nim głosno w mediach,w wiadomośćiach o nim słuchałem ...

Kamil 206sw

maciexx123 jak prawko zabiorą i dostanie sądowy zakaz prowadzenia samochodu to przy następnej kontroli bez prawka trafi do aresztu...

Mamal
I do tego prace społeczne, pozapier... przez kilka miesięcy 12h dziennie za frajer to może zrozumie, a oni go zamkną może, albo dadzą zawiasy i będzie za nasze pieniądze żył frajer.

Tak zdecydowanie :) Mój kuzyn w UK wyciął numer na motorze - 165km/h na tylnym kole i go nagrali. Dostał karę 1000 funtów i chyba 1000h robót publicznych.

Teraz z perspektywy czasu mówi, że nie zrobił by już tego po raz kolejny :)

Kamil 206sw
Tak zdecydowanie :) Mój kuzyn w UK wyciął numer na motorze - 165km/h na tylnym kole i go nagrali. Dostał karę 1000 funtów i chyba 1000h robót publicznych.

Teraz z perspektywy czasu mówi, że nie zrobił by już tego po raz kolejny :)

Jazda na gumie wciąga jak narkotyk, nie da się od tak z tego wyleczyć ;)

Longbow
No i do tego dochodzi sprawa, że jakby w tym kraju się postarali zrobili, jeden, drugi porządny tor, na którym można się wyszaleć jak to jest np w UK to byłoby inaczej

Masz tor w Poznaniu........ale nie o tym, poczytaj co robią policjanci w Łodzi dla chcących się wyszaleć.

rimu

Auto jest już rozwalone na innych forach były zdjęcia:)

maciexx123

Tez juz widziałem zdjęcia ze skasowane :)

W Łodzi była akcja albo 2 ze policja zorganizowała street, ale teraz juz to chy a ucichlo

sopel

poka te rozwalone

yayko

a wy tak nie robicie od czasu do czasu?

Longbow

Co ty, ja tylko przekraczam 50 kmh na niemieckich autobanach.

Piegon

Typ kiedyś trafi na swojego, tak jest zawsze. Może ma te znajomości, pełen portfel ale i to się skończy. Trzeba wierzyć, że takie gnidy gdzieś tam się na drzewie rozwalą ;d.

Kamil 206sw
poka te rozwalone

+1

Michasss8
...się na drzewie rozwalą ;d.

I trzymajmy kciuki, żeby na drzewie, nie na innym samochodzie.

maciexx123

gdzieś widziałem to info, szukałem i ni ma... na tel przeglądałem, więc może się okazać, że to kolejny fake jak wiele innych...

Rozwaliła mnie informacja, że policja zatrzymuje każde białe BMW w Wawie :D

-witam panie kierowco, czy to pan jest autorem tego filmiku, który krąży w internecie ?

-chyba mnie pan władza z kimś pomylił

-a to przepraszam, i życzę szerokiej drogi

Przemo107

Emotkę Ci zjadło mam nadzieję. Wiadomo, że nikt nie jeździ 50 w mieście i czasem się przyciśnie, ale to co ten typ robi to już jest grube przegięcie. Nasze prawo nic tu nie da nawet jeśli go złapią. Pozostaje liczyć na selekcję naturalną. Mam tylko nadzieję, że nikomu krzywdy nie zrobi.

Co do motocyklistów to jak dla kogoś jazda pod 200 w mieście jest normalna to gratuluję głupoty...

marcin90
Rozwaliła mnie informacja, że policja zatrzymuje każde białe BMW w Wawie

Ja nie mogę normalnie... Na innym filmiku na jego kanale wyraźnie widać tablice.

Asiek206

Pasażer sra po nogach...

tak jak nikomu nie życzyłam tak trzymam szczere kciuki aby ten kierowca miał wypadek i zdechł...

Typ nie myśli o niczym... Strasznie się wkurzyłam oglądając...